Máme pro vás zlato. Hry, které jsou skutečně zadarmo, bez reklam a mikroplateb (aktualizováno)

Obchody s aplikacemi nabízejí haldu her a řadu z nich stáhnete zdarma. Je jen logické, že jejich autoři chtějí vydělat, takže vás buď otravuje reklama, nebo vás hra tlačí k nákupům (rychlejší postup k dalším levelům apod.).

My jsme ale přece jen našli pár kousků, které jsou nejen zdarma, ale peníze z vás netahají ani při hraní. Zejména příležitostným hráčům poslouží skvěle. 

Age of Pirates RPG (Android

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hra vám nabídne RPG dobrodružství, ve kterém se ocitnete ve světě Laanbrakar. Uprostřed průmyslové revoluce, ve které ještě doznívá doba magie. Vy se zde budete plavit se svou posádkou a snažit se obchodovat a bojovat tak, abyste dosáhli buď slávy, nebo naopak byli obávanými piráty. Jakou cestou se vydáte, je zde totiž jen na vás. 

Asteroids (Android

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Jedná se o vesmírnou střílečku, ve které jsou vašimi úhlavními nepřáteli meteority. Ty do vás samozřejmě nesmí nabourat, takže aby se tak nestalo, musíte je likvidovat svými střelami. Ovládání je sice jednoduché, ale to neznamená, že by byla jednoduchá i sama hra. K dispozici jsou tři režimy, kdy můžete hrát i s počítačem, a to jako spojencem, nebo naopak svým protivníkem.

Diskuze (37) Další článek: T-Mobile ukončil testování chytrých silnic. Výsledkem je aplikace Dopravní rádce

Témata článku: Android, Windows, Mobilní hry, iOS, Google Play, Grafika, Hry, Netflix, USA, Symbian, Bez reklam, AppStore, Zdarma, Reklama, Obchod s aplikacemi, Hearthstone, Solitér, Ken, Obtížnost, Dobrodružství, Tower Defense, OPEC, Pyramida, Prolomení, Arkáda


Určitě si přečtěte