Máme pro vás zlato. Hry, které jsou skutečně zadarmo, bez reklam a mikroplateb (aktualizováno)

Obchody s aplikacemi nabízejí haldu her a řadu z nich stáhnete zdarma. Je jen logické, že jejich autoři chtějí vydělat, takže vás buď otravuje reklama, nebo vás hra tlačí k nákupům (rychlejší postup k dalším levelům apod.).

My jsme ale přece jen našli pár kousků, které jsou nejen zdarma, ale peníze z vás netahají ani při hraní. Zejména příležitostným hráčům poslouží skvěle.

Pathos Nethack Codex (Android/iOS)

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Roguelike RPG her není nikdy dost. Tato je sice graficky extrémně jednoduchá, což ale neznamená, že jinak nejde do hloubky. Už v úvodu totiž nabídne na výběr z 13 různých tříd hlavního hrdiny, se kterým se posléze vydáte do hlubokého dungeonu, aby vám ten vydal své tajemství. Počítejte s hledáním nejen ideální cesty za vítězstvím, ale i s píděním se po lepší výbavě, kouzlením, bojováním a rozplétáním hodně zamotaného děje.

Diskuze (18) Další článek: Vodafone spustil digitální televizi. Nejnižší tarif vyjde na 150 Kč, ale pouze s internetem od operátora

Témata článku: Android, Google Play, Mobilní hry, iOS, Obchod s aplikacemi, Hry, Netflix, Symbian, Zdarma, AppStore, Reklama, Bez reklam, Grafika, Indiana, Egypt, Hawkins, Fast, Fox, Warfare Incorporated, Jednoduchá grafika, Hra, Zákeřný vir, Podkres, Frozen Bubble, Dobrá výbava


Určitě si přečtěte