Máme pro vás zlato. Hry, které jsou skutečně zadarmo, bez reklam a mikroplateb (aktualizováno)

Obchody s aplikacemi nabízejí haldu her a řadu z nich stáhnete zdarma. Je jen logické, že jejich autoři chtějí vydělat, takže vás buď otravuje reklama, nebo vás hra tlačí k nákupům (rychlejší postup k dalším levelům apod.).

My jsme ale přece jen našli pár kousků, které jsou nejen zdarma, ale peníze z vás netahají ani při hraní. Zejména příležitostným hráčům poslouží skvěle.

Myr (Android)

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Hra vás zavede do Skandinávie doby kamenné, tedy o 10 tisíc let nazpět v čase. Jedná se o poměrně unikátní titul, protože vychází z poznání vědců a archeologů, na jakých místech našli pozůstatky po tehdejší civilizaci. Vy jste zde tak v roli přírody – pomocí větru, mlhy, bažiny a dalších jevů totiž určujete, kterým směrem se tehdejší lovci za svou kořistí vydají.

Jezzin (Android)

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Je typická hra s odkrýváním obrázků na hrací ploše. Co nejrychleji tak musíte zabrat co největší její plochu tak, aby vaše přímky nekolidovaly s přítomnými objekty, jako jsou nepříjemně skákající míčky. Hra nabízí rovnou čtyři režimy. Hrát tak můžete, dokud vám nedojdou životy, neuběhne stanovený čas, nepřekonáte své nejvyšší skóre, nebo dokud neztratíte jediný život.

Diskuze (33) Další článek: Funkce z řady Galaxy S20 míří do střední třídy. Dočká se jich Galaxy A51 a A71

Témata článku: Android, Windows, Mobilní hry, Obchod s aplikacemi, Google Play, iOS, Netflix, Grafika, USA, AppStore, Hry, Bez reklam, Symbian, Zdarma, Reklama, Hearthstone, Fox, Logická hra, Hawkins, Viking, Indiana, Solitér, Hra, Prolomení, Ovládání


Určitě si přečtěte