Manuál jako důkaz. iPad Air dostane moderní design a Touch ID na nezvyklém místě

Apple rozšíří hranatější design iPadů Pro i dalších modelových řad. Teď máme důkaz, že se tak stane velmi brzy. Unikly snímky manuálu z chystaného balení iPadu Air 4. generace.

Na něm je jasně zobrazený chystaný iPad s plochým designem a ztenčenými rámečky, jako známe z iPadu Pro. Jedna změna zde ale přesto je. Tablet totiž postrádá senzory pro Face ID, které zde zastoupí čtečka otisků prstů Touch ID. Vzhledem k tom, že tablet postrádá domovské tlačítko, přestěhovala se čtečka do zapínacího tlačítka na horní hraně.

Z fotek je rovněž patrné, že tablet nabídne pouze jeden zadní fotoaparát a na zádech je i Smart konektor pro připojení klávesnice a jiného příslušenství

iPad Air nedávno získal certifikaci EEC (spolu s chystanými Apple Watch Series 6 a základním iPadem), a tak je pravděpodobné, že na trh přijde velmi brzy. Podle leakera Jona Prossera je premiéra naplánovaná na 2. zářijový týden.

Diskuze (84) Další článek: Týden Živě: Vzpomínáme na Windows 95 a hledáme dokonalou klávesnici

Témata článku: Apple, Tablety, Design, Spekulace, iPad, Bezrámečkový displej, Face ID, iPadOS, Jon Prosser, Moderní design, Apple Watch Series, EEC, Jon Prossera, Touch ID, Důkaz, Manuál


Určitě si přečtěte