Máte málo paměti na textovky a nevíte co s tím?

Určitě jste se již potkali s problémem, že vám nestačí paměť na SMS v mobilu. Prostě si potřebujete některé textovky uchovat, ale prostě není kam. Řešení jsou dvě: nový mobil nebo náš článek.
Máte málo paměti na textovky a nevíte co s tím?

Celý fígl spočívá...

Jsou případy, ve kterých nám nezbývá nic jiného, než textovky mazat a mazat a mazat … Ale co když je zpráva natolik důležitá, že ji smazat nemůžete? A nebo se vám jednoduše nechce psát papírky s odkazy a telefonními čísly. Jednoduše potřebujete víc místa pro nové textovky. Existuje však způsob, který vás podobných problémů zbaví…

Jednoduché jako facka

Nebojte se, nebudete kvůli tomu muset koupit drahý mobilní telefon s větší pamětí. Vystačíte úplně se svým starým telefonem a textovky si budete moci ukládat na internetový server.

Na světě je totiž nový německý projekt, který nese název SMS BUNKER s jeho domovskou stránkou www.smsbunker.de, kde najdete bližší informace o této službě. Jestliže však pošlete libovolnou (klidně i prázdnou) textovku na číslo +491785351111, zaregistrujete se a okamžitě vám obratem přijde textovka s vaším heslem. První a zároveň i poslední krok je úspěšně za vámi a vy se můžete těšit z toho, že již máte kam ukládat svoje textovky. Jak tedy na to?

Na webové stránce SMS Bunkru zadáte do políčka Handynummer své telefonní číslo v mezinárodním tvaru a do políčka Passwort zadáte své heslo - a nyní již můžete své přijaté a nesmazané textovky prohlížet donekonečna.

Druhá strana mince

Velkou nevýhodou tohoto způsobu je ale jeho cena. Samotná služba je zdarma, ale za posílání textovek již platíte. Pokud si totiž chcete zálohovat textovku, musíte ji poslat na číslo +491785351111. Na kolik vás to přijde, záleží jen na vašem operátorovi, protože platíte běžnou cenu za textovku. Pro většinu našinců bude problémem také jazyk serveru, protože ne každý z nás umí plynně německy. Bohužel se však zdá, že tuto nevýhodu budeme muset překousnout, protože české verze se asi nikdy nedočkáme.

Dočkáme se?

Nebylo by však špatné, kdyby podobná služba existovala i u nás - vždyť mobilních telefonů bez vnitřní paměti na textovky je stále většina a všichni dobře víme, že do deseti pozic na SIM kartě se toho opravdu příliš nevejde.

 

Diskuze (32) Další článek: Nové mobily Ericsson R380e, R600 a T66 - jak se vám líbí?

Témata článku: Operátoři, Ostatní, Mezinárodní tvar, Text, Podobná služba, Málo


Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10