Máte rádi Pokémon Go? Pak budete milovat nové Krotitele duchů

Ghostbusters World je nejnovější titul (zdarma pro Android/iOS) využívající rozšířenou realitu. Vychází z úspěšného konceptu hry Pokémon Go, jen v ní místo Pokémonů chytáte duchy známé z populární série Krotitelé duchů (jak z komiksů, her, tak televizního zpracování). Ve hře jich můžete potkat více jak 100 druhů.

Po Jurassic Park: Alive se tedy jedná o další titul, ve kterém budete běhat napříč mapovými podklady od Googlu. Duchy totiž musíte nejdříve najít, poté je přemoci protonovými zbraněmi a následně je ještě chytit do pasti tak, jak tomu bylo i ve známé filmové předloze. Celý boj je zde pak o něco delší a jistě nápaditější, než je tomu např. v The Walking Dead: Our World.

Hra je však unikátní svými raidy. Ve čtyřech hráčích totiž můžete současně bojovat proti různým bossům, přičemž všichni skrze displej svého telefonu sledujete tu samou scénu, jen z jiného (svého) úhlu pohledu. Přítomny jsou však i PvP souboje a mnoho dalšího obsahu. Bohužel nechybí četné mikrotransakce, takže počítejte s nějakou tou drobnou investicí do výbavy či dalšího obsahu.

Pro lepší představu, jak vypadají Ghostbusters:

Diskuze (2) Další článek: What3Words je navigační revoluce. Jakýkoliv bod na Zemi určí pouhými třemi slovy

Témata článku: Mobilní hry, Pokémon GO, Google Play, AppStore, Rozšířená realita, ARKit, Investice, Mapový podklad, The Walking Dead, Úspěšný koncept, Populární série, Boss, Dobrá představa, Pokémon, Our world, Krotitel Duchů


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 10