Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung

Megarecenze Sony Ericssonu T610: královské reggae - Recenze Eurotelu Smartphone s operačním systémem od Microsoftu - Oskar zlevnil většinu telefonů a představil dvě novinky - a další články.
Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung

Neděle

Megarecenze Samsungu SGH-S300: véčko, díl třicátý sedmý
Samsung SGH-S300 je malinké, ale přitom nadprůměrně dobře vybavené véčko. Jeho největším lákadlem jsou dva barevné displeje, ale jak se dozvíte v této megarecenzi, černobílý displej na čelní ploše véčka je stále nepřekonaný. V článku najdete stovku obrázků!
5.6.2003, Marek Lutonský

Sobota

Pravidla slušného chování pro majitele mobilů s foťáčkem
Mobilní etiketa se musí díky mobilům s foťáčkem pozměnit nebo spíše doplnit. Fotoaparát je mocné medium a je třeba s ním podle toho zacházet. Proto buďte ohleduplní a dodržujte naše desatero.
7.6.2003, Marek Turoň

Pátek

Nokia vylepšuje 7250 - přichází 7250i
O nové Nokii 7250i jsme s předstihem informovali už v dubnu, tento týden však bylo oficiálně rozhodnuto o jejím nasazení na evropské trhy. Proto se na ni můžeme těšit i u nás. Co nového nabízí?
6.6.2003, Tomáš Votruba

Nový low-end pro Ameriku od Sony Ericsson
Američtí uživatelé se v brzké době dočkají dalšího modelu z dílny Sony Ericsson. Jedná se o jednoduchý low-end s barevným displejem a podporou multimediálních zpráv MMS.
6.6.2003, Marek Turoň

Sony Ericsson T610 jako Charlieho andílek
Souboj výrobců mobilních telefonů o místo na filmovém plátně pokračuje. Poté, co Nokii nahradil v pokračování Matrixu Samsung, dostal hlavní roli v druhém díle Charlieho andílků Sony Ericsson T610.
6.6.2003, Libor Zezulka

Čtvrtek

Placená SMS brána Eurotelu: škoda zbytečných chyb!
Eurotel rozšířil nabídku služeb o placenou SMS bránu. Přes webové rozhraní můžete odesílat textovky za cenu vašeho tarifu. Službu jsme vyzkoušeli a musíme konstatovat, že má ještě své mouchy.
5.6.2003, Tomáš Votruba

Nový Philips 530: Sony Ericsson T610 po holandsku
Překvapivě výborně vychází holandská novinka ze srovnání s nekorunovaným králem mobilních telefonů modelem SE T610. Stručně řečeno, nechybí jí vůbec nic a spíše přidává pár funkcí navrch.
5.6.2003, Marek Turoň

Dnes vycházejí červnové Mobility s Užitečným cédéčkem
Dnes se na stáncích objeví červnové číslo časopisu Mobility. Najdete v něm praktický článek o roamingu, srovnání nejlevnějších telefonů, recenze několika mobilů a řadu dalších článků. Navíc jsme k Mobilitám už tradičně připravili cédéčko.
5.6.2003, Marek Lutonský

Palm kupuje Handspring
Je celkem běžné, když zaměstnanci opustí firmu a založí si nějakou vlastní. Nic senzačního není ani na tom, když se rozhodnou bývalé „matce“ konkurovat. Občas je však matka opět pojme do svého lůna, koupí je.
5.6.2003, časopis Živě

Středa

Recenze: Eurotel Smartphone s operačním systémem od Microsoftu
Eurotel Smartphone je dalším mobilem, který v sobě skrývá operační systém od Microsoftu. Jedná se chytrý mobil s bohatou výbavou multimediálních funkcí a rozměrným barevným displejem s 65 000 barvami.
4.6.2003, Petr Broža

Nokia jde nahoru, Sony Ericsson se propadá
V prvním kvartálu se prodalo o 16 - 19 % více mobilních telefonů než loni. Zásluhu na tom mají hlavně asijské země. SARS navzdory očekáváním prodej mobilů výrazněji neovlivnil. Přes mobil ho totiž nechytnete.
4.6.2003, Jiří Hlavenka

T-Mobile: levnější telefony a nový tarif pro Twist
V červnu zlevňuje i T-Mobile některé své telefony. Zároveň nabízí limitovanou edici Twist sady se speciálním tarifem, který nabízí volání mimo špičku za korunu. Aktuální ceny mobilů a Twist sad na červen.
4.6.2003, Tomáš Votruba

Úterý 

Matrix: draze zaplacená přítomnost telefonu Samsung
Aby se mobilní telefony Nokia neobjevily v pokračování úspěšného snímku Matrix, musel Samsung sáhnout velmi hluboko do kapsy. Dokonce tak hluboko, aby vytlačil i ostatní sponzory.
3.6.2003, Marek Turoň

Oskar zlevnil většinu telefonů a představil dvě novinky
S novým měsícem příchází i aktuální ceny mobilních telefonů u Oskara. Ten v červnu snížil ceny u 12 modelů a představil dvě novinky v podobě drobného véčka Samsungu A800 a netradiční Nokie 6800.
3.6.2003, Tomáš Votruba

Tiskárna do kapsy: Brother MW-100 (recenze)
Tiskárnu Brother MW-100 strčíte do kapsy od košile, aby vám kdekoli na cestách vytiskla dokumenty či poznámky z notebooku nebo z kapesního počítače. Přinášíme vám recenzi této technologické lahůdky. Bonus: video.
3.6.2003, Jiří Kuruc

Baterie do mobilních zařízení nahradí palivové články
Zkuste si představit svět bez elektřiny. Nefungovalo by prakticky nic, od veřejného osvětlení přes semafory až po vaše mobily, počítače i notebooky. Co nás čeká v oblasti vývoje energetických zdrojů?
3.6.2003,  časopis Živě

Pondělí

Megarecenze Sony Ericssonu T610: královské reggae!
Nový model T610 přichází, aby nahradil stárnoucí T68i. Do boje nastupuje s novou koncepcí ovládání, s pořádnou porcí výbavy a příznivou cenou. Zaslouží si post nejvyšší? Bonus: ukázky melodií.
2.6.2003, Tomáš Votruba

Navštívili jsme v Maďarsku továrnu Nokie
Pronikli jsme do tajů výroby mobilů Nokia. Nový závod v Maďarsku nás docela překvapil, ale také zklamal. Práci tamním zaměstnancům vůbec nezávidíme.
2.6.2003, Marek Turoň

Zbrusu nová databáze mobilů na MobilManii!
Dnes na MobilManii spouštíme v pilotním provozu novou databázi, ve které najdete podrobný přehled parametrů a cen mobilních telefonů na českém trhu. Trvalo to dlouho, ale věříme, že výsledek stojí za to.
2.6.2003, Marek Lutonský

Ceny telefonů a Go sad u Eurotelu na červen
Chcete si u Eurotelu pořídit nový telefon? Nabízíme vám čerstvý přehled cen dotovaných i nedotovaných mobilů a předplacených Go sad. Zlevnění proběhlo například u Siemensu C55.
2.6.2003, Tomáš Votruba

Megatest Audi A8: „Dobré ráno, pane Špidlo.“
Luxusní automobil Audi A8 je prošpikován skrz na skrz moderní elektronikou. Nechybí samozřejmě ani vestavěný telefon se sluchátkem připojeným pomocí bezdrátové technologie Bluetooth.
2.6.2003, časopis Autorevue

Váš názor Další článek: Oskar bude prodávat Sony Ericssony

Témata článku: Samsung, Ostatní, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Philips 530, Sony Ericsson T610, Telefon, Mat, Červnové číslo, Přítomnost


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14