Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít? - Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým? - Recenze LG C2200: modrá je dobrá. Nabízíme vám pravidelný sobotní přehled nejlepších článků minulého týdne.
Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu
Eurotel Smartphone II je chytrý telefon s mobilními Windows. Skvěle spolupracuje s počítačem, má Bluetooth, paměťovou kartu, přehrává MP3... a vzhledem k možnostem, které nabízí, ani není tak drahý. V žebříčku nejlepších mobilů se právě dělí o první místo s Motorolou MPx220. Na rozdíl od ní se ale už prodává.

Eurotel, Oskar, T-Mobile: kompletní ceníky na únor
Ceny mobilních telefonů v nabídkách našich operátorů zase o něco klesly – anebo jsou naopak telefony dražší? Nabízíme vám kompletní cenový přehled telefonů, které budou tento měsíc v prodeji.

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít?
Eurotel začne zítra nabízet nové tarifní programy, které představil ve čtvrtek. V čem se liší od těch původních? Není výhodnější ponechat si některý ze starších tarifů? Vyplatí se vůbec přejít na nové programy?

Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým?
T-Mobile včera představil novou službu Kde je..., která dokáže najít polohu mobilního telefonu. Jednoduše zadáte telefonní číslo a na mapě uvidíte, kde se mobil a s ním zřejmě i jeho majitel nachází. Žádné aktivační poplatky, žádné paušály, nic složitého.

Proč jsou chytré telefony lepší než kapesní počítače?
O chytrých telefonech se popsala už spousta stránek. Každý si o nich několikrát přečetl, pokýval hlavou a pak si stejně šel koupit nějaký relativně hloupý mobil. Zkusme to proto ještě jednou a z jiné strany. Přečtěte si další názor, proč jsou chytré telefony lepší než obyčejné mobily nebo kapesní počítače.

Recenze LG C2200: modrá je dobrá
Efektní kombinace tmavě modrého krytu a stříbrných doplňků dělají z LG C2200 spolu s malými rozměry a nápaditým designem atraktivní stylový telefon. Nabízí tradičně výborný displej, VGA fotaparát, ale funkcemi rozhodně neoslní. Zalíbí se vám?

Philips 760: véčkový megapixel s otočným displejem (první pohled)
Na internetu se objevily první informace a obrázky nového modelu společnosti Philips. Jedná se o přístroj stále oblíbenější koncepce dvou tváří - z jedné strany telefon a z druhé fotoaparát.

Symbian: 15 nejlepších aplikací roku 2004 a další novinky
Souboj o nejlepší symbianovou aplikaci roku 2004 vrcholí. Zanedlouho již budeme znát absolutního vítěze. Do té doby se ale můžete odreagovat u několika her. Trojské koně opět hrozí útokem, nenechte se zaskočit.

Recenze Nokia Music Stand: když hudba leze z mobilu
Máte mobil značky Nokia s rádiem či dokonce MP3 přehrávačem, ale nebaví vás mít neustále otlačené ušní boltce od sluchátek? Pak se zkuste zaposlouchat do plného zvuku v podání hudebního modulu Nokia Music Stand MD-1.

Vánoční boj o počet zákazníků vyhrál T-Mobile
Vánoční svátky jsou pro mobilní operátory klíčovým obdobím. Právě ke konci roku zaznamenávají nejvyšší nárusty zákazníků. Víte, jak tomu bylo v loňském roce? Kdo si nejvíce polepšil a komu se tentokrát nezadařilo?

Témata článku: Ostatní, EU, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, LG C2200, Motorola MPx220

Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

Evropskému soudu se nelíbí Pirate Bay. Možná je to začátek konce pirátství v EU

** Soudnímu dvoru EU se nelíbí The Pirate Bay ** Ale stejně tak i další weby s warezem ** Je to soumrak pirátství v Evropě?

18.  6.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 26


komerční sdělení

Komerční sdělení