Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít? - Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým? - Recenze LG C2200: modrá je dobrá. Nabízíme vám pravidelný sobotní přehled nejlepších článků minulého týdne.
Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu
Eurotel Smartphone II je chytrý telefon s mobilními Windows. Skvěle spolupracuje s počítačem, má Bluetooth, paměťovou kartu, přehrává MP3... a vzhledem k možnostem, které nabízí, ani není tak drahý. V žebříčku nejlepších mobilů se právě dělí o první místo s Motorolou MPx220. Na rozdíl od ní se ale už prodává.

Eurotel, Oskar, T-Mobile: kompletní ceníky na únor
Ceny mobilních telefonů v nabídkách našich operátorů zase o něco klesly – anebo jsou naopak telefony dražší? Nabízíme vám kompletní cenový přehled telefonů, které budou tento měsíc v prodeji.

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít?
Eurotel začne zítra nabízet nové tarifní programy, které představil ve čtvrtek. V čem se liší od těch původních? Není výhodnější ponechat si některý ze starších tarifů? Vyplatí se vůbec přejít na nové programy?

Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým?
T-Mobile včera představil novou službu Kde je..., která dokáže najít polohu mobilního telefonu. Jednoduše zadáte telefonní číslo a na mapě uvidíte, kde se mobil a s ním zřejmě i jeho majitel nachází. Žádné aktivační poplatky, žádné paušály, nic složitého.

Proč jsou chytré telefony lepší než kapesní počítače?
O chytrých telefonech se popsala už spousta stránek. Každý si o nich několikrát přečetl, pokýval hlavou a pak si stejně šel koupit nějaký relativně hloupý mobil. Zkusme to proto ještě jednou a z jiné strany. Přečtěte si další názor, proč jsou chytré telefony lepší než obyčejné mobily nebo kapesní počítače.

Recenze LG C2200: modrá je dobrá
Efektní kombinace tmavě modrého krytu a stříbrných doplňků dělají z LG C2200 spolu s malými rozměry a nápaditým designem atraktivní stylový telefon. Nabízí tradičně výborný displej, VGA fotaparát, ale funkcemi rozhodně neoslní. Zalíbí se vám?

Philips 760: véčkový megapixel s otočným displejem (první pohled)
Na internetu se objevily první informace a obrázky nového modelu společnosti Philips. Jedná se o přístroj stále oblíbenější koncepce dvou tváří - z jedné strany telefon a z druhé fotoaparát.

Symbian: 15 nejlepších aplikací roku 2004 a další novinky
Souboj o nejlepší symbianovou aplikaci roku 2004 vrcholí. Zanedlouho již budeme znát absolutního vítěze. Do té doby se ale můžete odreagovat u několika her. Trojské koně opět hrozí útokem, nenechte se zaskočit.

Recenze Nokia Music Stand: když hudba leze z mobilu
Máte mobil značky Nokia s rádiem či dokonce MP3 přehrávačem, ale nebaví vás mít neustále otlačené ušní boltce od sluchátek? Pak se zkuste zaposlouchat do plného zvuku v podání hudebního modulu Nokia Music Stand MD-1.

Vánoční boj o počet zákazníků vyhrál T-Mobile
Vánoční svátky jsou pro mobilní operátory klíčovým obdobím. Právě ke konci roku zaznamenávají nejvyšší nárusty zákazníků. Víte, jak tomu bylo v loňském roce? Kdo si nejvíce polepšil a komu se tentokrát nezadařilo?

Váš názor Další článek: Vybuchla česká baterie v Nokii 3310 (přehled bleskovek)

Témata článku: Ostatní, EU, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, LG C2200, Motorola MPx220, Král, Euro, Nový král, Mega, Přehled, Trůn


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39