Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít? - Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým? - Recenze LG C2200: modrá je dobrá. Nabízíme vám pravidelný sobotní přehled nejlepších článků minulého týdne.
Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu (přehled článků)

Megarecenze Eurotel Smartphone II: nový král na trůnu
Eurotel Smartphone II je chytrý telefon s mobilními Windows. Skvěle spolupracuje s počítačem, má Bluetooth, paměťovou kartu, přehrává MP3... a vzhledem k možnostem, které nabízí, ani není tak drahý. V žebříčku nejlepších mobilů se právě dělí o první místo s Motorolou MPx220. Na rozdíl od ní se ale už prodává.

Eurotel, Oskar, T-Mobile: kompletní ceníky na únor
Ceny mobilních telefonů v nabídkách našich operátorů zase o něco klesly – anebo jsou naopak telefony dražší? Nabízíme vám kompletní cenový přehled telefonů, které budou tento měsíc v prodeji.

Nové tarify Eurotelu: vyplatí se přejít?
Eurotel začne zítra nabízet nové tarifní programy, které představil ve čtvrtek. V čem se liší od těch původních? Není výhodnější ponechat si některý ze starších tarifů? Vyplatí se vůbec přejít na nové programy?

Lokalizace mobilu: kde jsi dneska byl a s kým?
T-Mobile včera představil novou službu Kde je..., která dokáže najít polohu mobilního telefonu. Jednoduše zadáte telefonní číslo a na mapě uvidíte, kde se mobil a s ním zřejmě i jeho majitel nachází. Žádné aktivační poplatky, žádné paušály, nic složitého.

Proč jsou chytré telefony lepší než kapesní počítače?
O chytrých telefonech se popsala už spousta stránek. Každý si o nich několikrát přečetl, pokýval hlavou a pak si stejně šel koupit nějaký relativně hloupý mobil. Zkusme to proto ještě jednou a z jiné strany. Přečtěte si další názor, proč jsou chytré telefony lepší než obyčejné mobily nebo kapesní počítače.

Recenze LG C2200: modrá je dobrá
Efektní kombinace tmavě modrého krytu a stříbrných doplňků dělají z LG C2200 spolu s malými rozměry a nápaditým designem atraktivní stylový telefon. Nabízí tradičně výborný displej, VGA fotaparát, ale funkcemi rozhodně neoslní. Zalíbí se vám?

Philips 760: véčkový megapixel s otočným displejem (první pohled)
Na internetu se objevily první informace a obrázky nového modelu společnosti Philips. Jedná se o přístroj stále oblíbenější koncepce dvou tváří - z jedné strany telefon a z druhé fotoaparát.

Symbian: 15 nejlepších aplikací roku 2004 a další novinky
Souboj o nejlepší symbianovou aplikaci roku 2004 vrcholí. Zanedlouho již budeme znát absolutního vítěze. Do té doby se ale můžete odreagovat u několika her. Trojské koně opět hrozí útokem, nenechte se zaskočit.

Recenze Nokia Music Stand: když hudba leze z mobilu
Máte mobil značky Nokia s rádiem či dokonce MP3 přehrávačem, ale nebaví vás mít neustále otlačené ušní boltce od sluchátek? Pak se zkuste zaposlouchat do plného zvuku v podání hudebního modulu Nokia Music Stand MD-1.

Vánoční boj o počet zákazníků vyhrál T-Mobile
Vánoční svátky jsou pro mobilní operátory klíčovým obdobím. Právě ke konci roku zaznamenávají nejvyšší nárusty zákazníků. Víte, jak tomu bylo v loňském roce? Kdo si nejvíce polepšil a komu se tentokrát nezadařilo?

Témata článku: Ostatní, EU, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, LG C2200, Motorola MPx220, Král, Euro, Mega, Trůn

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24