Megarecenze Motorola V600: kdo si počkal... (přehled článků)

Recenze Siemensu M65 - Přehled cen za telefonování s DPH 19% - Čtenářský kotel s Oskarem - T-Mobile Twist Data Unlimited - Kde bydlí operátoři a výrobci mobilů
Megarecenze Motorola V600: kdo si počkal... (přehled článků)
Neuteklo vám něco? Nabízíme přehled vybraných článků uplynulého týdne, které jsou seřazeny od těch nejčtenějších.
 
Na Motorolu V600 se čekalo velmi dlouho, dnes ale nabízí všechno, co slibovala: nadprůměrnou funkční výbavu, elegantní vzhled, špičkový displej a velmi dobrou klávesnici. Za zmínku stojí rovněž podpora Bluetooth.

Recenze Siemens M65: drsná tvář, okované boty
Siemens M65 bude po dlouhé době další model z kategorie tzv. outdoorových telefonů. Vydrží proto i trochu drsnější zacházení. Je to také první telefon z nové řady Siemensů. Přečtěte si jeho recenzi.

Velký přehled cen za telefonování s DPH 19 %
Dnes se mění základní sazba z přidané hodnoty. Místo 22 % budeme i za telefonování platit o tři procenta méně. Připravili jsme přehled cen všech současných programů Eurotelu, Oskara i T-Mobilu.

Čtenářský kotel: odpovědi Oskara (1. část)
Tiskový mluvčí Oskara, Petr Šindler, odpovídal na otázky, které jste operátorovi sami položili před několika týdny ve čtenářském kotli. Přečtěte si první část odpovědí.

Čtenářský kotel: odpovědi Oskara (2. část)
Tiskový mluvčí Oskara, Petr Šindler, odpovídal na otázky, které jste operátorovi sami položili ve čtenářském kotli. Dnes nabízíme druhou, závěrečnou část s odpověďmi. Půjde o datové služby, roaming, vyúčtování a další témata, která vás zajímají.

Lahůdka na víkend: fotogalerie odolného Siemensu M65
Nafotili jsme nový mobilní telefon Siemens M65 včetně držáku na kolo Bike-o-meter. V komentované galerii vám nabízíme více než osmdesát obrázků odolného telefonu, který ve své třídě nemá konkurenci.

Kde vlastně bydlí operátoři a výrobci mobilů?
Nafotili jsme sídla všech tří operátorů a většiny českých zastoupení výrobců mobilních telefonů. Zajímá vás, jak vypadají budovy, odkud se všechno řídí?

Vše, co byste měli vědět o Twist Data Unlimited
T-Mobile od května nabízí nový datový program Twist Data Unlimited. Je unikátní tím, že jde o první a jedinou předplacenku s neomezenými datovými přenosy. V článku najdete, co všechno tento tarif nabízí a za jakých podmínek.

Wap 2.0: proč a k čemu
Nové mobily Nokia vyžadují od mobilních operátorů podporu wapu 2.0. U Oskara s nimi kvůli tomu nebylo půl roku možné wapovat ani posílat MMS. K čemu vlastně wap 2.0 slouží a jaké výhody přináší uživatelům?

Prodeje mobilů: všichni posilují, Nokia ztrácí
Jak si vedli výrobci mobilních telefonů v prvním čtvrtletí roku 2004? Celkový trh roste, ale podíl jedničky klesá, na čemž se vezou ostatní výrobci a zvyšují tak své prodeje. U chytrých telefonů je to jasné: s obrovským náskokem vede Nokia a Symbian.

Český Telecom spustil SMS: pro koho?
Český Telecom včera představil službu pro posílání a příjem SMS v pevné síti. V článku najdete všechny možné informace, které se k nám k ní podařilo sehnat. Třeba i ceny po skončení zkušební doby.

O víkendu se volá levněji (přehled všech nabídek operátorů)
Od tohoto víkendu mohou zákazníci už všech českých operátorů využívat zlevněné víkendové volání a posílání zpráv. Co vlastně nabízí Eurotel, Oskar a T-Mobile? Kdy se vám vyplatí jednotlivé nabídky?

T-Mobile chystá akce k fotbalovému Euru
Zatímco Eurotel sponzoruje hokejovou reprezentaci, T-Mobile vsadil na fotbalové Euro. Při příležitosti konání šampionátu nabídne svým uživatelům řadu akcí a v článku najdete jejich přehled.

Váš názor Další článek: Oskar má na webu nový nástroj pro vyhledávání mobilů

Témata článku: Motorola, Ostatní, Motorola V600, Siemens M65, Okov, Mega, Celkový trh, Motor, Přehled


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14