Megarecenze prvního megapixelu (přehled článků)

Recenze Siemens CF62 - Nové Nokie na vlastní oči - Recenze LG G7050 - Siemens SX1 McLaren - Tajné informace o chystaných Nokiích. Neuteklo vám něco? Nabízíme vám přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Megarecenze prvního megapixelu (přehled článků)
Megarecenze prvního megapixelu: Nokia 7610
Nokia 7610 je první fotomobil s megapixelovým rozlišením. Kromě toho také dobře vypadá, má hodně paměti a nečekaně mnoho aplikací v základní výbavě. Přečtěte si velkou recenzi s mnoha obrázky.

Recenze Siemens CF62: ušaté véčko
Siemens se svým modelem CF62 míří do kategorie stylových véček. Nový mobil zaujme elegantním vzhledem, vcelku slušnou výbavou a oproti původním předpokladům především lákavou cenou.

Nové Nokie na vlastní oči: živé fotografie a první dojmy
Včera jsme na vlastní oči viděli a vlastníma rukama osahali čtyři z pěti nových mobilů Nokia. Přečtěte si, jaké jsou naše první dojmy. Prohlédněte si také velmi rozsáhlou fotogalerii našich vlastních obrázků.

Recenze LG G7050: větší než malý displej
Na českém trhu se objevil další model korejského výrobce LG. Telefon je stylový, dobře funkčně vybavený a má výsuvnou konstrukci originálně překrývající displej. Ve výbavě je samozřejmě i vestavěný fotoaparát.

Nokia 6630 a 6260: ještě chytřejší Symbian (podrobně)
Nokia včera představila pět nových modelů, z toho dva patří do „chytré“ řady Series 60. Jeden přináší vedle Symbianu podporu 3G a megapixelový foťák, druhý nabízí atraktivní véčkovou kombinaci. Nokia navíc vylepšila svůj operační systém.

Dialery stále hrozí a vykradou i mobilní kapsu
Dialery jsou zákeřné programy, které bez vašeho vědomí změní telefonní číslo pro připojení k internetu. Ani mobily jich nejsou ušetřeny. Místo běžných sazeb pak platíte drahé volání a přijdete na to až z měsíčního vyúčtování. Jak se bránit?

Aktuálně: živé fotky nových Nokií
Nokia dnes v Praze prezentovala nové, včera představené mobilní telefony. Článek s prvními dojmy najdete na MobilManii až zítra, už dnes si ale můžete prohlédnout rovnou stovku „živých“ fotografií.

Siemens SX1 McLaren: černý švihák
Siemens ve spolupráci se stájí Formule 1 McLaren připravil limitovanou edici chytrého telefonu SX1. Telefon je v černé stylové barvě a dodává se s paměťovou kartou se speciálním obsahem. Připravili jsme krátký článek a fotogalerii.

Tajné informace o chystaných Nokiích
Nokia brzy uvede několik nových telefonů. Pokusili jsme se odhadnout, o jaké typy přístrojů půjde. V badání jsme ovšem šli ještě dál a z různých zdrojů a šeptand naznačíme, co nového nám Nokia naservíruje v tomto roce a třeba ještě později.

Nové Panasonicy: pro každého něco (+ živé fotky)
Panasonic včera na asijském veletrhu CommunicAsia 2004 představil pětici nových modelů. Najdete mezi nimi mobily klasické koncepce, vkusná véčka a také jeden vysouvací telefon. Přinášíme základní parametry a exkluzivní fotografie.

Váš názor Další článek: Živé fotky z představení nových Siemensů

Témata článku: Ostatní, LG G7050, Nokia 6630, Nokia 7610, Nokia 7610 Supernova, Siemens CF62, Siemens SX1, Mega, Přehled

Určitě si přečtěte