Megarecenze Samsung D500: ten, který zatřese zemí (přehled článků)

Megarecenze komunikátoru Nokia 9300 - Megarecenze Nokia 7280 - Žhavé novinky Motoroly. Pokud jste tento týden nestihli sledovat všechny články, ty nejúspěšnější najdete v pravidelném týdenním přehledu.
Megarecenze Samsung D500: ten, který zatřese zemí (přehled článků)
Megarecenze Samsung D500: ten, který zatřese zemí
Bude stačit, když vyjmenuji některé funkce: Bluetooth, přehrávač MP3, velmi dobrý megapixelový fotoaparát, obrovská paměť, naprosto špičkový displej ... To je D500 – první Samsung, který vezme na milost i zhýčkaný technoid. Samsung v něm opravil všechny výtky, které jsme k jeho telefonům kdy měli.
 
Po letech čekání nyní Nokia nabízí dokonce dva komunikátory najednou. Novinka 9300 umí v podstatě totéž jako druhý model 9500 Communicator, je však menší, hezčí a k tomu ještě levnější. Nebo se najdou i nevýhody? Přečtěte si rozsáhlou recenzi, ve které Nokii 9300 také srovnáváme s větším 9500 Communicatorem.
 
Nokia 7280 je králem všech stylových telefonů. Podlouhlá černá cihlička vzbuzuje pocit úžasu a zvědavosti, i když ovládání budí rozpaky. Za designem však nezaostává ani výbava, je libo obří adresář, 50MB pamět, MP3, fotoaparát, rádio nebo Bluetooth?
 
Siemens SX1 patří mezi nejlépe vybavené telefony na trhu. Pokud chcete maximálně využít jeho možností, přečtěte si mnoho zajímavých poznatků a tipů zkušeného uživatele. O některých věcech jste určitě neměli ani ponětí.
 
Žhavé novinky Motoroly: nejen véčko s Wi-Fi
Motorola na veletrhu CES představila několik nových mobilních telefonů. Například véčko pro GSM s operačním systémem Windows a podporou Wi-Fi. Stranou nezůstaly ani levnější mobily.
 
Znáte ten pocit, kdy si chcete nutně s někým popovídat a zrovna nemůžete mluvit nahlas? Jestli ano a máte mobil s podporou Javy, zapomeňte na drahé textovky a začněte komunikovat přímo instantně.
 
Neznámí výrobci: NEC – véčka, dotykové displeje a čtvercové mobily
Dnes se na cestě za méně známými výrobci mobilních telefonů podíváme opět na východ. Zamíříme až do Japonska za firmou NEC. Mezi jejími modely najdete véčka i klasické modely a rovněž velmi zajímavé kousky.
 
Zprávy MMS se stávají díky soustavnému prosazování ze strany operátorů i přes svou vyšší cenu stále více využívanou službou. Víte ale, jak vlastně posílání multimediálních dat v mobilní síti funguje?
 
Ověření odcizených vozidel přes SMS: nekupujte zajíce v pytli
Koupit si ojeté auto v bazaru nebo na inzerát může být v mnoha případech výhodné. Hrozí tu ale reálné riziko že narazíte na nepoctivce, který vám prodá odcizený vůz. Od nynějška máte ale v ruce novou zbraň.
 
Záznamník hovorů nebo raději nějakou bojovou hru?
V minulém týdnu byly představeny hned tři nově symbianové smartphony. Podívejte se na ně. Navigace pomocí GPS je čím dál populárnější, je však třeba mít správný software. Představíme vám jednu novinku.
Váš názor Další článek: Symbian S60 a modrá obrazovka smrti (přehled bleskovek)

Témata článku: Samsung, Ostatní, Nokia 7280, Nokia 9300, Samsung D500, Siemens SX1, Mega, Přehled

Určitě si přečtěte