Megarecenze Siemens CX65: podejte princi korunu (přehled článků)

Megarecenze Siemens CX65 – Velké srovnání fotomobilů – Jak se měří kvalita služeb mobilní sítě – Recenze Siemens ST60 – Hlídači mobilních sítí – Korejský deníček. Přinášíme vám přehled nejúspěšnějších článků minulého týdne.
Megarecenze Siemens CX65: podejte princi korunu (přehled článků)

Pokud jste se na MobilManii dostali až o víkendu, nabízíme vám přehled nejčtenějších článků.

Megarecenze Siemens CX65: podejte princi korunu
Siemens CX65 bude svými funkcemi patřit mezi špičku, přesto se začne prodávat za velmi výhodnou cenu. Přečtěte si první recenzi, kterou jsme doplnili více než dvěma sty obrázky.

Recenze Nokia 6610i: další repríza
Nokia docela překvapila, když do svého velmi starého mobilu přidala fotoaparát a představila ho jako novinku. Model 6610i je ale přesto výborný telefon, který většině lidí nabídne přesně to, co po mobilu požadují.

Velké srovnání fotomobilů
Srovnali jsme obrázky pořízené osmnácti současnými fotomobily. Podívejte se, jak fotí v exteriéru, v interiéru a jak si poradí s makrem. V článku najdete celkem 259 fotografií pořízených mobilními telefony.

Korejský deníček
Tři díly postřehů z pobytu v Soulu. První díl se zabývá používáním mobilů v Koreji, druhý díl přináší osobní zkušenosti s telefonováním v 3G síti a třetí díl je reportáž ze skanzenu a megaobchodu s elektronikou. Poslední část vyšla právě dnes. 

Recenze Zire 72: kde má konkurenci?
Jak má vypadat ideální kapesní počítač? Určitě by měl být malý, lehký, barevný, s velkým rozlišením, paměťovými kartami, fotoaparátem, podporou Bluetooth ... a neměl by stát moc peněz. Jeden takový jsme otestovali: Zire 72.

Sony Ericsson Premini: nejmenší ze všech prcků
Sony Ericsson před několika dny představil jeden z nejmenších telefonů, které bude možné koupit. Výrobce jej sice připravil jen pro Japonsko, je to však rozhodně kousek, který stojí za pozornost.

Recenze Siemens ST60: elegantní vybočení
Siemens ST60 se na rozdíl od svého staršího bratříčka nebude prodávat jen u T-Mobilu, ale dostane se do běžné distribuce. Stejně jako on se ale k ostatním z rodiny Siemensů příliš nehlásí.

Mobilní operátoři v 1. čtvrtletí: nejlepší byl Eurotel
Začátek roku 2004 přinesl opět nečekané zvraty. Nejvíce zákazníků získal operátor, od něhož bychom to ještě před pár měsíci nečekali. Minulý vítěz je pro změnu poražen. A co ten třetí? Ten má pro smích uděláno.

Přehled doplňkových balíčků operátorů: způsob, jak ušetřit?
V poslední době se roztrhnul pytel se zvýhodňujícími balíčky od našich mobilních operátorů. Za určitou měsíční úplatu nabízejí levnější služby oproti normálu. Do ceníků to sice vnáší chaos, je to ovšem způsob, jak ušetřit.

Hlídači mobilních sítí: reportáž z dohledového centra
Ztratil se signál? Venku je bouřka a spadlo mikrovlnné spojení? Co s tím budeme dělat? Na návštěvě v dohledovém centru mobilního operátora jsme se podívali, jak se sledují závady a kritická místa v síti.

Váš názor Další článek: Šuškanda: T-Mobile chystá balíčky Super Hit

Témata článku: Siemens, Ostatní, Nokia 6610i, Siemens CX65, Siemens ST60, Přehled, Mega

Určitě si přečtěte