Mezi instantními aplikacemi pro Android jsou i hry. Bez instalace si můžete zahrát třeba Final Fantasy

Mezi instantními aplikacemi pro Android jsou i hry. Bez instalace si můžete zahrát třeba Final Fantasy

Google s Androidem 8.0 představil instantní aplikace, tzn. položky v Google Play marketu, které není potřeba fyzicky instalovat do telefonu, ale můžete je streamovat a spustit virtualizovaně přímo v marketu pomocí tlačítka „Vyzkoušet“. Nyní mezi aplikace, které si odzkoušíte bez instalace, přibývá několik her.

Počet titulů podobně jako u neherních instantních aplikací není nijak vysoký, všehovšudy je k dispozici zatím jen šest her – Bubble Witch 3 Saga, Clash Royale, Final Fantasy XV: A New Empire, Mighty Battles, Solitaire a Words With Friends 2. I zde ale budou tituly přibývat.

U her má možnost vyzkoušení bez instalace asi ještě větší smysl, než u jiných aplikací, pro které jde člověk do marketu víceméně na jistotu. Zato mezi hrami obvykle více vybíráme a pokud se nám instantní demo bude líbit, teprve pak titul instalujeme celý.

Váš názor Další článek: Huawei zahájil předobjednávky bezrámečkového P20 Lite. Vybírat můžete ze tří barev

Témata článku: Google, Android, Mobilní aplikace, Mobilní hry, Google Play, Instantní aplikace, Final fantasy, Velký smysl, Hra, Instalace, Titul, Solitaire, Clash royal, Hry, Market, Aplikace

Určitě si přečtěte