Místní zprávy

Co se skrývá pod pojmem "místní zprávy"?
Kromě klasických zpráv můžete přijímat i tzv. lokální či místní zprávy. Technicky se těmto zprávám říká Cell Broadcast a nikde v ČR se s nimi dnes nesetkáte – snad jen v budově EuroTelu na Sokolovské ulici v Praze. Tyto zprávy jsou doručovány na všechny mobilní telefony, které mají zapnuto přijímání těchto zpráv a jsou v dosahu té konkrétní základnové stanice, která je právě vysílá. Abyste mohli tyto zprávy dostávat, musíte mít povoleno jejich přijímání – v menu mobilního telefonu. Poté musíte zvolit kanály, na kterých chcete tyto informace přijímat.

Témata článku: Ostatní, Základnová stanice, Česká republika, Přijímání, Dosah, Menu, Telefon, Zprávy, Mobilní telefon, Pojem, Praha

Určitě si přečtěte

Z Muzea na Roztyly. Metro dostane signál i v tunelech

Z Muzea na Roztyly. Metro dostane signál i v tunelech

Pokrývání tunelů pražského Metra mobilním signálem je běh na dlouhou trať, ale do roka bychom se měli dočkat i na jednom z nejfrekventovanějších úseků.

19.  5.  2016 | Pospíšil Aleš | 20

Sense Mother: univerzální chytrá domácnost

Sense Mother: univerzální chytrá domácnost

Podivné zařízení s názvem Mother a tvarem kuželky několik let nechápavě pozoruji na výstavách. Nyní vám konečně můžu říct, proč sbírá tolik ocenění.

27.  6.  2015 | Holčík Tomáš | 4

Navštívili jsme testovací laboratoř O2 [reportáž]

Navštívili jsme testovací laboratoř O2 [reportáž]

Nasazení nových technologií, ověřování nastavení a kompatibility softwaru nebo vlastní síť LTE. To vše lze zkoušet v testovací laboratoři O2.

9.  2.  2015 | Láska Jan | 27