MMS je možné posílat i mezi operátory!

Eurotel se s T-Mobilem právě dohodnul na propojovacích poplatcích a umožňují tak posílat MMS zprávy do sítě toho druhého. A kromě toho: posílání zpráv z Eurotelu do T-Mobilu je zdarma!
MMS je možné posílat i mezi operátory!

Jak se můžete přesvědčit v níže otištěných tiskových zprávách obou mobilních operátorů, můžete již od dnešního dne posílat multimediální MMS zprávy i na mobilní telefony v sítí toho druhého operátora. Jak T-Mobile tak Eurotel se totiž dohodli na propojovacích poplatcích.

Zdá se tedy, že tímto krokem lze považovat spor o tom, kdo byl vlastně prvním s nabídkou těchto obrázkových zpráv. Při posílání zpráv do cizí sítě se pro vás - ať již jste zákazníkem kteréhokoli z operátorů - vůbec nic nemění, protože stačí pouze zadat příslušné číslo příjemce mobilního telefonu.

Oba operátoři teď hodně multimediální služby prosazují - a každý z nich nabízí hned několik mobilních telefonů za zvýhodněnou cenu. Záleží tedy jenom na vás, pro kterou z nabídek se rozhodnete, protože zpráv již můžete posílat kterémukoli ze svých prátel.


Prohlášení Eurotelu

Praha, 8. listopadu 2002 – Zákazníci společnosti Eurotel Praha, spol. s  r.o., mohou od dnešního dne odesílat a přijímat MMS zprávy nejen ve vlastní síti, ale také z  a do sítě T-Mobile. Nabídka dvou měsíců posílání MMS zpráv zdarma, kterou mohou zákazníci Eurotelu nyní využít, se vztahuje i na MMS zprávy do sítě T-Mobile. Česká republika je jedna z prvních zemí na světě, ve které je možné posílat MMS zprávy zákazníkům jiného operátora.

Všichni zákazníci Eurotelu si mohou po dobu 2 měsíců zdarma vyzkoušet výhody nových MMS zpráv. Nabídky mohou využít noví i stávající zákazníci Eurotelu. Podmínkou je aktivace služby MMS od 1. listopadu do 31. prosince 2002. Od data aktivace po dobu dvou měsíců budou zákazníci Eurotelu zdarma odesílat a přijímat fotografie nebo obrázky doplněné textem, nebo zvukovým záznamem. Stávající zákazníci, kteří mají již MMS služby aktivovány, mohou využít nabídku MMS zpráv zdarma do 31. prosince 2002. Tato nabídka se nevztahuje na informační a zábavní MMS služby.

Společně s  nabídkou MMS služeb zdarma přichází Eurotel i s  nabídkou cenově zvýhodněných mobilních telefonů podporujících služby MMS. Mobilní telefon Nokia 7650, nebo Ericsson T68i nabízí Eurotel tarifním zákazníkům za dotovanou cenu 9995 Kč včetně DPH. Oba MMS telefony je možné zakoupit i v  předplacených Go sadách.


Prohlášení T-Mobilu

Praha, 8. listopadu 2002 – Zákazníci sítě T-Mobile mají nyní možnost zasílat multimediální zprávy MMS také do sítě Eurotel. Stejně tak mohou přijímat zprávy MMS odeslané zákazníky této sítě.

Při zasílání multimediálních zpráv do sítě Eurotel se pro zákazníka nic nemění, zprávu odesílá stejným způsobem jako v  rámci sítě T-Mobile. Zprávu MMS obsahující obrázek, případně i zvukový záznam a text lze tak jako dosud odeslat na mobilní telefon nebo e-mailovou adresu.

T-Mobile jako jediný operátor zároveň nabízí univerzální schránku MobileBox, resp. MobileBox Easy. V  případě, že byla MMS zpráva zaslána do této schránky, příjemce ji zde najde jako nový e-mail s odkazem. Po kliknutí na odkaz se mu zpráva MMS přehraje obdobně, jako by ji dostal na mobilní telefon podporující MMS.

Zákazník T-Mobile si nyní může vybrat již ze tří telefonů podporujících formát MMS: Nokia 7650, Sony Ericsson T68i a Sony Ericsson T300, který je i s  přídavným digitálním fotoaparátem nabízen za velmi výhodnou cenu také ve Twist sadě. Za odeslání jedné zprávy MMS je zákazníkovi účtována cena 10 Kč (včetně 5% DPH).

Diskuze (32) Další článek: Sendo Z100 nebude aneb jak Microsoft dostal kopačky

Témata článku: Operátoři, O2, T-Mobile, Nokia 7650, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i, MMS, Operátor, Mez


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80