MMS je možné posílat i mezi operátory!

Eurotel se s T-Mobilem právě dohodnul na propojovacích poplatcích a umožňují tak posílat MMS zprávy do sítě toho druhého. A kromě toho: posílání zpráv z Eurotelu do T-Mobilu je zdarma!
MMS je možné posílat i mezi operátory!

Jak se můžete přesvědčit v níže otištěných tiskových zprávách obou mobilních operátorů, můžete již od dnešního dne posílat multimediální MMS zprávy i na mobilní telefony v sítí toho druhého operátora. Jak T-Mobile tak Eurotel se totiž dohodli na propojovacích poplatcích.

Zdá se tedy, že tímto krokem lze považovat spor o tom, kdo byl vlastně prvním s nabídkou těchto obrázkových zpráv. Při posílání zpráv do cizí sítě se pro vás - ať již jste zákazníkem kteréhokoli z operátorů - vůbec nic nemění, protože stačí pouze zadat příslušné číslo příjemce mobilního telefonu.

Oba operátoři teď hodně multimediální služby prosazují - a každý z nich nabízí hned několik mobilních telefonů za zvýhodněnou cenu. Záleží tedy jenom na vás, pro kterou z nabídek se rozhodnete, protože zpráv již můžete posílat kterémukoli ze svých prátel.


Prohlášení Eurotelu

Praha, 8. listopadu 2002 – Zákazníci společnosti Eurotel Praha, spol. s  r.o., mohou od dnešního dne odesílat a přijímat MMS zprávy nejen ve vlastní síti, ale také z  a do sítě T-Mobile. Nabídka dvou měsíců posílání MMS zpráv zdarma, kterou mohou zákazníci Eurotelu nyní využít, se vztahuje i na MMS zprávy do sítě T-Mobile. Česká republika je jedna z prvních zemí na světě, ve které je možné posílat MMS zprávy zákazníkům jiného operátora.

Všichni zákazníci Eurotelu si mohou po dobu 2 měsíců zdarma vyzkoušet výhody nových MMS zpráv. Nabídky mohou využít noví i stávající zákazníci Eurotelu. Podmínkou je aktivace služby MMS od 1. listopadu do 31. prosince 2002. Od data aktivace po dobu dvou měsíců budou zákazníci Eurotelu zdarma odesílat a přijímat fotografie nebo obrázky doplněné textem, nebo zvukovým záznamem. Stávající zákazníci, kteří mají již MMS služby aktivovány, mohou využít nabídku MMS zpráv zdarma do 31. prosince 2002. Tato nabídka se nevztahuje na informační a zábavní MMS služby.

Společně s  nabídkou MMS služeb zdarma přichází Eurotel i s  nabídkou cenově zvýhodněných mobilních telefonů podporujících služby MMS. Mobilní telefon Nokia 7650, nebo Ericsson T68i nabízí Eurotel tarifním zákazníkům za dotovanou cenu 9995 Kč včetně DPH. Oba MMS telefony je možné zakoupit i v  předplacených Go sadách.


Prohlášení T-Mobilu

Praha, 8. listopadu 2002 – Zákazníci sítě T-Mobile mají nyní možnost zasílat multimediální zprávy MMS také do sítě Eurotel. Stejně tak mohou přijímat zprávy MMS odeslané zákazníky této sítě.

Při zasílání multimediálních zpráv do sítě Eurotel se pro zákazníka nic nemění, zprávu odesílá stejným způsobem jako v  rámci sítě T-Mobile. Zprávu MMS obsahující obrázek, případně i zvukový záznam a text lze tak jako dosud odeslat na mobilní telefon nebo e-mailovou adresu.

T-Mobile jako jediný operátor zároveň nabízí univerzální schránku MobileBox, resp. MobileBox Easy. V  případě, že byla MMS zpráva zaslána do této schránky, příjemce ji zde najde jako nový e-mail s odkazem. Po kliknutí na odkaz se mu zpráva MMS přehraje obdobně, jako by ji dostal na mobilní telefon podporující MMS.

Zákazník T-Mobile si nyní může vybrat již ze tří telefonů podporujících formát MMS: Nokia 7650, Sony Ericsson T68i a Sony Ericsson T300, který je i s  přídavným digitálním fotoaparátem nabízen za velmi výhodnou cenu také ve Twist sadě. Za odeslání jedné zprávy MMS je zákazníkovi účtována cena 10 Kč (včetně 5% DPH).

Témata článku: Operátoři, O2, T-Mobile, Nokia 7650, Sony Ericsson T300, Sony Ericsson T68i

32 komentářů

Nejnovější komentáře

  • LaDa 13. 11. 2002 11:18:50
    u Elty Ti potvrdi, ze jejich zvuk na T68i nefunguje ... takze o problemu...
  • Limit 11. 11. 2002 23:28:51

    A kde mame vzit prachy na ty telefony???

  • Clouseau 11. 11. 2002 15:36:45
    poslal jsem si z webu mms.elta.cz - mms-brána - obrázek,text a zvuk. došlo...
Určitě si přečtěte

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

Sigfox v praxi: Jak internet věcí pomáhá k lepšímu vínu

** Internet věcí už není prázdná fráze ** Čekali byste chytrou elektroniku ve vinohradu na jihu Moravy? ** Čerstvé informace každých 30 minut umožní šetrně pracovat s chemií

17.  8.  2017 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

V srpnovém ceníku T-Mobilu najdeme Xperii L1 a Samsungy J3 a J5 (2017)

** V druhé půlce letních prázdnin bodují telefony střední třídy ** Pokud fandíte výhodným nákupům, zaostřete na Huawei ** Za dvouletý úpis vám operátor sleví až 4 000 Kč z ceny

3.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 1

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení