MMS nejlevněji: u T-Mobilu a Vodafonu pod čtyři koruny

Multimediální zprávy stále stojí ve stínu obstarožních SMS. Začnete je posílat častěji s cenou 3,33 Kč?
MMS nejlevněji: u T-Mobilu a Vodafonu pod čtyři koruny

Multimediální zprávy MMS podporuje většina mobilních telefonů, ale jejich používání je zabité příliš vysokou cenou. Zprávy mohou obsahovat obrázky, fotografie, písničky či zvuky do maximální celkové velikosti 300 kB. Připravili jsme pro vás souhrn veškerých cen za MMS zprávy u paušálních i předplacených zákazníků našich operátorů a to včetně doplňkových balíčků, které slibují ještě nižší ceny.

Klepněte pro větší obrázek
Grafický přehled cen MMS

O2 drží ceny ve střední linii

Modrý operátor se co do výše cen drží zlaté střední cesty. Jestliže multimediální zprávy posíláte občas, příliš neušetříte, neboť běžná zpráva u paušálních zákazníků je za 9,28 Kč. Zákazníci předplacených služeb zaplatí vždy 9,50 Kč. Nejvýhodnější běžnou cenou má předplacený tarif TXT, se kterým stojí MMS 6,90 Kč. To je zároveň nejnižší sazba ze všech předplacených služeb u nás.

Předplacení zákazníci9,50 Kč
Paušální zákazníci9,28 Kč
Předplacený tarif TXT6,90 Kč

Pro aktivní „multimediální pisatele“ jsou k dispozici dva rozšiřující balíčky pro paušální zákazníky, oba mají měsíční platnost. První z nich nese prostý název Top MMS a nabízí 10 volných zpráv za 59,50 Kč, druhým balíčkem je Top Víkend s měsíčním poplatkem 178,50 Kč (25 MMS, 50 SMS a 100 víkendových minut do vlastní a pevné sítě.

T-Mobile to s MMS umí

T-Mobile je nejvhodnějším operátorem pro odesílání MMS zpráv, protože tuto službu nabízí na cenově nejdostupnější úrovni. Za odeslání MMS zaplatí nejvíce předplacení Twist zákazníci: 10 Kč. U paušalistů je cena nižší, a to zejména u kreditních tarifů, kde je to pouhých 5,95 Kč. Zákazníci s minutovými tarify zaplatí 9,80 Kč.

T-Mobile také nabízí výhodný balíček pro paušální zákazníky. Je sice jenom jeden, ale přináší nejnižší cenu na našem trhu: 3,88 Kč za jednu MMS. Balíček nese jméno MMS 15+ a již podle názvu lze uhádnout, že nabízí 15 volných zpráv do všech sítí. Měsíční paušál za tento balíček je 58,31 Kč.

Twist zákazníci10,00 Kč
Paušální zákazníci s minutovým tarifem9,80 Kč
Paušální kreditní zákazníci5,95 Kč
Balíček MMS 15+3,88 Kč

Vodafone: nejdráže i nejlevněji

Vodafone to s MMS nikdy moc neuměl a ani po letech působení se nijak nezlepšil. Jedinou výhodu, kterou tento operátor nabízí, je nízká cena zpráv do vlastní sítě. Běžná zpráva je opravdu nejdražší na našem trhu. Paušální i předplacení zákazníci totiž za jednu MMS zaplatí 11,31 Kč.

Operátor nabízí dva balíčky. Jeden z nich je nabízen za 105 Kč a poskytuje 15 MMS do všech sítí, jedna zpráva tedy vyjde na 7 Kč. Druhý je určen výhradně pro MMS do vlastní sítě, měsíční poplatek je stanoven na částce 50 Kč a balíček obsahuje 15 zpráv. Jedna zpráva tedy sice vyjde na 3,33 Kč a je to nejnižší cena, kterou můžete v tomto článku najít, ale bohužel platí jen a jen do vlastní sítě.

Paušální i předplacení zákazníci11,31 Kč
MMS balíček do všech sítí7,00 Kč
MMS balíček do vlastní sítě3,33 Kč

Témata článku: Operátoři, Vodafone, O2, T-Mobile, Nejvhodnější operátor, Mobil, Voda, MMS

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

Nokia 8 v prosincovém ceníku Vodafonu. „Pětka“ zlevnila pod 5 tisíc

** Ve zvýhodněné kategorii „pro věrné“ je tento měsíc 13 modelů ** Prosincovou novinkou je nejvybavenější Nokia s „čistým“ Androidem ** Pokud upíšete duši na dvě léta, dostanete slevu 2 000 Kč

4.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7