MMS nejlevněji: u T-Mobilu a Vodafonu pod čtyři koruny

Multimediální zprávy stále stojí ve stínu obstarožních SMS. Začnete je posílat častěji s cenou 3,33 Kč?
MMS nejlevněji: u T-Mobilu a Vodafonu pod čtyři koruny

Multimediální zprávy MMS podporuje většina mobilních telefonů, ale jejich používání je zabité příliš vysokou cenou. Zprávy mohou obsahovat obrázky, fotografie, písničky či zvuky do maximální celkové velikosti 300 kB. Připravili jsme pro vás souhrn veškerých cen za MMS zprávy u paušálních i předplacených zákazníků našich operátorů a to včetně doplňkových balíčků, které slibují ještě nižší ceny.

Klepněte pro větší obrázek
Grafický přehled cen MMS

O2 drží ceny ve střední linii

Modrý operátor se co do výše cen drží zlaté střední cesty. Jestliže multimediální zprávy posíláte občas, příliš neušetříte, neboť běžná zpráva u paušálních zákazníků je za 9,28 Kč. Zákazníci předplacených služeb zaplatí vždy 9,50 Kč. Nejvýhodnější běžnou cenou má předplacený tarif TXT, se kterým stojí MMS 6,90 Kč. To je zároveň nejnižší sazba ze všech předplacených služeb u nás.

Předplacení zákazníci9,50 Kč
Paušální zákazníci9,28 Kč
Předplacený tarif TXT6,90 Kč

Pro aktivní „multimediální pisatele“ jsou k dispozici dva rozšiřující balíčky pro paušální zákazníky, oba mají měsíční platnost. První z nich nese prostý název Top MMS a nabízí 10 volných zpráv za 59,50 Kč, druhým balíčkem je Top Víkend s měsíčním poplatkem 178,50 Kč (25 MMS, 50 SMS a 100 víkendových minut do vlastní a pevné sítě.

T-Mobile to s MMS umí

T-Mobile je nejvhodnějším operátorem pro odesílání MMS zpráv, protože tuto službu nabízí na cenově nejdostupnější úrovni. Za odeslání MMS zaplatí nejvíce předplacení Twist zákazníci: 10 Kč. U paušalistů je cena nižší, a to zejména u kreditních tarifů, kde je to pouhých 5,95 Kč. Zákazníci s minutovými tarify zaplatí 9,80 Kč.

T-Mobile také nabízí výhodný balíček pro paušální zákazníky. Je sice jenom jeden, ale přináší nejnižší cenu na našem trhu: 3,88 Kč za jednu MMS. Balíček nese jméno MMS 15+ a již podle názvu lze uhádnout, že nabízí 15 volných zpráv do všech sítí. Měsíční paušál za tento balíček je 58,31 Kč.

Twist zákazníci10,00 Kč
Paušální zákazníci s minutovým tarifem9,80 Kč
Paušální kreditní zákazníci5,95 Kč
Balíček MMS 15+3,88 Kč

Vodafone: nejdráže i nejlevněji

Vodafone to s MMS nikdy moc neuměl a ani po letech působení se nijak nezlepšil. Jedinou výhodu, kterou tento operátor nabízí, je nízká cena zpráv do vlastní sítě. Běžná zpráva je opravdu nejdražší na našem trhu. Paušální i předplacení zákazníci totiž za jednu MMS zaplatí 11,31 Kč.

Operátor nabízí dva balíčky. Jeden z nich je nabízen za 105 Kč a poskytuje 15 MMS do všech sítí, jedna zpráva tedy vyjde na 7 Kč. Druhý je určen výhradně pro MMS do vlastní sítě, měsíční poplatek je stanoven na částce 50 Kč a balíček obsahuje 15 zpráv. Jedna zpráva tedy sice vyjde na 3,33 Kč a je to nejnižší cena, kterou můžete v tomto článku najít, ale bohužel platí jen a jen do vlastní sítě.

Paušální i předplacení zákazníci11,31 Kč
MMS balíček do všech sítí7,00 Kč
MMS balíček do vlastní sítě3,33 Kč

Témata článku: Operátoři, Vodafone, T-Mobile, O2, Voda, Nejvhodnější operátor, MMS, Mobil

Určitě si přečtěte

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

O2 v říjnu: iPhone 8, Xperia XZ1 Compact a tajné tisícové slevy [ceník]

** Nový iPhone 8 srazil ceny starších modelů zhruba o 4 000 Kč ** Další podzimní novinkou je nejmenší superphone Sony Xperia XZ1 Compact ** Nepřehlédněte slevy s programem Extra výhod, třeba na Nokie 3 a 5

Včera | Pospíšil Aleš | 1

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

Vodafone rozsekal internet. Dílky jsou neomezené, první dva stojí po 99 Kč

** Vodafone hlásá revoluci, ale jednoduché to mít nebude ** Pass jsou příplatkové balíčky pro sociální sítě, chatovací aplikace, hudbu a video ** Uživatelé budou zmatení, který provoz se kam počítá

5.  10.  2017 | Kůžel Filip, Posejpal Jan | 81

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

V říjnu se u Vodafonu urodilo: iPhone 8, nebo nejmenší superphone Xperia XZ1 Compact

** Nový iPhone 8 startuje na ceně 20 977 Kč, starší modely padly o tisíce ** Další podzimní novinkou je Xperia XZ1 od Sony včetně verze Compact ** Ostatní modely šly s cenou dolů až o tisícovku, třeba Huawei P9 lite

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 5


komerční sdělení

Komerční sdělení