Mobil Extra: mobily od Paegasu se slevou

Pokud používáte mobil s Paegasem, máte možnost získat nový mobil a malý dárek za docela výhodnou cenu.
Mobil Extra: mobily od Paegasu se slevou
Pokud používáte mobil s Paegasem, máte možnost získat nový mobil a malý dárek za docela výhodnou cenu.

Nabídka je určena všem vám, kteří používáte jakýkoliv Paegasův tarifní program a nejspíš ji využijete tehdy, pokud váš mobil již dosluhuje, popř. není už dostatečně „in“. Služba Mobil Extra vám umožní:

  • vybrat si kterýkoli z dotovaných mobilů ke stávajícímu telefonnímu číslu,
  • aktivovat si kartu Twist, a to se slevou 400 Kč.

V případě, že máte podepsánu dohodu na dva roky, můžete této nabídky můžete nejdříve tři měsíce před vypršením zákaznické smlouvy. Pokud jste se neupsali, můžete využít Mobil Extra kdykoliv. Vše, co musíte udělat je vyplnit dodatek ke smlouvě a navštívit s ním některou ze značkových prodejen Paegasu. Tam se upíšete na další dva roky a zaplatíte poplatek za využití této služby ve výši 1999 korun s daní.

Poznámka: Tato nabídka neplatí pro partnerské karty!

Protože Eurotel nabízí podobnou službu svým zákazníkům již nějakou dobu, nabízí se srovnání. Tato služba se u Eurotelu jmenuje Mobil Plus a umožňuje – stejně jako Paegas – všem svým zákazníkům s končící dvouletou lhůtou, popř. volným tarifním programem (bez úpisu) pořídit si kterýkoli mobilní telefon ze své nabídky za dotovanou cenu. K tomu navíc získají nebo kartu Go s kreditem 500 Kč nebo další aktivaci tarifního programu. Musíte ovšem uhradit speciální poplatek 2495 Kč a pochopitelně podepsat smlouvu o používání služeb Eurotelu na další dva roky – zde je podmínka stejná.

Výhodné je, že si můžete vybrat nový – a jistě i modernější – dotovaný mobilní telefon a Twist kartu se slevou. Služba Paegas Mobil Extra je levnější než obdobná služba Eurotelu, nicméně tam zase získáte kartu Go i s kreditem; klidně tedy můžeme říct, že obě služby jsou co do výhodnosti srovnatelné a určitě jich někdo rád využije.

Diskuze (4) Další článek: Je Ericsson A2618 opravdu tak dobrý?

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Extra, Obdobná služba, Mobil, Paegas

Určitě si přečtěte