Mobil Pohotovost: prodejna v revolučním designu

14. prosince 2011
Dell to v ČR zkusí s Windows 7 tabletem
[Inzerce] Mobil Pohotovost zve k nákupu do moderní prodejny v zcela novém a revolučním designu. Najdete ji v centru Prahy, v ulici Na Poříčí 8.
Mobil Pohotovost: prodejna v revolučním designu

V centru Prahy, v ulici Na Poříčí 8, naproti bočnímu vchodu do OC Palladium, může zvídavý návštěvník nalézt prodejnu společnosti Mobil Pohotovost, která již na první pohled zaujme naprosto revolučním a velmi moderním designem. Po vstoupení dovnitř naleznete v líbivých vitrínách široký výběr nových i použitých mobilních telefonů, včetně rozličného příslušenství.

Klepněte pro větší obrázek

Na nikterak velkém, ale o to kompaktněji řešeném prostoru nalezne zákazník vše, co potřebuje. Přehlednou nabídkou vystavených telefonů a jejich příslušenstvím počínaje, příjemným prostředím pro nakupování konče. Kromě široké nabídky klasických telefonů se prodejna specializuje též na chytré telefony, a to jak rozsáhlou nabídkou, tak zejména poradenstvím. Odborně vyškolený personál zákazníkovi aktivně poradí při výběru telefonu, stejně jako s nastavením operačních systémů a jejich funkcí.

Nikdo nemá rád dlouhé fronty při čekání na zaplacení či obsloužení. Díky třem samostatně fungujícím prodejním pultům jsou zákazníci obslouženi bez zbytečného čekání, přičemž mohou současně naplno využít možnosti vyzkoušet si vybraný telefon či příslušenství za asistence profesionálního personálu.

V okamžiku, kdy již máme nový vysněný telefon konečně vybraný, řeší každý z nás otázku, co se starým telefonem. Mobil Pohotovost nabízí ideální řešení ve formě využití nabídky protiúčtu, kdy lze již při koupi nového telefonu starý prodat a tím vlastně vyřešit dvě starosti najednou. Že máte ve starém telefonu data? Žádný problém, jejich přehrání do nového telefonu lze též realizovat přímo na prodejně.

Klepněte pro větší obrázek

V nabídce prodejny naleznete též možnost servisních oprav mobilních telefonů, které jsou prováděny v co nejkratším termínu při zachování maximální kvality.

Společnost Mobil Pohotovost není na českém trhu žádným nováčkem. Postupem času se propracovala mezi nejpřednější hráče na poli mobilních telefonů. Prodejny této společnosti ročně obslouží více než půl milionu zákazníků. Důraz na kvalitu služeb a široká nabídka zboží byly oceněny zařazením společnosti mezi zlaté partnery firmy Nokia.

Každá z prodejen zákazníkům nabízí také servis mobilních telefonů s profesionálním přístupem. Společnost zajišťuje též autorizovaný servis telefonů Nokia či Samsung.

Zákazníci, kteří nemají žádnou z kmenových či partnerských prodejen Mobil Pohotovosti ve svém okolí, mohou využít možnosti zakoupení mobilního telefonu v elektronickém obchodu, který lze nalézt na webové stránce www.mp.cz. Telefony, které se na český trh teprve chystají a které chcete mít mezi prvními, lze snadno objednat předem.

Na webových stránkách www.mp.cz též naleznete přehled aktuálních akcí, díky kterým si lze pořídit vysněný telefon za bezkonkurenční cenu.

Diskuze (1) Další článek: Dell to v ČR zkusí s Windows 7 tabletem

Témata článku: Inzerce, Design, Mobil Pohotovost, Děs, Široká nabídka, Vysněný telefon, Prodej, Prodejní pult, Široký výběr, Prodejna, Vitrína, Mobil, Použitý mobil, Pohotovost, Revoluční design


Určitě si přečtěte

RECENZE: Sony Xperia 5 – kompaktní provedení top modelu od Sony

RECENZE: Sony Xperia 5 – kompaktní provedení top modelu od Sony

** Spousta výkonu, skvělý displej a solidní zvuk, ideál na multimédia ** S průměrnou výdrží zamrzí absence bezdrátového nabíjení ** Vysoká cenovka zbytečně sráží jinak povedený telefon

Martin Herodek | 39

RECENZE: Apple iPhone 11 Pro – ve třech se to lépe táhne

RECENZE: Apple iPhone 11 Pro – ve třech se to lépe táhne

** Vzhledově vychází z řady X, jen přidává třetí foťák a další vychytávky ** Kromě fotoaparátu se posílila také výdrž baterie a výkon ** Škoda jen, že nejnižší verze znovu začíná jen s 64 GB paměti **

Martin Miksa | 258

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27