Mobil Pohotovost vedle telefonů začíná vykupovat také chytré hodinky. Služba má dvě podmínky

Mobil Pohotovost vedle telefonů začíná vykupovat také chytré hodinky. Služba má dvě podmínky

Mobil Pohotovost je jedničkou ve výkupu použitých mobilních telefonů a nově k nim přidává chytré hodinky. Novinka však má dvě podmínky:

  1. Staré hodinky přinesete a nové si odnesete. Tedy výkup je pouze na protiúčet, výkupní částka bude odečtena od ceny nových hodinek. Nejde to udělat tak jako u telefonů, že přinesete přístroj a odnesete si peníze.
  2. Pouze Samsung (výkup i nákup). Zatím. V tiskové zprávě Mobil Pohotovost uvádí, že toto omezení platí pouze na první měsíc, pak se přidají další značky. Zatím tedy MP vykupuje pouze tyto modely: Samsung Galaxy Watch Active2, Active, Watch 46mm LTE, 46mm, 42mm LTE, 42 mm, Samsung Gear Sport, Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, Gear S2 Classic, Gear S2 i Gear S.

Novinka startuje v pondělí 14. října a pro prvních 100 výkupů platí výkupní bonus 500 Kč. Jak proces funguje, si ukažme na příkladu.

  • Máte Samsung Galaxy Watch Active a přejete si Samsung Galaxy Watch Active2. Za běžně opotřebené hodinky (kategorie B) dá Mobil Pohotovost 3 000 Kč. Pokud budete mezi prvními 100 zákazníky, dostanete navíc 500 Kč. Watch Active2 stojí 7 990 Kč, ale vy za ně dáte pouze 4 490 Kč.
  • Za Samsung Galaxy Watch 46 mm získáte 3 800 Kč, takže nové Watch Active2 budete mít za 3 690 Kč.

Podrobnosti o nové službě, aktuální informace a seznam do programu zařazených hodinek najdete na webu MP.cz, výkupní ceny si můžete prověřit zde.

Diskuze (5) Další článek: Samsung dá ochutnat One UI nad Androidem 10. V Česku ale testovací program neběží

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Hodinky, Smartwatch, Mobil Pohotovost, Výkup, Samsung Galaxy Watch, Telefon, Samsung Gear Sport, MOBI


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 107

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

RECENZE: Redmi Note 8 Pro – bestseller má úspěšné pokračování

** Redmi Note 8 Pro přináší nekompromisní poměr výkon / cena ** Přidává čtyřnásobný fotoaparát s 64Mpx rozlišením ** Zamrzí jen košaté MIUI se zbytečnými aplikacemi

Martin Miksa | 36