Mobil Pohotovost vedle telefonů začíná vykupovat také chytré hodinky. Služba má dvě podmínky

Mobil Pohotovost je jedničkou ve výkupu použitých mobilních telefonů a nově k nim přidává chytré hodinky. Novinka však má dvě podmínky:

  1. Staré hodinky přinesete a nové si odnesete. Tedy výkup je pouze na protiúčet, výkupní částka bude odečtena od ceny nových hodinek. Nejde to udělat tak jako u telefonů, že přinesete přístroj a odnesete si peníze.
  2. Pouze Samsung (výkup i nákup). Zatím. V tiskové zprávě Mobil Pohotovost uvádí, že toto omezení platí pouze na první měsíc, pak se přidají další značky. Zatím tedy MP vykupuje pouze tyto modely: Samsung Galaxy Watch Active2, Active, Watch 46mm LTE, 46mm, 42mm LTE, 42 mm, Samsung Gear Sport, Gear S3 Classic, Gear S3 Frontier, Gear S2 Classic, Gear S2 i Gear S.

Novinka startuje v pondělí 14. října a pro prvních 100 výkupů platí výkupní bonus 500 Kč. Jak proces funguje, si ukažme na příkladu.

  • Máte Samsung Galaxy Watch Active a přejete si Samsung Galaxy Watch Active2. Za běžně opotřebené hodinky (kategorie B) dá Mobil Pohotovost 3 000 Kč. Pokud budete mezi prvními 100 zákazníky, dostanete navíc 500 Kč. Watch Active2 stojí 7 990 Kč, ale vy za ně dáte pouze 4 490 Kč.
  • Za Samsung Galaxy Watch 46 mm získáte 3 800 Kč, takže nové Watch Active2 budete mít za 3 690 Kč.

Podrobnosti o nové službě, aktuální informace a seznam do programu zařazených hodinek najdete na webu MP.cz, výkupní ceny si můžete prověřit zde.

Diskuze (5) Další článek: Samsung dá ochutnat One UI nad Androidem 10. V Česku ale testovací program neběží

Témata článku: Samsung, Chytré hodinky, Smartwatch, Hodinky, Výkup, Mobil Pohotovost, Samsung Galaxy Watch, Telefon, Samsung Gear Sport


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 23

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

RECENZE: Redmi Note 7 je skvělá volba s jedinou chybičkou

** Ani Note 7 nezlomil kletbu chybějícího NFC ** Drobná vylepšení mezi generacemi přibližují Redmi Note dokonalosti ** 48 MPx nemusí automaticky znamenat marketingový výkřik do tmy

Martin Herodek | 27