Mobil Pohotovost začíná vykupovat také Apple Watch. Upgrade na novější model zvládnete za pár minut

V půlce října Mobil Pohotovost oznámila, že vedle výkupu telefonů a notebooků zahajuje také výkup chytrých hodinek. Pravidlo první zůstává – staré hodinky přinesete a nové si odnesete, tedy výkup je pouze na protiúčet. Druhé pravidlo však padá. MP už nevykupuje pouze smartwatch od Samsungu, přidává značku Apple.

Lákají vás nejnovější Apple Watch Series 5? Jestli nosíte například Apple Watch Series 4 44mm a jsou běžně opotřebené (kategorie B), získáte za ně 6 100 Kč. Apple Watch Series 5 44mm běžně stojí 12 490 Kč, takže doplatíte jen 6 390 Kč.

Podobným způsobem můžete prodat Apple Watch série 1, 2, 3, 4 i 5, čím starší model a horší stav, tím níže výkupní cena klesá. Výkup hodinek probíhá v Mobil Pohotovosti stejně jako u telefonů. Dle stavu hodinek dojde k jejich zařazení do jedné z kategorií s pevně stanovenou výkupní cenou.

Výhodou služby je, že výměnu hodinek za novější model vyřešíte na jednom místě a v řádu minut. Nevýhodou je, že přes inzerát byste pravděpodobně získali více peněz.

Diskuze (3) Další článek: Black Friday u Sony: Sleva až 4 tisíce nebo PlayStation jako bonus

Témata článku: Hodinky, Apple Watch, Mobil Pohotovost, Výkup, Nový model, Pár minut, Watch Series, Model, Výkupní cena


Určitě si přečtěte

Tohle příslušenství musíte mít. Drobnosti pro smartphony, které překvapí i potěší

Tohle příslušenství musíte mít. Drobnosti pro smartphony, které překvapí i potěší

** I malá drobnost může udělat velkou radost ** Redukce, kabely, sluchátka, powerbanky, hračky a další gadgety ** Ceny se pohybují od stovky až po několik tisíc korun

Jan Láska | 7

Vybrali jsme 12 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 12 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 12 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si sedm až čtrnáct tisíc korun

Jan Láska | 37