Mobil za kačku od EuroTelu

Za jednu korunu českou si můžete koupit spoustu nejrůznějších věcí: rohlík, tužku, žvýkačku, mobilní telefon, lízátko a… co prosím? Mobilní telefon? I ten vám dají u EuroTelu, a to i s aktivací.
Mobil za kačku od EuroTelu
Za jednu korunu českou si můžete koupit spoustu nejrůznějších věcí: rohlík, tužku, žvýkačku, mobilní telefon, lízátko…co prosím? Mobilní telefon? I ten vám dají u EuroTelu, a to i s aktivací.

Má to ale háček

EuroTel spolu s cestovní kanceláří Fischer Reisen nabízí mobilní telefon Nokia 5110 za lidovou cenu jedné koruny včetně aktivace. Zní to hezky a lákavě. Většina z vás již jistě čeká spoustu ale, které takovéhle lákavé nadpisy doprovází. Podívejme se tedy společně co všechno musíte udělat, abyste měli v kapse mobil za kačku. Koupíte-li si v dubnu jakýkoliv zájezd od Fischera, máte možnost si v některých autorizovaných prodejnách EuroTelu zakoupit mobilní telefon Nokia 5110 za onu lidovou cenu jedné koruny. Avšak není všechno zlato, co se třpytí. Podívejme se na jistá úskalí.

Zaprvé: Musíte si koupit zájezd. Je zřejmé, že si kvůli telefonu zájezd kupovat nebudete. Jsou však i zájezdy levné a jelikož EuroTel nezadal žádnou minimální cenu zájezdu mohlo by se koumákům podařit ušetřit.

Zadruhé: Nokii 5110 můžeme přirovnat k elegantní postarší dámě, jež se i přes svůj pokročilý věk sebevědomě a hlavně úspěšně proplétá mezi mnohem mladšími a hezčími slečnami. Je však zřejmé, že tady s námi 5110 dlouho nepobude. Jediné, čím může pětjednadesítka konkurovat, je baterie. Přístroj není duální, je těžký a rozměrný a neumí spoustu věcí. Na druhou stranu uspokojí nenáročného zákazníka, jež chce jen volat či psát zprávy. Na každý pád je zřejmé, že se chce EuroTel těchto telefonů zbavit. Vyprodá-li EuroTel během akce Nokii 5110, nahradí ji pak telefonem jiným. Může se opakovat situace z předvánoční nabídky Go sady za necelé dva tisíce s Phillipsem Savy. Ten byl během chvíle rozprodán a na jeho místo, i cenu, se dostaly ve všech směrech lepší Alcately OT db. Jakým mobilem však Eurotel případně vyprodanou Nokii nahradí není známo.

Do třetice: Zdarma aktivovanou Nokii musíte používat minimálně dva roky s některým z tarifů EuroTelu, což opět poukazuje na snahu našich operátorů zvýšit počet pravidelně platících zákazníků na úkor předplacených karet.

Není pro každého

Snaha EuroTelu vyprodat Nokii 5110 ze svých skladů je zřejmá. Asi se mu to nepodařilo minulý rok se svým balíčkem Komplet, jež obsahoval EuroTelův nejvýhodnější tarif a onu Nokii 5110. A tak to zkouší přes Fischera. Proč ne? Nabídka je to výhodná. Mobil za kačku vám každý jen tak nenabídne.

Témata článku: Operátoři, O2, EU

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Mike 17. 7. 2001 19:16:39
    Mám ten dojem,že k Nokii 5110 by měl ještě Erortel doplácet a ne nechat si...
  • Michal Podružan 17. 7. 2001 19:16:38
    To ano, ale když už si někdo koupí ten zájezd, tak má vlastně mobil zadara...
  • Petr 17. 7. 2001 19:16:38
    Naprostý souhlas !!! Opravdu perfektní přirovnání.
Určitě si přečtěte

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15


komerční sdělení

Komerční sdělení