Mobility Day: přijďte se podívat na iPhone

Přednášky o mobilech, prohlídka telefonů, setkání s redaktory, iPhone na vlastní oči – nenechte si ujít Mobility Day na Invexu!
Mobility Day: přijďte se podívat na iPhone

Brněnské výstaviště bude příští týden patřit počítačům, IT technologiím, spotřební elektronice a digitální zábavě. Pořádá se zde další ročník veletrhů Invex a Digitex. Časopis Mobility a MobilMania.cz opět zpříjemní procházku po výstavišti všem návštěvníkům, kteří se zajímají o mobilní telefony a mobilní komunikaci vůbec.

Mobility Day v Mobility Hall

Invex a Digitex je pro nás příležitost poskytnout našim čtenářům příjemný požitek naší práce – možnost prohlédnout si nové mobilní telefony nebo i takové, které se teprve chystají na trh. Proto už čtvrtým rokem pořádáme výstavu s názvem Mobility Hall, kde jsou telefony vystaveny ve skleněných vitrínkách a čekají na váš obdiv. Letos jsme se ale rozhodli nabídnout vám mnohem víc, uspořádali jsme proto Mobility Day.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mobility hall na loňském Invexu

Mobility Day proběhne v sobotu 27. října 2007 v přednáškovém prostrou pavilonu G1. Kromě několika tradičních vitrínek s nejatraktivnějšími telefony zde budou k vidění redaktoři časopisu Mobility a MobilMania.cz, se kterými si můžete popovídat nejen o mobilech. V průběhu dne budou připraveny zajímavé prezentace.

V deset hodin vám David Polesný odhalí budoucnost mobilních telefonů a mobilní komunikace vůbec, Jiří Hrma z partnerského serveru Smartmania.cz bude o hodinu později prezentovat možnosti operačního systému Windows Mobile a přístroje nejen s tímto systémem (k vidění by mělo být HTC Shift!), odpoledne se pak můžete těšit na dva bloky přednášek Martina Léra o fenomenálním iPhonu (o iPhonu se bude nejen mluvit, ale bude zde i k vidění!) a neméně zajímavá bude přednáška Pavla Baráka o vývoji her pro mobilní telefony.

V mezičasech mezi přednáškami budou k dispozici redaktoři Mobilit, kteří si v Mobility Hall otevřou takovou malou poradnu – doporučí vám nejvhodnější mobil podle vašich požadavků, dají tip na užitečné aplikace nebo jinak poradí. V pravé poledne se můžete setkat s ostatními čtenáři, které znáte třeba jen z diskuzního fóra MobilManie. Do přátelského tlachání nejen o mobilech se rádi zapojíme i my.

Program Mobility Day (sobota 27. října):

10:00 – Trendy v mobilní komunikaci (David Polesný, MobilMania.cz)

11:00 – Operační systém Windows Mobile (Jiří Hrma, SmartMania.cz)

12:00 – setkání uživatelů fóra MobilMania.cz a ostatních čtenářů

13:00 – Apple iPhone (Martin Lér, www.maler.cz)

14:00 – Vývoj mobilních her a současné trendy (Pavel Barák, www.handjoy.cz)

15:00 – Apple iPhone (Martin Lér, www.maler.cz)

Výstava telefonů bude v Mobility Hall k vidění po celou dobu trvání veletrhu, tedy již od úterý.

Kam pro radu o počítačích nebo pro dárek

Když už budete na brněnském výstavišti, navštivte také stánek vydavatelství Computer Press (pavilon V, stánek V69) a volné plochy kolem pavilonu V. Můžete zde potkat redaktory Computeru a Živě, DIGIfota, DIGIareny, časopisu Jak na počítač, Oficiálního XBOX 360 magazínu, AVManie a dalších projektů.

Tip: sledujte zpravodajství z Invexu a Digitexu: http://invex.zive.cz

Čekají na vás také časopisy zdarma i s malým dárkem. V pavilonu V najdete pod číslem V69 náš hlavní stánek, na němž i letos můžete získat předplatné některého z našich časopisů s výraznou invexovou slevou. I zde čekají malé dárky. Stejně výhodně jako časopisy můžete získat i knihy z našeho nakladatelství.

Informace pro návštěvníky veletrhu (ceny vstupenek, provozní doba veletrhu) najdete zde.

Časopisy a weby vydavatelství Computer Press jsou oficiálním partnerem veletrhů Invex a Digitex 2007. Navštivte nás na volných prostranstvích okolo pavilonu V a také uvnitř na stánku V69.

Diskuze (32) Další článek: CallMePanty: zavolejte jí do kalhotek

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Nejatraktivnější telefon, Day, Mobil, Brněnské výstaviště


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14