Mobility Day: přijďte se podívat na iPhone

Přednášky o mobilech, prohlídka telefonů, setkání s redaktory, iPhone na vlastní oči – nenechte si ujít Mobility Day na Invexu!
Mobility Day: přijďte se podívat na iPhone

Brněnské výstaviště bude příští týden patřit počítačům, IT technologiím, spotřební elektronice a digitální zábavě. Pořádá se zde další ročník veletrhů Invex a Digitex. Časopis Mobility a MobilMania.cz opět zpříjemní procházku po výstavišti všem návštěvníkům, kteří se zajímají o mobilní telefony a mobilní komunikaci vůbec.

Mobility Day v Mobility Hall

Invex a Digitex je pro nás příležitost poskytnout našim čtenářům příjemný požitek naší práce – možnost prohlédnout si nové mobilní telefony nebo i takové, které se teprve chystají na trh. Proto už čtvrtým rokem pořádáme výstavu s názvem Mobility Hall, kde jsou telefony vystaveny ve skleněných vitrínkách a čekají na váš obdiv. Letos jsme se ale rozhodli nabídnout vám mnohem víc, uspořádali jsme proto Mobility Day.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Mobility hall na loňském Invexu

Mobility Day proběhne v sobotu 27. října 2007 v přednáškovém prostrou pavilonu G1. Kromě několika tradičních vitrínek s nejatraktivnějšími telefony zde budou k vidění redaktoři časopisu Mobility a MobilMania.cz, se kterými si můžete popovídat nejen o mobilech. V průběhu dne budou připraveny zajímavé prezentace.

V deset hodin vám David Polesný odhalí budoucnost mobilních telefonů a mobilní komunikace vůbec, Jiří Hrma z partnerského serveru Smartmania.cz bude o hodinu později prezentovat možnosti operačního systému Windows Mobile a přístroje nejen s tímto systémem (k vidění by mělo být HTC Shift!), odpoledne se pak můžete těšit na dva bloky přednášek Martina Léra o fenomenálním iPhonu (o iPhonu se bude nejen mluvit, ale bude zde i k vidění!) a neméně zajímavá bude přednáška Pavla Baráka o vývoji her pro mobilní telefony.

V mezičasech mezi přednáškami budou k dispozici redaktoři Mobilit, kteří si v Mobility Hall otevřou takovou malou poradnu – doporučí vám nejvhodnější mobil podle vašich požadavků, dají tip na užitečné aplikace nebo jinak poradí. V pravé poledne se můžete setkat s ostatními čtenáři, které znáte třeba jen z diskuzního fóra MobilManie. Do přátelského tlachání nejen o mobilech se rádi zapojíme i my.

Program Mobility Day (sobota 27. října):

10:00 – Trendy v mobilní komunikaci (David Polesný, MobilMania.cz)

11:00 – Operační systém Windows Mobile (Jiří Hrma, SmartMania.cz)

12:00 – setkání uživatelů fóra MobilMania.cz a ostatních čtenářů

13:00 – Apple iPhone (Martin Lér, www.maler.cz)

14:00 – Vývoj mobilních her a současné trendy (Pavel Barák, www.handjoy.cz)

15:00 – Apple iPhone (Martin Lér, www.maler.cz)

Výstava telefonů bude v Mobility Hall k vidění po celou dobu trvání veletrhu, tedy již od úterý.

Kam pro radu o počítačích nebo pro dárek

Když už budete na brněnském výstavišti, navštivte také stánek vydavatelství Computer Press (pavilon V, stánek V69) a volné plochy kolem pavilonu V. Můžete zde potkat redaktory Computeru a Živě, DIGIfota, DIGIareny, časopisu Jak na počítač, Oficiálního XBOX 360 magazínu, AVManie a dalších projektů.

Tip: sledujte zpravodajství z Invexu a Digitexu: http://invex.zive.cz

Čekají na vás také časopisy zdarma i s malým dárkem. V pavilonu V najdete pod číslem V69 náš hlavní stánek, na němž i letos můžete získat předplatné některého z našich časopisů s výraznou invexovou slevou. I zde čekají malé dárky. Stejně výhodně jako časopisy můžete získat i knihy z našeho nakladatelství.

Informace pro návštěvníky veletrhu (ceny vstupenek, provozní doba veletrhu) najdete zde.

Časopisy a weby vydavatelství Computer Press jsou oficiálním partnerem veletrhů Invex a Digitex 2007. Navštivte nás na volných prostranstvích okolo pavilonu V a také uvnitř na stánku V69.

Témata článku: Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Mobil, Nejatraktivnější telefon

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70