MobilMania a Mobility: Nejlepší produkty roku 2006

Za rok 2006 naše redakce ocenila nejlepší mobilní telefon pro práci, nejlepší fotomobil a revoluční službu.
MobilMania a Mobility: Nejlepší produkty roku 2006
Kapitoly článku

Odborníci z redakcí vydavatelství Computer Press stejně jako každý rok testovali různorodé produkty a služby, aby vybrali ty, které si zaslouží ocenění Nejlepší produkt roku 2006. Každá z jedenácti redakcí ocenila tři firmy a jejich produkty, které považuje za výjimečné.

Slavnostní akce se uskutečnila v úterý 27. února v pražské restauraci Hacienda Mexicana. Certifikáty předali šéfredaktoři příslušných redakcí, převzali je zástupci oceněných firem. Celý večer zpestřil svým vtipem a řečnickým uměním Libor Bouček.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Moderátor večera Libor Bouček • Generální ředitel společnosti Computer Press Stanislav Konečný

Vedoucí tištěných médií společnosti Computer Press Tereza Bočková říká: „Jsme rádi, že jsme mohli v redakcích časopisů společnosti Computer Press testovat a následně vybrat nejlepší produkty předchozího roku. Věříme, že kladné hodnocení odborných redakcí bude oceněným společnostem pomáhat při prezentaci jejich produktů, stejně jako tomu bylo v minulých letech.“

MobilMania.cz a Mobility

Redakce tištěného časopisu Mobility a internetového serveru MobilMania.cz předaly ocenění Nejlepší Mobilita roku 2006 těmto produktům:

  • kreditním tarifům Vodafone Nabito za revoluční způsob účtování služeb
  • Nokii E50 za vyváženou kombinaci malých rozměrů, vysoké výbavy a decentního designu
  • Sony Ericssonu K800i za nejlepší fotomobil na trhu
Klepněte pro větší obrázek
Šéfredaktoři a zástupci oceněných firem

Proč jsme rozhodli tak, jak jsme rozhodli

Rozhodování, komu udělit prestižní ocenění, bylo velice obtížné a znamenalo dlouhosáhlou diskusi celé redakce. Z několika stovek produktů a služeb, se kterými jsme se v průběhu celého roku setkali, jsme museli vybrat pouhé tři.

První ocenění v podobě certifikátu získala firma Vodafone za nové kreditní tarify Vodafone Nabito. Mylíme si, že svým uživatelům přináší dosud nevídanou kombinaci výhod dosud známých tarifů a předplacených karet. Je to především přehledné účtování a svoboda utratit kredit za volání nebo SMS v libovolném poměru. Vodafone předběhl své konkurenty a službu tohoto druhu nabídnul v České Republice jako první operátor.

Druhým oceněným je Nokia za mobilní telefon Nokia E50. Podle našeho názoru se jedná o nejuniverzálnější a nejlepší pracovní nástroj. Vyniká poměrem výkonu a ceny, bohaté funkce jsou doplněny otevřeným operačním systémem Symbian a vše korunují kompaktní rozměry. Mnohé firmy ocenily možnost zvolit, zda bude mobil jejich zaměstnanců vybaven integrovaným fotoaparátem, nebo nikoliv.

V neposlední řadě jsme ocenili přístroj Sony Ericsson K800i. Podle našeho názoru je to první fotomobil, který je schopný nahradit jednoduchý kompaktní fotoaparát a přitom si zachovává nenápadné rysy každodenního pomocníka.

Ocenění předávali šéfredaktor interenetového deníku MobilMania.cz David Polesný a šéfredaktor časopisu Mobility Tomáš Doseděl.

Témata článku: MasterCard, Epson, Sony Ericsson K800i, Mobil, Ford motor Company, Rok, Revoluční způsob, Půjčka, Western Digital

Určitě si přečtěte

Google přiskočil do rozjetého českého bezkontaktního vlaku. Apple už je na nástupišti

Google přiskočil do rozjetého českého bezkontaktního vlaku. Apple už je na nástupišti

18.  11.  2017 | E15.cz , Schwarzmann Marek, Vítek Jiří | 4

Za Android Pay do ČR přijde i Apple Pay. Proč byste měli chtít platit mobilem?

Za Android Pay do ČR přijde i Apple Pay. Proč byste měli chtít platit mobilem?

** Už netřeba sladit mobil,software, banku, operátora a karetní společnsot. ** Android Pay v ČR je hotová věc, po pár měsících dorazí i Apple Pay. ** Platby mobilem začínají dávat smysl. Překonají bezkontaktní karty?

14.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 50

Garmin ukázal hodinky pro sportovce, kteří se přes den maskují oblekem

Garmin ukázal hodinky pro sportovce, kteří se přes den maskují oblekem

** Chcete platit hodinkami? Garmin Pay u nás může být dřív než Apple ** Klasicky vyhlížející Vivomove dokonale skrývají sportovní funkce ** Líbit se bude i drobný, přesto funkcemi našlapaný náramek Vivosport

31.  8.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 5