MobilMania rychle: nejlépe naším prohlížečem

Přinášíme vám jedinečnou možnost stažení limitované edice skvělého webového prohlížeče, který je již připraven pro bezchybnou spolupráci právě s naším časopisem.
MobilMania rychle: nejlépe naším prohlížečem

Klepněte pro větší obrázekV dotazích v našich diskusích si někteří čtenáři stěžují na kvalitu zobrazení MobilManie a nezřídka se rozpoutá i diskuse o vhodnosti toho či onoho webového prohlížeče. Pravda je však jedna - MobilMania vypadá zaručeně správně pouze ve dvou prohlížečích: v MS Internet Exploreru a v Opeře. Zatímco prvně jmenovaný je svým určení omezen pouze pro jednu softwarovou platformu, Opera se bez problémů prohání snad na všech důležitých operačních systémech současnosti. Pyšní se také jedním přívlastkem - nejrychlejší.

Na zlatém talíři

Právě proto vám ve spolupráci s tvůrci tohoto webového prohlížeče - severskou společností stejnojmeného názvu - přinášíme speciálně upravenou limitovanou edici tohoto webového prohlížeče, se kterou je pobyt na MobilManii snadný, přehledný a jednoduchý.

Klepněte pro větší obrázek
Startovací obrazovka webového prohlížeče....

Již při instalaci poznáte, jaký prohlížeč si instalujete - prohlížeč se totiž instaluje do složky Mobilmania, stejně je pojmenována i jeho ikona či záhlaví okna prohlížeče. Při jeho spuštění - které je příjemně svižné - máte ihned přehled o aktuálním vydáním MobilManie a v postraní liště i o článcích dalších spřátelených serverů.

Klepněte pro větší obrázek
Opera MobilMania Edition v plné kráse..

V titulkovém pruhu najdete - kromě obligátních ikonek pro práci se stránkou - také čtyři ikonky, které vám usnadní přechod na zajímavé služby MobilManie. Jediným kliknutím tak máte k dispozici seznam všech recenzí, stovky rad v poradně, zajímavé a barevné kabátky či můžete srovnávat jednotlivé mobilní telefony.

Klepněte pro větší obrázek
Čtyři ikonky MobilMania hned tak někde nenajdete...

Čtete kromě MobilManie také jiné servery? Zajímá vás počítačové Živě, automobilové Autorevue či herní Doupě? Všechny tyto weby naše verze Opery zná a dokáže vám je naservírovat přímo pod kurzor myši.

Klepněte pro větší obrázek
Odkazy na zajímavé servery ve formě záložek....

V levé liště také můžete mít otevřen seznam nejžhavějších novinek (zobrazíte je kliknutím na ikonku Hotlist v nástrojové liště) tří zajímavých webových serverů - určitě vám tak neunikne ani jediná novinka, které se objevují především jako bleskovky v průběhu celého dne.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Chcete? Stahujte!

Protože je Opera skutečně multiplatformní prohlížeč, připravili jsem pro vás ke stažení několik verzí pro dva nejpoužívanější operační systémy, kterými jak Microsoft Windows, tak Linux bezesporu jsou. V obou případech tak dostanete nejnovější, plně funkční verze prohlížeče pro tyto operační systémy.

Opera MobilMania edition (WIN)
Velikost: 3,54 MB

Soubor obsahuje instalátor určený pro operační systémy Microsoft Windows 95; 98; ME; 2000; XP.
Opera MobilMania edition (RPM)
Velikost: 5,10 MB
Balíček RPM je určen pro distribuce Redhat a SuSe a obsahuje staticky linkovanou verzi prohlížeče.
Opera MobilMania edition (DEB)
Velikost: 4,92 MB
Balíček je určen pro Debian Linux a obsahuje staticky linkovanou verzi prohlížeče.
Opera MobilMania edition (Static)
Velikost: 4,62 MB
Archív BZ2 obsahuje staticky linkovanou verzi prohlížeče, která funguje ve všech současných linusových distribucích.
Opera MobilMania edition (Shared)
Velikost: 2,90 MB
 Archív BZ2 obsahuje dynamicky linkovanou verzi prohlížeče, která je funkční ve všech moderních distribucích obsahujících knihovnu QT ve verzi 2.2.4.

 

Diskuze (54) Další článek: Nokia představila elegantní Bluetooth sluchátko

Témata článku: Ostatní, MobilMania, Prohlížeč, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39