MobilMania v novém kabátku

Nešlo si nevšimnout, že MobilMania má nový vzhled a také novou funkčnost. Jiná jsou diskusní fóra, jiná je poradna. Novinek sice není mnoho, na druhou stranu se nám podařilo zvýšit rychlost vašeho, doufejme, oblíbeného časopisu.
MobilMania v novém kabátku

Co se tedy na nové MobilManii zlepšilo? Poradna je nyní zcela oddělena od článků, takže je možné podstatně lepší vyhledávání v mnoha dotazech a odpovědích, které jste do ní vložili. Zlepšeno a zpřehledněno bylo i hledání v článcích a diskusích, ostatně to se můžete sami přesvědčit. Největší výhodou nového publikačního systému Media Factory je však především rychlost a velká flexibilita.

Úplnou novinkou je možnost změnit si vzhled MobilManie, stačí, když v titulní liště klepnete na odkaz Vlastní vzhled.Připravili jsme pro vás několik kabátků, jak skinům říkáme, ty jsou v kategorii Standardní kabátky. Vaše kabátky, které si vytvoříte, najdete za stejnojmenným odkazem - do naší databáze se může uložit každý kabátek, který vytvoříte. Odkaz Nejlepší kabátky zobrazí pět kabátků, které jsou nejvíce používané - u každého kabátku najdete informaci o tom, kolik si ho již "obléklo" lidí. Kabátky můžete také hodnotit, na seznam nejlepších kabátků to ale nemá vliv.

Standardní vlastností je kalendář, který najdete v pravém sloupečku. Zobrazí náhled na MobilManii v daný den nebo týden, takže už nezmeškáte žádný článek. Další novinky se budou objevovat v průběhu týdne, připravujeme také návod, kuchařku, jak MobilManii správně "používat". Ta se na MobilManii objeví během týdne příštího.

Samozřejmě víme, že nová MobilMania není stoprocentní a má zatím určité dětské nemoci. Ty nejbolestnější během tohoto týdne vyladíme, proto nám, prosím, zanechte svoje připomínky v diskusním fóru.

Poznámka šéfredaktora: Protože "překlopení" MobilManie bylo velmi náročné a zabralo hodně času, nenajdete dnes na MobilManii žádné nové články. Věřím, že vám nová MobilMania tento drobný nedostatek vynahradí a že se vám bude líbit i nadále a zůstanete našimi spokojenými čtenáři.

Diskuze (95) Další článek: EricSony s přehledem vyhrává před Talkmanem a dalšími

Témata článku: Ostatní, Mobil, MobilMania


Určitě si přečtěte

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Milan Měchura]

** Do telefonu si instaluji vždy zhruba padesátku aplikací ** Nejčastěji jsou zastoupeny aplikace pro sport a zpravodajství ** Najdou se však i některé nešvary (hry), kterými si občas krátím čas

Milan Měchura | 14

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62