MobilMania v novém kabátku

Nešlo si nevšimnout, že MobilMania má nový vzhled a také novou funkčnost. Jiná jsou diskusní fóra, jiná je poradna. Novinek sice není mnoho, na druhou stranu se nám podařilo zvýšit rychlost vašeho, doufejme, oblíbeného časopisu.
MobilMania v novém kabátku

Co se tedy na nové MobilManii zlepšilo? Poradna je nyní zcela oddělena od článků, takže je možné podstatně lepší vyhledávání v mnoha dotazech a odpovědích, které jste do ní vložili. Zlepšeno a zpřehledněno bylo i hledání v článcích a diskusích, ostatně to se můžete sami přesvědčit. Největší výhodou nového publikačního systému Media Factory je však především rychlost a velká flexibilita.

Úplnou novinkou je možnost změnit si vzhled MobilManie, stačí, když v titulní liště klepnete na odkaz Vlastní vzhled.Připravili jsme pro vás několik kabátků, jak skinům říkáme, ty jsou v kategorii Standardní kabátky. Vaše kabátky, které si vytvoříte, najdete za stejnojmenným odkazem - do naší databáze se může uložit každý kabátek, který vytvoříte. Odkaz Nejlepší kabátky zobrazí pět kabátků, které jsou nejvíce používané - u každého kabátku najdete informaci o tom, kolik si ho již "obléklo" lidí. Kabátky můžete také hodnotit, na seznam nejlepších kabátků to ale nemá vliv.

Standardní vlastností je kalendář, který najdete v pravém sloupečku. Zobrazí náhled na MobilManii v daný den nebo týden, takže už nezmeškáte žádný článek. Další novinky se budou objevovat v průběhu týdne, připravujeme také návod, kuchařku, jak MobilManii správně "používat". Ta se na MobilManii objeví během týdne příštího.

Samozřejmě víme, že nová MobilMania není stoprocentní a má zatím určité dětské nemoci. Ty nejbolestnější během tohoto týdne vyladíme, proto nám, prosím, zanechte svoje připomínky v diskusním fóru.

Poznámka šéfredaktora: Protože "překlopení" MobilManie bylo velmi náročné a zabralo hodně času, nenajdete dnes na MobilManii žádné nové články. Věřím, že vám nová MobilMania tento drobný nedostatek vynahradí a že se vám bude líbit i nadále a zůstanete našimi spokojenými čtenáři.

Diskuze (95) Další článek: EricSony s přehledem vyhrává před Talkmanem a dalšími

Témata článku: Ostatní, MobilMania, Mobil

Určitě si přečtěte