MobilMania.cz: zavádíme názorové diskuze

Po mnoha letech měníme diskuze pod články na MobilManii. Nyní lze přispívat pouze po přihlášení a zavádíme tzv. názorové diskuze.
MobilMania.cz: zavádíme názorové diskuze

Diskuze pod články máme v redakci rádi. Čteme vaše názory, a když máme čas, sami se do diskuze zapojujeme. Nemáme ale rádi diskuze, ve kterých se vůbec neřeší téma, kde se čtenáři vzájemně osočují, kde vzniká jen otravný flamewar. Z takových diskuzí se už vytrácí informace, kvůli množství textu je stejně nikdo nečte, mizí kvalita a přínos pro čtenáře. A my chceme mít na webu kvalitní diskuze.

Namísto klasických diskuzí dnes nasazujeme takzvané Názory k článkům. Není to novinka, pokud čtete také Živě.cz, tak názorové diskuze už znáte. Na Živě se za rok osvědčily a nyní je jako prostředek pro zvednutí úrovně diskuzí nasazujeme i na MobilManii.

Takže o co jde?

Ke každému článku můžete stejně jako dřív přidat svůj názor. Rozdíl je v tom, že může být pouze jeden, dále už můžete jen komentovat jednotlivé názory. I tím může vzniknout rozvětvený strom diskuze, ale nebude obtěžovat při prvním pohledu – při vstupu do diskuze jsou zobrazené jen názory, komentáře se zobrazí až na kliknutí. Svůj názor můžete ale doplňovat a upravovat, tato možnost je dostupná 24 hodin po jeho publikování.

Klepněte pro větší obrázek 
V základu prvně jen názory
Klepněte pro větší obrázek 
Strom komentářů až po kliknutí

Konec anonymitě

Konec to možná hned tak nebude, ale chceme se tímto směrem vydat. Chcete přispět do diskuze? Stůjte si za svým názorem, přihlaste se svým jménem, ukažte svou tvář. Možností je několik:

  • Místní účet: Jste na MobilManii doma už dlouhou dobu? Vaše přihlašovací údaje platí i nadále
  • MojeID (a OpenID): podporujeme i tyto nové internetové občanky
  • Facebook: nový způsob přihlašování z tohoto týdne
Klepněte pro větší obrázek 
Možnosti přihlášení na MobilManii (a jiné weby Mladé Fronty)

Názorové diskuze najdete pouze u nových článků, starší zůstávají v původní podobě. Od této novinky si slibujeme především zkvalitnění komentářů. Jsme přesvědčeni, že příspěvky budou zajímavější a hodnotnější, že zmizí krátké výkřiky bez informací, hádky se přesunou do jednotlivých větví a nebudou znepřehledňovat celé téma atd.

Diskuze (101) Další článek: T-Mobile nadělí neomezené víkendy také Twistařům

Témata článku: O MobilManii, Názor, Disk, MobilMania, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39