Mobilní kniha jízd

(Placená inzerce) Zajímá vás spotřeba vašeho automobilu? Nutí vás finanční úřad vést knihy jízd u firemních služebních aut? Team :-)mojelogo právě představil novou Java aplikaci Mobilní kniha jízd, která tuto problematiku komplexně řeší.

(Placená inzerce) Společnost Axima spol.s r.o. a team :-)mojelogo představují novou JAVA aplikaci, kterou ocení zejména motoristé, kteří jsou nuceni vést knihu jízd, nebo ti, kteří si chtějí evidovat tyto záznamy pro soukromé účely. Mobilní kniha jízd je k dispozici zcela zdarma v plně funkční verzi a je omezen pouze maximální počet záznamů. JAVA aplikace spolupracuje se serverem kniha-jizd.sluzba.cz, jehož využívání je bezplatné.

Jak již sám název napovídá, pomocí této JAVA aplikace můžete pořizovat evidenci záznamů o provozu vozidla tzv. „knihu jízd“ přímo ve vozidle, tak že záznamy vkládáte do svého mobilního telefonu.

Nespornou výhodou Mobilní knihy jízd, proti papírové verzi je to, že data jsou evidována v elektronické podobě a jsou jednoduše přenositelná na server, kde mohou být dále zpracovávána. Samozřejmostí jsou přehledy spotřeby pohonných hmot a evidence služebních cest. Všechna data a přehledy lze exportovat do excelu pro další zpracování.

Mobilní kniha jízd umožňuje evidovat tankování pohonných hmot, jiné náklady související s provozem vozidla a služební cesty. U každého záznamu je evidován stav tachometru, datum a čas. U tankování jsou navíc evidovány množstevní údaje, cena a měna, při zápisu jiných nákladů cena a měna, a u záznamů služebních cest místo a účel cesty.

Pomocí jedné java aplikace lze evidovat záznamy pro více vozidel, takže pokud střídáte vozidla (například soukromé a firemní) stačí jen před vložením záznamu zvolit příslušnou SPZ, pro kterou právě pořizujete záznam.

Díky tomu, že je každý záznam přiřazen již v java aplikaci ke konkrétní SPZ, je možno ze záznamů s jednotlivých java aplikací na serveru sestavit kompletní záznam o provozu vozidla pro SPZ, u které se střídají řidiči. Samozřejmě za předpokladu, že každý řidič eviduje záznamy ve svém mobilním telefonu v java aplikaci Mobilní knihy jízd. Takto lze sestavit kompletní firemní agendu, ve které lze sledovat záznamy jednotlivých vozidel dle SPZ, ale i jednotlivé řidiče dle příslušnosti záznamu k java aplikaci, ve které byl záznam pořízen.

Jak zprovoznit mobilní knihu jízd:

1. Stáhněte si java aplikaci do svého mobilního telefonu přes WAP ze serveru wap.mojelogo.cz. Po stažení a nainstalování aplikace můžete okamžitě začít pořizovat záznamy.

2. Aktivujte webové rozhraní své Mobilní knihy jízd na adrese kniha-jizd.sluzba.cz. Po úspěšné aktivaci můžete pořízená data odesílat na server.

3. Jste-li s Mobilní knihou jízd spokojeni a vyhovuje Vašim potřebám, zaregistrujte svou java aplikaci dle návodu na adrese kniha-jizd.sluzba.cz a získejte neomezenou Mobilní knihu jízd.

Diskuze (6) Další článek: Odreagujte se se Symbianem – ale pozor na viry

Témata článku: Ostatní, Placená inzerce, Mobil, Kniha


Určitě si přečtěte

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39