Mobilní operátor roku 2003: velký čtenářský průzkum

Celý následující měsíc bude na MobilManii probíhat průzkum Mobilní operátor roku 2003. Zúčastněte se ho a odpovězte na několik otázek. Za svůj názor můžete vyhrát několik mobilních telefonů a dalších cen.
Mobilní operátor roku 2003: velký čtenářský průzkum

Klepněte pro větší obrázekPrůzkum Mobilní operátor roku 2003 probíhá na MobilManii, v Mobilitách a v tištěném Katalogu mobilů. Jeho účelem je zjistit, který operátor je podle uživatelů v různých kategoriích nejlepší, který je průměrný a kterému to příliš nejde. Vyhodnocením všech dílčích kategorií zjistíme, kdo bude Mobilním operátorem roku 2003.

Přímý odkaz do hlasovacího formuláře pro ty, kteří se nechtějí zdržovat dalším čtením

Z respondentů vylosujeme výherce následujících cen:

1. cena: mobilní telefon Sony Ericsson T610
2. cena: mobilní telefon Alcatel OT 735 
3. cena: mobilní telefon Samsung SGH-C100
4. cena: knihy vydavatelství Computer Press podle vlastního výběru do 500 Kč 
5.–10. cena:  roční předplatné časopisu Mobility
11.–15. cena: DVD herního časopisu Doupě.cz

Je to opravdu průzkum

I když se nová akce v mnohém podobá jarnímu Nejlepšímu mobilu, má několik odlišných prvků. Nejlepší mobil je masová anketa, která probíhá také v časopisech, jež nemají s mobilními telefony moc společného, objevuje se reklama v tisku i na internetu. Výsledkem je názor obyčejných uživatelů.

Mobilní operátor roku je ale jiný. Už tím, že tuto akci označujeme jako průzkum, je možná patrné, že za ní vidíme něco víc. Je určena jen pro čtenáře specializovaných médií jako je třeba MobilMania. Jsme totiž přesvědčeni, že právě vy, pokročilí uživatelé, kteří se zajímají o mobilní telefonování, jste schopni z různých pohledů zhodnotit pozici jednotlivých českých mobilních operátorů.

Hlasovací formulář obsahuje třináct otázek, nad kterými se zřejmě budete muset zamyslet. I to je rozdíl oproti Nejlepšímu mobilu, kde byly pouhé tři otázky. Nejde o jednoduchou anketu, kterou vyplníte během několika sekund, na hlasování si prosím vyhraďte nejméně pět minut.

Mobilní operátor roku není masová anketa a nepočítáme s obrovskou účastí (i když bychom za ni samozřejmě byli rádi). Oproti tomu však věříme, že názory, které z průzkumu získáme, budou velmi relevantní.

Těšíme se na výsledky

Průzkum skončí 4. prosince 2003 a během hlasování nebudeme kvůli možnému ovlivnění průběhu zveřejňovat částečné výsledky. Až nakonec vše zpracujeme do rozsáhlého článku a díky dostatečnému počtu otázek se na získaná data bude možné dívat z mnoha nejrůznější pohledů. Jsme velmi zvědavi, jak to dopadne.

Témata článku: Ostatní, Průzkum, Sony Ericsson T610, Operátor, Rok, Mobilní operátor, Mobil

Určitě si přečtěte

Velký průzkum zákaznické spokojenosti ČTU: Nejlíp Vodafone, nejhůř O2

Velký průzkum zákaznické spokojenosti ČTU: Nejlíp Vodafone, nejhůř O2

** Pozitivně hodnotili respondenti menší virtuály, třeba GoMobil ** Velkým síťovým operátorům to naopak spočítali ** Zásadní výhrady směřovaly hlavně na oblast smluvních vztahů

12.  12.  2016 | Pospíšil Aleš | 32

Nejlepší mobilní internet (podle průzkumu O2) má...

Nejlepší mobilní internet (podle průzkumu O2) má...

Věřte, nevěřte, je to O2. Operátor si sám zadal průzkum a teď prezentuje výsledky. Druhé místo patří T-Mobilu, poslední je Vodafone. Co vy na to?

10.  12.  2014 | Pospíšil Aleš | 39

Průzkum: S bankou v mobilu se méně utrácí

Průzkum: S bankou v mobilu se méně utrácí

Chytré telefony a mobilní aplikace bank ovlivňují nákupní chování lidí a vedou k úsporám. Téměř 70 procent zákazníků se totiž před nákupem poradí se svou aplikací pro mobilní bankovnictví.

22.  11.  2014 | E15.cz , Tryner Miroslav | 9