Mobilní operátor roku 2003: velký čtenářský průzkum

Celý následující měsíc bude na MobilManii probíhat průzkum Mobilní operátor roku 2003. Zúčastněte se ho a odpovězte na několik otázek. Za svůj názor můžete vyhrát několik mobilních telefonů a dalších cen.
Mobilní operátor roku 2003: velký čtenářský průzkum

Klepněte pro větší obrázekPrůzkum Mobilní operátor roku 2003 probíhá na MobilManii, v Mobilitách a v tištěném Katalogu mobilů. Jeho účelem je zjistit, který operátor je podle uživatelů v různých kategoriích nejlepší, který je průměrný a kterému to příliš nejde. Vyhodnocením všech dílčích kategorií zjistíme, kdo bude Mobilním operátorem roku 2003.

Přímý odkaz do hlasovacího formuláře pro ty, kteří se nechtějí zdržovat dalším čtením

Z respondentů vylosujeme výherce následujících cen:

1. cena: mobilní telefon Sony Ericsson T610
2. cena: mobilní telefon Alcatel OT 735 
3. cena: mobilní telefon Samsung SGH-C100
4. cena: knihy vydavatelství Computer Press podle vlastního výběru do 500 Kč 
5.–10. cena:  roční předplatné časopisu Mobility
11.–15. cena: DVD herního časopisu Doupě.cz

Je to opravdu průzkum

I když se nová akce v mnohém podobá jarnímu Nejlepšímu mobilu, má několik odlišných prvků. Nejlepší mobil je masová anketa, která probíhá také v časopisech, jež nemají s mobilními telefony moc společného, objevuje se reklama v tisku i na internetu. Výsledkem je názor obyčejných uživatelů.

Mobilní operátor roku je ale jiný. Už tím, že tuto akci označujeme jako průzkum, je možná patrné, že za ní vidíme něco víc. Je určena jen pro čtenáře specializovaných médií jako je třeba MobilMania. Jsme totiž přesvědčeni, že právě vy, pokročilí uživatelé, kteří se zajímají o mobilní telefonování, jste schopni z různých pohledů zhodnotit pozici jednotlivých českých mobilních operátorů.

Hlasovací formulář obsahuje třináct otázek, nad kterými se zřejmě budete muset zamyslet. I to je rozdíl oproti Nejlepšímu mobilu, kde byly pouhé tři otázky. Nejde o jednoduchou anketu, kterou vyplníte během několika sekund, na hlasování si prosím vyhraďte nejméně pět minut.

Mobilní operátor roku není masová anketa a nepočítáme s obrovskou účastí (i když bychom za ni samozřejmě byli rádi). Oproti tomu však věříme, že názory, které z průzkumu získáme, budou velmi relevantní.

Těšíme se na výsledky

Průzkum skončí 4. prosince 2003 a během hlasování nebudeme kvůli možnému ovlivnění průběhu zveřejňovat částečné výsledky. Až nakonec vše zpracujeme do rozsáhlého článku a díky dostatečnému počtu otázek se na získaná data bude možné dívat z mnoha nejrůznější pohledů. Jsme velmi zvědavi, jak to dopadne.

Diskuze (71) Další článek: Ochrana proti kopírování vydržela N-Gage necelé tři týdny

Témata článku: Ostatní, Průzkum, Sony Ericsson T610, Mobil, Mobilní operátor, Rok, Operátor


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15