Mobilní průvodce: přišel jsem, hledal jsem, našel jsem!

Mobilního průvodce od Eurotelu již určitě znáte. Nyní ho ale Eurotel obohatil o poměrně zajímavé služby a nejen to, v databázi nyní naleznete podrobné mapy všech českých měst s více než 5000 obyvateli.
Mobilní průvodce: přišel jsem, hledal jsem, našel jsem!

Novinky u Průvodce

Eurotel tento týden rozšířil možnosti svého Mobilního průvodce hned o několik funkcí. Prvním příjemným rozšířením je možnost vyhledat sportoviště v okolí. Databáze sportovišť je poměrně obsáhlá a navíc obsahuje i sporty méně obvyklé jako paintball, motokáry či jízdárny. Své využití tak nepochybně najde při dovolených v tuzemsku, kdy na podobnou zábavu v neprozkoumaných končinách bývá obvykle nejvíce času.

To ale není vše. Pro ty, kteří rádi cestují a nebo tráví dovolenou v naší malebné zemi, je tu připravená poměrně rozsáhlá a, což je důležité, také podrobná databáze celkem více než 30 000 turistických objektů jako jsou přírodní zajímavosti, databáze hotelů a kulturních památek nebo třeba také seznam koupališť v dané lokalitě.

To nejzajímavější ale teprve přichází – nová položka menu Mobilního průvodce s názvem Najdi cestu. Pokud vám někdy scházela „chytrá“ mapa po ruce, pak jste ji již nalezli. Stačí zadat ulici a město a nebo jiné místo odkud a kam si přejete se dostat a pak již jen vybrat způsob, kterým se tam chcete dopravit. Na výběr máte buď auto, vlak, autobus či pěšky (to funguje ale pouze jen v rámci jedné obce). Jakmile si vyberete způsob spojení, tak se vám zobrazí kompletní výpis vybraných spojů s časem odjezdu (v případě hromadné dopravy) či návrh nejrychlejší a nejkratší trasy včetně itineráře (v případě automobilového spojení). Pokud si vyberete cestu pěšky, pak vám Mobilní průvodce nabídne slovní popis cesty, což obzvláště v Praze může být poměrně „šikovné.“ Pokud by vám ale vyhovovala spíše mapa, pak vám Mobilní průvodce nabídne mapu. Ta je dokonce, v případě Nokie 9210, barevná a velká přes celý displej, což značně zlepšuje možnost jejího reálného využití.

Mobilní průvodce šel v této nové možnosti ještě dále a kromě samotného popisu cesty vám ještě nabídne možnost zobrazení turistických zajímavostí či třeba čerpacích stanic, které po cestě můžete potkat. Pokud se tedy třeba s dětmi chystáte někam na dovolenou, tak je po cestě můžete zabavit návštěvou nějaké turistické zajímavosti.

To nejlepší nakonec

Zaujaly vás nové možnosti Mobilního průvodce? To ale ještě nevíte zdaleka vše. Pokud si vyberete v Mobilním průvodci nějakou položku, která obsahuje textový popis, pak si ji můžete také nechat zaslat na svůj telefon pomocí SMS, a to za pouhou 1 Kč. V případě, že používáte pro připojení k WAPu CSD nebo HSCSD, vám to zajisté pomůže ušetřit nemalé finanční prostředky.

V případě, že vás naopak finance tolik netíží a potřebujete se třeba rychle dostat z centra Prahy do nějaké neznámé ulice na jednání s firmou XY, je tu pro vás Eurotel Asistent, jehož služby se nyní rozšířily také o možnosti Mobilního průvodce. Zavoláte operátorce, že potřebujete z ulice A do ulice B a ona vám řekne kudy máte jet.

Možná vás teď ale napadlo: „K čemu mi to všechno je, když stejně nemám Eurotel.“ To ale v tomto případě nevadí. Portál www.mobiljuice.cz je přístupný i z brány Oskara či T-Mobilu, takže s výjimkou zaslání informací pomocí SMS budete moci využít všech možností Mobilního průvodce s tím, že za připojení budete platit svému operátorovi.

 

Témata článku: Operátoři, O2

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • bascaczuscarzuks 12. 6. 2002 11:23:26

    Má z toho něco eurotel, když se na jeho wap (třeba na ten mobilní...

Určitě si přečtěte

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

Srpnový ceník O2: pět novinek a štědré slevy na iPhony a modely Huawei

** iPhone 7 32 GB nyní pořídíte těsně pod 20 tisíc korun ** Novinky náleží do střední třídy, Huawei Y6 2017 vyjde na 3 995 Kč ** Na konci léta nabízí O2 slevu až tři tisíce no nový mobil, za úpis

5.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 3

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

O2 bude O2 nejméně do roku 2022, Španělům za to zaplatí 900 milionů korun

** Než tzv. rebranding, raději poplatek za právo užívat známku O2 ** Původně měl operátor právo používat jméno O2 do ledna 2019 ** 39 % telefonů v síti O2 umí LTE, kolik prodatují operátor neuvedl

28.  7.  2017 | Pospíšil Aleš, Láska Jan | 15

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

Mobil s osmikilovou baterií i dálnopis s azbukou. Věž na Olšanech ukrývá okouzlující technické poklady

** V telekomunikační ústředně na Žižkově dnes sídlí CETIN ** Moderní techniku doplňuje muzeum strojů z dob socialismu ** Zajímavá je i budova samotná, a to nejen normalizační architekturou

25.  7.  2017 | E15.cz , Stingl Tomáš | 5

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

Slovenské O2 má novou „volací“ kartu. Hovor stojí 2,60 Kč a volat lze i na česká čísla

** Volat se SIM kartou českých operátorů se prostě nevyplatí ** Udělejte si výlet na Slovensko a pořiďte si za 2 eura O2 Voľnosť ** S kartou zaplatíte 0,1 eura (2,60 Kč) ne za minutu, ale za celý hovor

25.  7.  2017 | Pospíšil Aleš | 63


komerční sdělení

Komerční sdělení