Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Průzkum životního stylu odhaluje překvapivé zvyky a přání vlastníků mobilních telefonů v Evropě. Díky mobilním telefonům objevili Evropané nový způsob komunikace se svými láskami a udržují tak romantiku stále naživu.
Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Máme se rádi?

V posledním průzkumu, provedeném společností Siemens, byl důkladně zkoumán obsah zpráv SMS a prioritní  motivy k užívání mobilních telefonů vůbec. Výsledky ukázaly, že láska a romantika jsou na čelních místech spolu s velmi zajímavými národními sklony. Siemens zareagoval na výsledky průzkumu představením speciální řady výměnných CLIPit krytů na model C45.

Všeobecně si evropští muži více oblíbili přímou komunikaci prostřednictvím peprnějších SMS zpráv než evropské ženy, které spíše  posílají zprávy v náznacích a skrytých narážkách. Průzkum ukázal, že Britové posílají zprávy méně často na rozdíl od jejich pevninských kolegů.

Italové společně s Francouzi a Španěly častěji než ostatní národy udržují tajné milostné poměry právě  užíváním svých mobilních telefonů. Není tedy překvapením, že italské a španělské ženy přistoupily ke kontrolování mobilů svých partnerů,aby získaly důkaz o takové aféře.

Evropané vedou

Francouzi si neuhájili svou romantickou pověst: Posílání romantických zpráv je u nich méně pravděpodobné než u ostatních národů, ačkoliv by uvažovali o  nabídnutí sňatku prostřednictvím mobilního telefonu. Na druhé straně Němci, kteří jsou považováni za neromantiky, posílají více milostných zpráv než ostatní Evropané těsně následováni Brity.

Staré přísloví, které říká, že s manželstvím umírá romantika, znovu ožívá ve věku textových zpráv. Téměř ve všech zemích lidé žijící v manželství posílají obecně méně milostných SMS zpráv než ti svobodní. Zvyky Britů v posílání SMS zpráv jsou jasným příkladem těchto tendencí – pouhých 24 procent ženatých vlastníků mobilních telefonů ve Velké Británii posílá svým ženám zprávy, ve srovnání s 61 procenty svobodných.

Druhá část průzkumu se zabývala logy a obrázky, které by uživatelé nejraději viděli na svých aparátech. Všeobecně by více lidí v Evropě preferovalo zamilovaný obrázek před jiným motivem. Převážná část dotázaných mužů by zvolila fotku své partnerky, zatímco Italští muži byli třikrát víc nakloněni  odvážným fotkám než jejich ženy. Ty by spíše vybraly obrázek domácího zvířete jako fotku své lásky.

Speciální série romantických CLIPit krytů dovoluje majitelům modelu C45 díky dokonalým romantickým motivům přeměnit mobil v osobnější věc. Je také možné si na  www.my-siemens.com/my-clipit vytvořit vlastní kryt, který umožní sen o partnerově fotce uvést ve skutečnost. Navíc C45 nabízí svým majitelům inteligentní způsob psaní (T9), který pomáhá Evropanům s tvorbou a odesláním milostné zprávy. Hromadné SMS zprávy  jsou samozřejmě s tímto modelem také možné.

Tento článek je upravenou verzí tiskové zprávy společnosti Siemens.

Témata článku: Telefony, Telefon, Mobil, ROM, Mobilní telefon

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2017 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v prosinci 2017 můžete koupit

** Vybíráme největší mobilní hity v několika kategoriích ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý ** Své místo mají i tablety a tlačítkové telefony

1.  12.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 60

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

Alcatel A7: plastem neurazí, výdrží nadchne [recenze]

** Alcatel A7 je plastový telefon nižší střední třídy ** Hlavní lákadlo je 4 000 mAh s několikadenní výdrží. ** Má dostatek výkonu, paměti a stěžovat si nebudete ani na fotoaparát

6.  10.  2017 | Miksa Martin | 4

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

Google má dnes večer velkou tiskovku. Ukáže nejen Pixel 2

** Dnes téměř po roce proběhne další Google Keynote zaměřená na HW ** Hlavní hvězdou budou opět smartphony řady Pixel 2 ** Trumfne letos Google konkurenci?

4.  10.  2017 | Miksa Martin | 21