Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Průzkum životního stylu odhaluje překvapivé zvyky a přání vlastníků mobilních telefonů v Evropě. Díky mobilním telefonům objevili Evropané nový způsob komunikace se svými láskami a udržují tak romantiku stále naživu.
Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Máme se rádi?

V posledním průzkumu, provedeném společností Siemens, byl důkladně zkoumán obsah zpráv SMS a prioritní  motivy k užívání mobilních telefonů vůbec. Výsledky ukázaly, že láska a romantika jsou na čelních místech spolu s velmi zajímavými národními sklony. Siemens zareagoval na výsledky průzkumu představením speciální řady výměnných CLIPit krytů na model C45.

Všeobecně si evropští muži více oblíbili přímou komunikaci prostřednictvím peprnějších SMS zpráv než evropské ženy, které spíše  posílají zprávy v náznacích a skrytých narážkách. Průzkum ukázal, že Britové posílají zprávy méně často na rozdíl od jejich pevninských kolegů.

Italové společně s Francouzi a Španěly častěji než ostatní národy udržují tajné milostné poměry právě  užíváním svých mobilních telefonů. Není tedy překvapením, že italské a španělské ženy přistoupily ke kontrolování mobilů svých partnerů,aby získaly důkaz o takové aféře.

Evropané vedou

Francouzi si neuhájili svou romantickou pověst: Posílání romantických zpráv je u nich méně pravděpodobné než u ostatních národů, ačkoliv by uvažovali o  nabídnutí sňatku prostřednictvím mobilního telefonu. Na druhé straně Němci, kteří jsou považováni za neromantiky, posílají více milostných zpráv než ostatní Evropané těsně následováni Brity.

Staré přísloví, které říká, že s manželstvím umírá romantika, znovu ožívá ve věku textových zpráv. Téměř ve všech zemích lidé žijící v manželství posílají obecně méně milostných SMS zpráv než ti svobodní. Zvyky Britů v posílání SMS zpráv jsou jasným příkladem těchto tendencí – pouhých 24 procent ženatých vlastníků mobilních telefonů ve Velké Británii posílá svým ženám zprávy, ve srovnání s 61 procenty svobodných.

Druhá část průzkumu se zabývala logy a obrázky, které by uživatelé nejraději viděli na svých aparátech. Všeobecně by více lidí v Evropě preferovalo zamilovaný obrázek před jiným motivem. Převážná část dotázaných mužů by zvolila fotku své partnerky, zatímco Italští muži byli třikrát víc nakloněni  odvážným fotkám než jejich ženy. Ty by spíše vybraly obrázek domácího zvířete jako fotku své lásky.

Speciální série romantických CLIPit krytů dovoluje majitelům modelu C45 díky dokonalým romantickým motivům přeměnit mobil v osobnější věc. Je také možné si na  www.my-siemens.com/my-clipit vytvořit vlastní kryt, který umožní sen o partnerově fotce uvést ve skutečnost. Navíc C45 nabízí svým majitelům inteligentní způsob psaní (T9), který pomáhá Evropanům s tvorbou a odesláním milostné zprávy. Hromadné SMS zprávy  jsou samozřejmě s tímto modelem také možné.

Tento článek je upravenou verzí tiskové zprávy společnosti Siemens.

Diskuze (1) Další článek: MP3 přehrávač pro Motoroly

Témata článku: Telefony, Mobilní telefon, Mobil, Telefon, ROM


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80