Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Průzkum životního stylu odhaluje překvapivé zvyky a přání vlastníků mobilních telefonů v Evropě. Díky mobilním telefonům objevili Evropané nový způsob komunikace se svými láskami a udržují tak romantiku stále naživu.
Mobilní telefony pomáhají udržovat romantiku naživu

Máme se rádi?

V posledním průzkumu, provedeném společností Siemens, byl důkladně zkoumán obsah zpráv SMS a prioritní  motivy k užívání mobilních telefonů vůbec. Výsledky ukázaly, že láska a romantika jsou na čelních místech spolu s velmi zajímavými národními sklony. Siemens zareagoval na výsledky průzkumu představením speciální řady výměnných CLIPit krytů na model C45.

Všeobecně si evropští muži více oblíbili přímou komunikaci prostřednictvím peprnějších SMS zpráv než evropské ženy, které spíše  posílají zprávy v náznacích a skrytých narážkách. Průzkum ukázal, že Britové posílají zprávy méně často na rozdíl od jejich pevninských kolegů.

Italové společně s Francouzi a Španěly častěji než ostatní národy udržují tajné milostné poměry právě  užíváním svých mobilních telefonů. Není tedy překvapením, že italské a španělské ženy přistoupily ke kontrolování mobilů svých partnerů,aby získaly důkaz o takové aféře.

Evropané vedou

Francouzi si neuhájili svou romantickou pověst: Posílání romantických zpráv je u nich méně pravděpodobné než u ostatních národů, ačkoliv by uvažovali o  nabídnutí sňatku prostřednictvím mobilního telefonu. Na druhé straně Němci, kteří jsou považováni za neromantiky, posílají více milostných zpráv než ostatní Evropané těsně následováni Brity.

Staré přísloví, které říká, že s manželstvím umírá romantika, znovu ožívá ve věku textových zpráv. Téměř ve všech zemích lidé žijící v manželství posílají obecně méně milostných SMS zpráv než ti svobodní. Zvyky Britů v posílání SMS zpráv jsou jasným příkladem těchto tendencí – pouhých 24 procent ženatých vlastníků mobilních telefonů ve Velké Británii posílá svým ženám zprávy, ve srovnání s 61 procenty svobodných.

Druhá část průzkumu se zabývala logy a obrázky, které by uživatelé nejraději viděli na svých aparátech. Všeobecně by více lidí v Evropě preferovalo zamilovaný obrázek před jiným motivem. Převážná část dotázaných mužů by zvolila fotku své partnerky, zatímco Italští muži byli třikrát víc nakloněni  odvážným fotkám než jejich ženy. Ty by spíše vybraly obrázek domácího zvířete jako fotku své lásky.

Speciální série romantických CLIPit krytů dovoluje majitelům modelu C45 díky dokonalým romantickým motivům přeměnit mobil v osobnější věc. Je také možné si na  www.my-siemens.com/my-clipit vytvořit vlastní kryt, který umožní sen o partnerově fotce uvést ve skutečnost. Navíc C45 nabízí svým majitelům inteligentní způsob psaní (T9), který pomáhá Evropanům s tvorbou a odesláním milostné zprávy. Hromadné SMS zprávy  jsou samozřejmě s tímto modelem také možné.

Tento článek je upravenou verzí tiskové zprávy společnosti Siemens.

Témata článku: Telefony

1 komentář

Nejnovější komentáře

  • k_t_f 6. 2. 2002 6:46:24

    Celkem fajn článek, i když pro mě konkrétně nejsou tyto informace...

Určitě si přečtěte

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

Včera | Miksa Martin | 14

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

** Xiaomi dostává optický zoom i do vyšší střední třídy ** Smartphone nabízí skvělý poměr výkonu a ceny ** LTE v pásmu 800 MHz zatím chybí

26.  7.  2017 | Miksa Martin | 5

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

** Asus Zenfone AR vás přenese do rozšířené i virtuální reality ** Nekompromisní výbava uspokojí i ty nejnáročnějí uživatele ** Celkový dojem kazí jen vyšší cena

23.  7.  2017 | Miksa Martin | 4

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

360° kamerky se stanou běžnou součástí smartphonů. První modely už se prodávají

** Dnes pro natáčení VR obsahu používáme samostatné 360° kamerky ** ProTruly a HT Optical ji implementovali do telefonu ** Během pár let by mohly být běžnou součátí telefonů

18.  7.  2017 | Miksa Martin | 9

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

Vernee Thor E: Přepněte na černobílou a vydrží tři dny

** Za 3 500 Kč se chlubí třídenní výdrží ** Dosáhne na ni díky 5 020 mAh akumulátoru a Endurance módu ** Chcete ale používat Android bez barev?

15.  7.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 23


komerční sdělení

Komerční sdělení