Mobilní tuning: Alcatel OT 301 po úpravě vlčákem

Nejen šikovní lidé dokáží všemožně vylepšovat a upravovat své mobilní telefony. Jistou zručnost předvádějí také naši čtyřnozí miláčkově, kteří dokáží změnit housing vašeho telefonu úplně k nepoznání. Chcete vědět, jak vypadá mobil po úpravě československým vlčákem?
Mobilní tuning: Alcatel OT 301 po úpravě vlčákem

Poměrně nedávno jsme na MobilManii přinesli výsledky zajímavého průzkumu, podle kterého je nemalé procento mobilních telefonů zpracováno našimi nejlepšími práteli - našimi pejsky. Protože vás tento článek zaujal, dostali jsme do redakce několik podobně upravených mobilních telefonů.

Malé štěňátko

Jedním z nejzajímavějších exemplářů byl Alcatel OT301, jehož fotografie nám poslal Jan Vaško z Vysokého Mýta. Můžete si tak prohlédnout čtrnáct dní starý mobil, který se dostal mezi čelisti pětiměsíčního štěňátka Československého vlčáka. Zajímavostí je, že telefon i přes rozbitý displej a zřejmou zubní devastaci lze stále zapnout. Bohužel se z něj nelze nikam dovolat, protože se pejskovi podařilo skrze plasty prokousnout plechem krytou součástku.

Psí galerie

Po kliknutí na náhled uvidíte obrázky v jejich plné velikosti.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Dávejte si dobrý pozor, kam svůj mobil ukládáte, abyste o něj také nepřišli. Ještě na závěr vyslovím malou výzvu - máte-li doma nějaký mobilní telefon rozžvýkaný od psa, ozvěte se prosím na můj e-mail a bude-li opět mezi pejskaři zájem, objeví se určitě i na stránkách MobilManie.


 

Diskuze (17) Další článek: Pravdy a mýty o bateriích III.

Témata článku: Alcatel, Operátoři, Ostatní, Mobil, Rozbitý displej

Určitě si přečtěte