Mobily jsou levnější než kdykoli dřív (přehled bleskovek)

Známe cenu Siemensů S65 a C65 • Šuškanda: dvě Oskarovy letní akce • Nokia téměř veřejně testuje baterie „na vodu“ a možná chystá megapixelovou verzi 6230. Neuniklo vám něco? Je tady pro vás přehled neúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Mobily jsou levnější než kdykoli dřív (přehled bleskovek)
Mobily jsou levnější než kdykoli dřív
Včera jsem v katalogu mobilů aktualizoval ceny mobilních telefonů. V některých případech klesly na úrovně, kterým se v některých případech téměř zdráhám uvěřit.

Známe cenu Siemensů S65 a C65
Na stránkách internetového obchodu Mobilhouse.cz se objevily ceny očekávaných mobilních telefonů Siemens. Megapixelový fotomobil Siemens S65 by se měl v prodeji koncem července za cenu 12 375 Kč.

Šuškanda: dvě Oskarovy letní akce (oživeno)
Doslechli jsme se, že Oskar na červenec chystá pro vybraná města v České republice dvě akce. Jmenují se „Vybarvi se“ a „Vybubnuj se“.

Nokia téměř veřejně testuje baterie „na vodu“
Když jsem si včera přečetl článek na blogu Christiana Lindholma, myslel jsem, že píše jen o daleké budoucnosti a fantazíruje o možnostech palivových článků. Také obrázek, kdy ruka do bluetoothového sluchátka Nokia lije z lahvičky jakousi kapalinu, vypadal spíš jen jako ilustrační.

Nokia možná chystá megapixelovou verzi 6230
Server Mobile-review vydal článek s informacemi o následníkovi Nokie 6230. Nový model 6230i by měl mít větší displej s rozlišení 128 × 160 bodů (27,5 × 34,5 mm), dva reproduktory pro stereofonní efekt a hlavně megapixelový digitální fotoaparát.

Sony Ericsson právě představil nový mobil F500i
Sony Ericsson dnes představil nový mobilní telefon F500i. Potvrdily se tak naše informace, které jsme před několika týdny napsali v bleskovce. Mobil je určen exkluzivně pro mobilního operátora Vodafone a pokud se potvrdí i druhá část naší původní zprávy, zakrátko se pod označením K500 dostane i do běžné distribuce.

Siemens M65 v prodeji (a od července u Oskara)
V minulých dnech se začal prodávat odolný mobilní telefon Siemens M65. Jeho koncová cena je kolem devíti tisíc korun. Při procházení ceníky několika „oficiálních“ internetových obchodů jsem se ale setkal s hodně rozdílnými cenami, pečlivým výběrem lze proto ušetřit.

Najednou to jde: Samsung a LG bez digitálních fotoaparátů
Jelikož Saudská Arábie před časem zakázala používání mobilních telefonů vybavených fotoaparáty, výrobci stáli před rozhodnutím, co dál. Pětadvacet milionů obyvatel je ale už dostatečný důvod k vytvoření samostatných modelových řad.

T-Mobile provokuje a chce po Eurotelu jeho CDMA
T-Mobile podle ČTK požádal Eurotel o velkoobchodní nabídku, aby mohl poskytovat služby na bázi rychlých datových přenosů CDMA. Podle T-Mobilu by totiž jinak Eurotel získal monopolní postavení na trhu.

To není možné: Neonode N1 se začíná prodávat
Zařízení Neonode N1 – snad chytrý telefon, snad komunikátor – bylo představeno v prosinci před dvěma lety. Byla to doslova bomba, produkt, který všechny tehdejší mobily strčil do kapsy.

Váš názor Další článek: Chystá se velmi výrazná sleva Nokie 7250i

Témata článku: Ostatní, Siemens M65, Siemens S65, Přehled, Monopolní postavení, Blesk, Stereofonní efekt, Mobil


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 11

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15