Mobily s Bluetooth a rychlým GPRS (přehled bleskovek)

EDGE v Maďarsku: světový rekord - Nakreslete si vlastní kryty pro Sony Ericssony - Komunistická Čína bude kontrolovat obsah SMS. Neuniklo vám něco? Připravili jsme přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Mobily s Bluetooth a rychlým GPRS (přehled bleskovek)
Přehled: mobily s Bluetooth a rychlým GPRS
Pokud se prostřednictvím mobilního telefonu chcete připojovat k internetu, potřebujete mobilní telefon s GPRS. Chcete-li co nejrychlejší internet, musíte mít mobil, který poskytne GPRS jedné z nejvyšších tříd; v současné době je ideální třída 10.

EDGE v Maďarsku: světový rekord
Maďarský T-Mobile si nárokuje zápis světového rekordu v rychlosti přenosu dat sítě GSM EDGE. Při zkušebním, speciálně optimalizovaném provozu se podařilo přenášet data rychlostí 235,6 kb/s.

Nakreslete si vlastní kryty pro Sony Ericssony
Na webové stránce TrendyCovers najdete nástroj pro vlastní tvorbu výměnných krytů pro mobilní telefony Sony Ericsson Z600 a Z200. Napřed si vyberete typ svého telefonu. Potom na něj „nalepíte“ vybraný obrázek, doplníte text nebo podkladovou barvu.

Komunistická Čína bude kontrolovat obsah SMS
Čínské úřady nechaly vyvinout novou technologii pro sledování obsahu textových zpráv. Jakmile se v textovce objeví závadné slovo nebo slovní spojení, v reálném čase se uloží spolu s datem, časem a také informací o odesílateli.

Word, Excel a PowerPoint pro chytré telefony se Symbianem
Program Quickoffice Premier je určen pro chytré telefony se Symbianem Series 60. Jeho nová verze 7.1 na nich dovolí otvírat a také vytvářet dokumenty Microsoft Wordu, tabulky Excelu a prezentace PowerPointu.

Jednoduché nastavení nových Siemensů na internetu
Jestliže jste si už koupili některý z nových mobilních telefonů Siemens a tápete nad nastavením datových služeb jako je wap nebo MMS, máme pro vás dva tipy.

Doplnění: SMS z Chorvatska zdarma neplatí pro T-Mobile
Před několika dny jsme napsali bleskovku o možnosti posílat textové zprávy z chorvatské sítě VIPnet zdarma. Nic se nezměnilo, ani interval, kdy lze tuto akci využít (17.–18. hodina), máme však upřesnění pro zákazníky T-Mobilu.

Další soutěž: foťte se při líbání
Nezdá se vám, že se v poslední době doslova roztrhl pytel s různými soutěžemi, které jsou založeny na fotografiích z mobilních telefonů? Když jsme loni v červenci začínali s Fotomobilitami, byli jsme první, teď už začíná být nepřehledno.

Sony Ericsson příští týden představí nové telefony
Už nějakou dobu se šušká, že Sony Ericsson 15. července představí nové mobilní telefony. Dnes je to už téměř jisté, přesně za týden se totiž koná i tisková konference českého zastoupení Sony Ericssonu.

Bluetoothová stereosluchátka pro poslech hudby
Bluetake je firma, která je známá hlavně svými bluetoothovými handsfree. Šla ale ještě kousek dál a vyrobila stereofonní bluetoothová sluchátka pro poslech hudby.

Váš názor Další článek: Nokia Lifeblog: sleduje můj život

Témata článku: Ostatní, Bluetooth, Sony Ericsson Z600, GPRS, Mobil, BLU, Blesk, Přehled


Určitě si přečtěte

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

Xiaomi Mi 8 zatopí top Androidům. Má špičkový foťák a 3D odemykání obličejem

** Vyzkoušeli jsme novinku, která se prodává zatím jen v Číně ** Mi 8 se chlubí vysokým výkonem a velmi dobrým fotoaparátem ** Pokud bude česká cena rozumná, může to být hit

Jan Láska | 21

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11