Moneta zavádí multibanking. V aplikaci Smart Banka uvidíte zůstatky svých účtů u jiných bank

Nejnovější verze aplikace Smart Banka od Monety přináší nová vylepšení. Tím hlavním je funkce tzv. multibankingu, což znamená, že z jedné aplikace budete mít základní přehled také o svých účtech vedených u jiných bank. Novinka slouží zejména ke zjištění výše zůstatku a podporuje zatím tři jiné banky – Airbank, Českou spořitelnu a ČSOB.

Multibanking se zatím v rámci Smart Banky v beta režimu, což znamená, že banka nyní zejména sbírá poznatky uživatelů a připomínky k fungování bude zapracovávat do dalších verzí. Novou funkci si zatím mohou vyzkoušet uživatelé Androidu, zařízení s iOS přijdou na řadu později. Stejně tak by se časem měl rozšiřovat i počet bank podporovaných multibankingem.

Poslední verze aplikace přináší ještě další novinky. Grafika je přehlednější, font v aplikaci větší a tudíž lépe čitelný. Pro majitele telefonů s OLED displejem je připraveno zobrazení v úsporném grafickém módu s převažující černou barvou. Nová je také možnost sjednat si kreditní kartu přímo v aplikaci, nastavit oznámení pro příchozí a odchozí platby, stáhnout výpis z běžného účtu v PDF nebo pracovat se Smart Bankou na tabletech iPad.

Aplikaci Smart Banka od Moneta Money Bank stahujte zdarma:

Jak nastavit platby Google Pay u Moneta Money Bank:

Diskuze (11) Další článek: Xperia XZ2 se dostala „pod kudlu“ známému ničiteli Jerrymu. A vedla si skvěle

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Aplikace, iOS, ČSOB, Moneta, Mobilní bankovnictví, Základní přehled, Nové vylepšení, Účet, OLED displej, Nejnovější verze, Nová funkce, AirBank, Kreditní karta, Banka, Běžný účet, Poslední verze, Tablet ipad, Verze aplikace, Česká spořitelna, Monet money bank, Zůstatek


Určitě si přečtěte