MotoRacer 3D: adrenalin na dvou kolech

Máte rádi rychlost, vzrušení a nebezpečí? Posaďte se na závodní motorku a prožeňte se po okruhu. Stačí mít jednu z chytrých Nokií Series 60, komunikátor 9210 nebo Sony Ericsson P800/P900.
MotoRacer 3D: adrenalin na dvou kolech

Zatímco minule jsme závodili v čistokrevných "rally" vozech, dnes se oblékneme do kombinézy a vyrazíme na okruh, kde nás čekají rychlé a nebezpečné superbiky. Rád bych vám představil jednu z prvních 3D her pro mobilní telefony pod názvem MotoRacer 3D od společnosti Digital-Red. Tentokrát se mohou zúčastnit majitelé všech telefonů Nokia Series 60 včetně komunikátoru 9210. Hra je určena i pro Sony Ericsson P800/P900.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Osm tratí, šest motorek

MotoRacer 3D nabízí osm závodních tratí, které jsou podle slov výrobců navrženy podle reálných map, já osobně to ale nepoznám, snad Valentino Rossi by pomohl při orientaci. Jak jsem již naznačil, do rukou dostanete jeden ze šesti motocyklů kategorie supersport a vyrážíte na trať. Každý motocykl má jiné vlastnosti a odlišnou výkonnovou křivku, hra vás tedy brzo neomrzí.

Při jízdě máte k dispozici všechny potřebné údaje jako rychlost, čas, pořadí, počet odjetých kol a také mapku, na které vidíte, kde se právě nacházíte. Velmi povedený je 3D grafický engine, nechybí ani hudba na pozadí a zvuk motoru. V paměti telefonu vám motorky zaberou okolo 1 MB paměti - záleží na vašem telefonu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Kupte si kombinézu

Ačkoli patří MotoRacer 3D mezi první obdobné hry pro chytré telefony, jeho kvalita je nadprůměrná a můžu vám zaručit, že se budete skvěle bavit. Plná verze hry vás vyjde na 13 dolarů, ze stránek výrobce si ale můžete stáhnout hratelné demo.


hra:
MotoRacer 3D
výrobce: Digital-Red
oficiální stránky hry:
anglicky
určeno pro mobilní telefony: Nokia 7650, 3650, 6600, N-Gage, 9210, Sony Ericsson P800/P900
cena: 12,95 dolarů (www.digital-red.com, www.handango.com)

Diskuze (6) Další článek: Mobily a rok 2004: více dat, více zábavy

Témata článku: Smartphony, Software pro mobily, Symbian, Nokia 7650, Nokia N-Gage, Sony Ericsson P800, Motor


Určitě si přečtěte