Motorola i90c v limitované sérii Victorinox

Při výletech do přírody je vhodné mít po ruce kvalitní nůž a to nejlépe značky Victorinox, ale možná netušíte, že se vyplatí mít i mobil a opět v provedení Victorinox. S touto kombinací přežijete i na pustém ostrově.
Motorola i90c v limitované sérii Victorinox

Klepněte pro větší obrázek

O tom, že mobilní telefon Motorola i90c je vděčným objektem nejrůznějším speciálním úpravám jsme vás  informovali již dříve. Nyní se objevila další speciální limitovaná edice Victorinox. Ve spolupráci Motoroly a firmy Nextel vznikl mobil čerpající z oblíbenosti populárních švýcarských nožů.

Vzhled limitované Motoroly mnohé napoví – průhledné červené provedení doplňuje podsvícení klávesnice vyvedené jak jinak než také v červeném odstínu. V dárkovém balíčku spolu s telefonem naleznete také originální švýcarský nůž značky Victorinox.

Nová Motorola není zajímavá pouze svým inovovaným designem, ale od svých kolegů v řadě se liší i několika změnami v útrobách. Jelikož disponuje podporou Javy, mohl si výrobce dovolit nainstalovat několik aplikací vhodných jména Victorinox.  První z nich je příručka osahující 85 tipů a triků pro práci s nožem Victorinox. Další z nich je přepis knihy The Wors Case Scenario Survival Handbook, která by vám měla zajistit přežití v pustině a konečně nesmí chybět ani příručka první pomoci – ne všichni to s noži umí.

Balíček s mobilem Motorola i90c a nožem Victorinox můžete od 1. listopadu pořídit za 249,9 dolarů, ale upozorňuji, že mobil funguje pouze v amerických sítích. 

 

Diskuze (1) Další článek: Nový Telit G82 se vám zkrátka musí líbit!

Témata článku: Motorola, Limit, Motor

Určitě si přečtěte