Motorola: první obrázky chystaných modelů

Motorola chce překvapit, už brzy představí tři chytré telefony. Model MPx220 je nástupcem véčka MPx200. Dalším kouskem má být neobvyklý komunikátor MPx300 a chytrý telefon klasické konstrukce MPx100.
Motorola: první obrázky chystaných modelů | wikipedia

Americká Motorola by měla v nejbližší době představit celkem tři chytré telefony. První várka bude uvedena přístí týden v Cannes, zbytek si výrobce pravděpodobně schová na březnový CeBIT. Už nyní na internetu kolují první obrázky a útržky dosud tajných informací. Pojďme si telefony v krátkosti představit.

Motorola MPx220

Nejvíce informací máme k nástupci chytrého véčka MPx200. Mezi hlavní změny patří nový design a obsáhlejší výbava. Telefon opět poběží na operačním systému Microsoftu, konkrétně mluvíme o platformě Windows Mobile 2003.

   

Motorola MPx220 se má začít prodávat už na jaře, nejpozději však v létě. Mělo by se jednat o triální telefon (GSM 900/1800/1900 MHz) se dvěma barevnými displeji. Ten hlavní bude typu TFT a nabídne 65 000 barev při rozlišení 176 x 220 bodů. Digitální fotoaparát má být VGA, takže maximální rozlišení snímků bude 640 x 480 bodů. Existují ovšem zdroje, které hovoří o 1,3 megapixelu. Já bych ovšem tak optimistický nebyl. Počkejme si každopádně na oficiální informace.

    

Jak můžete vidět na fotkách, novinka asi bude nabízena ve dvou barvách - v sexy černé a elegantní stříbrné. Konkrétní rozměry telefonu jsou 89 x 48 x 25 mm a hmotnost 113 gramů. Vnitřní paměť o kapacitě 32 MB lze údajně rozšířit o paměťovou kartu typu SD/MMC až do kapacity 1 GB. S počítačem se bude komunikovat přes USB kabel, infračervený port nebo bluetooth. Nebude taky chybět GPRS 4+1 a WAP 2.0.

     

Mezi další funkce má patřit MMS, e-mailový klient, poznámky, kalendář, úkoly, 40hlasé vyzvánění, slovník T9, diktafon, časovač, stopky a možnost přehrávání souborů WAV, WMA, MPEG4 a MP3. K dispozici mají být i javové hry.

Motorola MPx300

Komunikátor s tajemnou tváří - to je Motorola MPx300, kterému někteří přisuzují označení MPs300. Psali jsme o něm už včera ráno. O tomto modelu toho zatím moc nevíme, podrobnější specifikace bychom ale měli mít už dnes. Na obrázku vypadá jako běžné véčko, displej lze ovšem otevřít i na šířku a získat tak plnohodnotnou klávesnici stejně jako u Nokie 9210i Communicatoru. Operační systém má být opět od Microsoftu. K ovládání bude sloužit pero a dotykový displej.

 

Motorola MPx100

Poslední chystanou novinkou je klasické "íčko". Očekáváme, že tento telefon bude vybaven podobně jako MPx220. Jakmile budeme mít podrobnější informace, článek doplníme.

 

 

Zdroj: Coolsmartphone.com

Diskuze (12) Další článek: Eurotel Jukebox: skutečná hudba v mobilu?

Témata článku: Motorola, Motorola MPx200, Motorola MPx220, Chystaný model, Obr, Motor, Model


Určitě si přečtěte

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Xiaomi Amazfit 2 Stratos: Šlape na paty nejlepším sportovním hodinkám, cenou je rozdrtí

Nástupce původního modelu Amazfit podražil a vrhá se tak do nelehkého boje s konkurencí, která za příplatek několika stovek, nabízí o hodně víc funkcí.

Ondrej Papánek | 17

Huawei Mate 20 Pro nadělá konkurenci vrásky. Superphone nemá slabé místo

Huawei Mate 20 Pro nadělá konkurenci vrásky. Superphone nemá slabé místo

** Nová vlajková loď Huawei prakticky nezná kompromisy ** Přináší ohromný výkon a nezvykle mnoho inovací ** Nejzajímavější je čtečka v displeji a nový typ paměťovky

Jan Láska | 153

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný smartphone ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 23