Motorola: první obrázky chystaných modelů

Motorola chce překvapit, už brzy představí tři chytré telefony. Model MPx220 je nástupcem véčka MPx200. Dalším kouskem má být neobvyklý komunikátor MPx300 a chytrý telefon klasické konstrukce MPx100.
Motorola: první obrázky chystaných modelů

Americká Motorola by měla v nejbližší době představit celkem tři chytré telefony. První várka bude uvedena přístí týden v Cannes, zbytek si výrobce pravděpodobně schová na březnový CeBIT. Už nyní na internetu kolují první obrázky a útržky dosud tajných informací. Pojďme si telefony v krátkosti představit.

Motorola MPx220

Nejvíce informací máme k nástupci chytrého véčka MPx200. Mezi hlavní změny patří nový design a obsáhlejší výbava. Telefon opět poběží na operačním systému Microsoftu, konkrétně mluvíme o platformě Windows Mobile 2003.

   

Motorola MPx220 se má začít prodávat už na jaře, nejpozději však v létě. Mělo by se jednat o triální telefon (GSM 900/1800/1900 MHz) se dvěma barevnými displeji. Ten hlavní bude typu TFT a nabídne 65 000 barev při rozlišení 176 x 220 bodů. Digitální fotoaparát má být VGA, takže maximální rozlišení snímků bude 640 x 480 bodů. Existují ovšem zdroje, které hovoří o 1,3 megapixelu. Já bych ovšem tak optimistický nebyl. Počkejme si každopádně na oficiální informace.

    

Jak můžete vidět na fotkách, novinka asi bude nabízena ve dvou barvách - v sexy černé a elegantní stříbrné. Konkrétní rozměry telefonu jsou 89 x 48 x 25 mm a hmotnost 113 gramů. Vnitřní paměť o kapacitě 32 MB lze údajně rozšířit o paměťovou kartu typu SD/MMC až do kapacity 1 GB. S počítačem se bude komunikovat přes USB kabel, infračervený port nebo bluetooth. Nebude taky chybět GPRS 4+1 a WAP 2.0.

     

Mezi další funkce má patřit MMS, e-mailový klient, poznámky, kalendář, úkoly, 40hlasé vyzvánění, slovník T9, diktafon, časovač, stopky a možnost přehrávání souborů WAV, WMA, MPEG4 a MP3. K dispozici mají být i javové hry.

Motorola MPx300

Komunikátor s tajemnou tváří - to je Motorola MPx300, kterému někteří přisuzují označení MPs300. Psali jsme o něm už včera ráno. O tomto modelu toho zatím moc nevíme, podrobnější specifikace bychom ale měli mít už dnes. Na obrázku vypadá jako běžné véčko, displej lze ovšem otevřít i na šířku a získat tak plnohodnotnou klávesnici stejně jako u Nokie 9210i Communicatoru. Operační systém má být opět od Microsoftu. K ovládání bude sloužit pero a dotykový displej.

 

Motorola MPx100

Poslední chystanou novinkou je klasické "íčko". Očekáváme, že tento telefon bude vybaven podobně jako MPx220. Jakmile budeme mít podrobnější informace, článek doplníme.

 

 

Zdroj: Coolsmartphone.com

Diskuze (12) | Eurotel Jukebox: skutečná hudba v mobilu?

Témata článku: Motorola, Motorola MPx200, Motorola MPx220, Motor, Model, Obr

Určitě si přečtěte

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

Lenovo Moto Z: netuctová modelka Twiggy [recenze]

** Moto Z je velmi štíhlý smartphone s podporou přídavných modulů ** Nešetří ani na vlastní výbavě ** Kladů je většina, chyb jen několik

8.  1.  2017 | Láska Jan | 1

Lenovo Moto Mods: batůžky s extra funkcemi pro řadu Moto Z [recenze]

Lenovo Moto Mods: batůžky s extra funkcemi pro řadu Moto Z [recenze]

** Moto Mods je první modulární systém, který dává smysl ** Moro Mods půjdou použít i s budoucími modely Moto Z ** Cena je vysoká, pro Moto Mods musíte najít využití

21.  12.  2016 | Vrbacký Jakub | 10

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

Vybrali jsme 11 smartphonů s nejvýhodnějším poměrem ceny a výkonu

** Jaký vybrat model, aby příliš nestál, ale byl dostatečně kvalitní? ** Vybíráme 11 nejvýhodnějších smartphonů ** Připravte si pět až deset tisíc korun

19.  12.  2016 | Láska Jan

Lenovo Moto Z Play: transformer, co konečně dává smysl. S Moto Mods, i bez nich [recenze]

Lenovo Moto Z Play: transformer, co konečně dává smysl. S Moto Mods, i bez nich [recenze]

** Výborně vybavený smartphone za rozumnou cenu ** Rozšiřitelnost i změna vzhledu za pomocí Moto Mods ** podpora pro dvě SIM a micro SD kartu zároveň

11.  12.  2016 | Vrbacký Jakub | 20

Skládačka, která dává smysl. Moto Z a všechny Moto Mods v jednom videu

Skládačka, která dává smysl. Moto Z a všechny Moto Mods v jednom videu

** Modulární mobil zkoušel Google i LG, ale za správný konec to bere až Lenovo/Moto ** Smartphony Moto Z a Z Play jsou skvělé samy o sobě ** Moto Mods fungují jako nenásilný bonus

8.  12.  2016 | Kůžel Filip, Láska Jan | 8