Motorola Razr ožije! Podívejte se na vzhled skládací verze legendárního véčka

Motorola chystá znovuoživení legendárního skládacího véčka Razr. Moderní podoba smartphonu zachová véčkovou konstrukci, jen s tím rozdílem, že na obou dílech bude umístěn displej, který budete překládat v jeho polovině. Razr tak bude další ukázkou možného vzhledu skládacího zařízení, které bude chtít konkurovat Samsungu Galaxy Fold a Huawei Mate X.

Model označovaný jako Motorola Razr V4, nebo též známý jako Motorola Razr (2019), nabídne displej s výřezem i typickou bradu pod displejem. Na fotkách si můžeme všimnout pantu, který se postará o složení dvou částí k sobě tak, aby horní část přímo doléhala na zmiňovanou bradu. Základní balení telefonu vypadá taktéž dost zajímavě, jeho součástí je bezdrátová nabíječka, sluchátka, redukce z USB-C na plnohodnotné USB, redukce z USB-C na 3,5mm jack, síťová nabíječka a datový kabel.

Seznámení se skládacím Samsungem Galaxy Fold:

Existence vnějšího displeje zatím potvrzena není, podle uniklých fotografií to vypadá, že se jej nakonec dočkat nemusíme. Dřívější zprávy naznačovaly, že má zařízení dostat spíše průměrné specifikace, zato však o něco lákavější cenu vzhledem ke zmiňované konkurenci. Nový Razr má stát okolo 1 500 dolarů (necelých 35 tisíc Kč)

Takto vypadá připravovaný skládací Huawei Mate X:

Razr má dostat 4 nebo 6GB operační paměť, úložiště má být na výběr mezi 64 a 128 GB. Baterie má dostat podprůměrnou kapacitu 2 730 mAh. Vnitřní skládací OLED displej nabídne úhlopříčku 6,2 palce a „nudloidní“ rozlišení 2 142 × 876 pix. Na zadní straně v zavřeném stavu čekejte čtečku otisků prstů, na straně přední pak minimálně jeden fotoaparát. Potvrdí se rendery, na které se můžete podívat v naší galerii, nebo se jedná o podvrh a výmysl? A pokud se design skládacího Razru potvrdí, je to podle vás lepší přístup, než v případě Huawei Mate X a Samsungu Galaxy Fold?

Zdroj Slashleaks

Diskuze (13) Další článek: Mobilní divize LG snížila ztrátu. Firma se snaží postavit byznys se smartphony znovu na nohy

Témata článku: Motorola, Smartphony, Spekulace, Véčko, Retro, Razr, Skládací displej, OLED, Ohebný displej, Historie, Legendy, Čtečka otisků prstů, Flexibilní displej, Selfie, Redukce, Skládací konstrukce, USB, Razru, Displej, Brada, Sklad, Nabíječka, Crop, Vzhled, Ráz


Určitě si přečtěte