Motorola také napeče koláče. Víme, pro které modely

Motorola také napeče koláče. Víme, pro které modely

Update smartphonů na nejaktuálnější verzi Androidu 9.0 Pie si nemůže nechat ujít ani Motorola, tedy jeden z výrobců, který do systému zasahuje jen minimálně a mnoho svých modelů zapojuje i do programu Android One, jenž garantuje rychle dostupné aktualizace vždy od samotného Googlu.

Také u Motoroly platí, že upgrady na novou verzi systému se budou týkat pouze modelů vyšších tříd a v historii bohužel nepůjdou zpátky dál než maximálně o jeden rok. Majitelé předloňských vlajkových lodí, ale ani loňských zařízení střední třídy řady Moto G5, už koláč neochutnají. Zde je seznam plánovaných zařízení:

Konkrétní časový rámec aktualizací výrobce nespecifikoval, v případě zájmu ale můžete plány aktualizací sledovat přímo na stránkách Motoroly, kde zadáte konkrétní model a zobrazí se všechny aktuálně dostupné údaje.

Jaké jsou nejdůležitější novinky v Androidu 9?

Diskuze (2) Další článek: YouTube doporučuje telefony, na kterých si nejlépe vychutnáte jeho videa

Témata článku: Lenovo, Motorola, Android, Střední třída, Aktualizace softwaru, Software pro mobily, Update, Pie, Aktualizace, Třída, Dostupný údaj, Model, Nejdůležitější novinka, Plánované zařízení, Motorol, Kter, Nová verze, Vysoká třída, Loňské zařízení, Koláč, Mode, Dostupná aktualizace


Určitě si přečtěte