Motorola V3: tenký titanový krasavec (přehled bleskovek)

T-Mobile ČR přinese na podzim EDGE - Nokia představuje nové hry pro N-Gage - Tisková konference o CDMA v přímém přenosu na internetu. Stihli jste všechno? Pokud ne, je tu pro vás přehled nejúspěšnějších bleskovek minulého týdne.
Motorola V3: tenký titanový krasavec (přehled bleskovek)

Motorola V3: tenký titanový krasavec
Na serveru Mobile-Review se objevily první informace o mobilním telefonu Motorola V3. Jedná se o luxusní telefon véčkové konstrukce vyrobený z titanu. Fascinující jsou rovněž rozměry přístroje, protože jeho tloušťka činí pouze 14 mm.

 

Šuškanda: Oskar mírně změní své tarify

Podle neoficiálních informací provede ve čtvrtek Oskar změny ve svých paušálních tarifech. Nemá se jednat o nic razantního, změnit se mají názvy nových tarifů a upraveny budou také ceny.

Nové Siemensy v nabídce T-Mobilu
Německý T-Mobile zařadil do své nabídky nové telefony Siemens. Jedná se o modely CXT65 a CT65, které jsou mírně upravené verze telefonů Siemens CX65 a Siemens C65 pro potřeby T-Mobilu.

Eurotel upravil svůj web
Eurotel spustil v posledních dnech novou podobu svých webových stránek. Nyní na webu nalézáme více bílé barvy, která nahradila dřívější tmavě modrou v horním pruhu, což působí lehčím a svěžejším dojmem.

 

Také Slovensko hledá svou SuperStar
Šílenství kolem SuperStar se začíná pomalu rozbíhat také na Slovensku, které je v pořadí již 29. zemí, kde soutěž proběhne. Všichni zájemci o účast mohou najít přihlášku také na vybraných prodejních místech slovenského operátora Orange, který se stal generálním partnerem soutěže.

T-Mobile ČR přinese na podzim EDGE
Stalo se to, co jsme již delší dobu předpovídali, dalším operátorem pod vlajkou T-Mobile, který nabídne EDGE bude T-Mobile Česká republika! Nyní je EDGE v pilotním provozu, komerčně ho chce T-Mobile zprovoznit v posledním čtvrtletí letošního roku.

LG F7100: nový mobil pro arabský svět
Nedávno jsme vás v bleskovce informovali o mobilním telefonu Ilkone, který se vyznačuje některými zvláštními funkcemi. Například upozorňuje na čas modliteb, má převodník mezi gregoriánským a Hijri kalendářem a vždy vám ukáže správný směr na Mekku. Je tedy přednostně určen pro islámské věřící.

Nokia představuje nové hry pro N-Gage
Nokia dělá vše pro to, aby nás přesvědčila, že to s podporou platformy N-Gage myslí opravdu vážně. Nyní představuje dvě nové hry, které se chystá na tuto herní konzoli uvést. První z nich je Tom Clancy's Splinter Cell Chaos Theory.

 

První smartphone od Sagemu se začne prodávat
Předevčírem oznámil francouzký výrobce mobilních telefonů Sagem, že posílá na trh svůj nový model myS-7. Jedná se o telefon z řad tzv. chytrých mobilů a je vybaven operačním systémem Windows Mobile.

 

Tisková konference o CDMA v přímém přenosu na internetu
V pondělí 2.srpna bude od 10:30 probíhat tisková konference Eurotelu a Českého Telecomu, která se bude týkat nové nabídky vysokorychlostního internetu.

Váš názor Další článek: Eurotel CDMA: od pondělí a za 1 200 Kč (přehled článků)

Témata článku: Motorola, Ostatní, Titan, Nokia N-Gage, Siemens C65, Siemens CX65, Pře, Přehled, Blesk, Motorol, Motor, Titano, Arabský svět


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

Vybrali jsme 15 nejlepších chytrých hodinek a náramků. Začínají na 890 Kč

** Nositelnosti jsou specifická kategorie, vybírají se jinak než mobily. ** Co model, to charakter, unikátní mix vlastností, parametrů a funkcí. ** Začneme jednoduchým náramkem, skončíme našlapanými Apple Watch.

Filip Kůžel | 103

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

24 skrytých, ale praktických funkcí Google Map. Věděli jste o nich?

** Mapy Googlu nabízí nespočet užitečných funkcí ** Vybrali jsme 24 těch méně známých a skrytých ** Využijete je na počítači i v mobilu

Computer časopis, Jiří Kuruc | 7

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

RECENZE: Samsung Galaxy A50 — střední třída s minimem kompromisů

** Samsung se letos zaměřil na střední třídu, a my jsme otestovali další výsledek jeho snažení ** Galaxy A50 vás naláká na skvělý displej, velkou baterii a trojitý fotoaparát ** Plastová konstrukce nevadí, vůbec poprvé jsme si Samsungů vyzkoušeli optickou čtečku otisků prstů.

Martin Chroust | 27