Motorola v50 – veni, vidi, vici

O tom, že véčková řada mobilů Motorola má velký úspěch, svědčí i nový model, v50. Je malý, lehký a stříbrný.
Motorola v50 – veni, vidi, vici
Existuje několik různých kategorií mobilů: mobily pro rodinu, pro studenty, pro manažery nebo pro styl. Právě do té poslední patří všechna véčka do Motoroly. O tom, že mají úspěch, svědčí i nový model, v50.

Telefon je duální, tedy určený pro sítě 900 a 1800 MHz. Jeho rozměry jsou stejně miniaturní, jako u starších Véček: 82 x 43 x 26 mm, hmotnost 83 gramů také není k zahození. Baterie je klasicky typu Li-Ion (500 mAh), s kterou v50 vydrží 40-100 v pohotovosti 120-180 minut volání.

Holografika zavřená ve stříbře

Displej je už klasicky holografický a má pět řádků. Nechybí paměť na 100 míst v telefonním seznamu, další jsou samozřejmě na kartě SIM. Novými funkcemi, které se zatím ve véčkové řadě neobjevovaly, jsou hry, kalkulačka, budík a kalendář (organizér). Mobil má také hlasové ovládání, hlasový záznamník na tři minuty a vibrační zvonění. v50 také podporuje SIM Toolkit, WAP, datové přenosy a infračervený port.

Telefon jasně patří do vyšší třídy, hledisko reprezentace však už není prioritní, jak je vidět ze seznamu funkcí. Právě slabý seznam funkcí bránily starším véčkům v rozšíření mezi manažery. Nyní tu jsou a Motorola si může mnout zaslouženě ruce.

Diskuze (27) Další článek: Jak s Palmem mobilně na Internet

Témata článku: Motorola, Motorola V50, Motor

Určitě si přečtěte