Motorola V.70: láska na první pohled

Motorola chystá pro asijské trhy nový model s názvem V.70. Podařilo se nám získat několik oficiálních fotografií tohoto nového telefonu, který by směle mohl kandidovat na nejkrásnější telefon roku.
Motorola V.70: láska na první pohled

Design především

Motorola si vždycky zakládala na vzhledu svých telefonů (tedy aspoň u své luxusní třídy). Její legendární StarTac, z kterého později vznikla V série, dal vzniku celé plejádě mobilních telefonů nejrůznějších značek. Na druhou stranu však Motorola také nabízí nepříliš pěkné a ovládáním nepříliš přívětivé modely, které jsou populární spíše za oceánem než v Evropě.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nová Motorola V.70 přichází se zcela novým konceptem „otočného Véčka,“ který na první pohled rozhodně nevypadá špatně. Hned na druhý pohled však vyvstává otázka – bude nové Véčko trpět podobnými problémy jako kdysi StarTac? U něj se totiž v prvních několika verzích právě díky vyklápěcímu reproduktoru (později u V série displeji) vyskytla poměrně častá závada, kdy se přelomily veškeré elektrické spoje mezi horní a dolní částí telefonu. Podobný problém by mohl nastat také u V.70, i když je silně nepravděpodobné, že by se Motorola dopustila opět stejné chyby.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Nová V.70 také přináší nový černě podsvícený displej s bílými znaky. O technických parametrech této krásky nám však zatím není příliš známo. Motorola se totiž chystá uvést tyto údaje až na únorové tiskové konferenci v Hong Kongu. Nové Véčko by však mělo vážit jen 79 gramů, měla by nabízet 32 předdefinovaných + 32 uživatelských vyzváněcích tónů, hry, kalendář, plánovač, hlasové vytáčení a pravděpodobně také synchronizaci přes SyncML. Předpokládaná cena by se měla pohybovat okolo 700 USD. Bližší informace přineseme ihned, jak to bude možné.

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Čtěte související článek: Motorola V.70: velká revoluce do malé dlaně

A jaký je váš názor? Líbí se vám nové Véčko nebo ne?

 

Diskuze (18) Další článek: Nokia 6310 opět v prodeji!

Témata článku: Motorola, Láska, První pohled, Motor, Velká revoluce, Pohled

Určitě si přečtěte