Motorola V.70: velká revoluce do malé dlaně

Motorola V.70 je nový mobil, který byl představen světu dnes na tiskové konferenci v Hong Kongu. Používá zcela neobvyklou konstrukci, která jej činí doslova unikátním. Podívejte se na několik exkluzivních fotografií tohoto drobečka.
Motorola V.70: velká revoluce do malé dlaně

Dnes představila na tiskové konferenci v Hong Kongu Motorola nový mobilní telefon V.70. Má unikátní konstrukci, což je patrné z přiložených obrázků. Už se nejedná o rozevírací koncepci jako u starších modelů, ale o koncepci otočnou. Displej je kulatý a jsou k němu připevněny dvě části. Jedna s flipem a druhá s klávesnici a displejem. Pokud chcete s mobilem pracovat, otočíte vrchni část tak, aby odkryla klávesnici. Protože flip má také kurzorovou klávesu, můžete menu ovládat i tehdy, je-li mobil zavřený.

Mobil je velmi malinký, což je patrné z obrázků. Přesné rozměry zatím neznáme, hmotnost však už ano - 79 gramů. Displej mobilu je černě „podsvícen“, texty jsou tedy vidět světlou barvou (podle obrázku usuzuji na bílou); displej je prostě inverzní a jiný, než na jaké jsme byli doposud zvyklí. Samozřejmostí jsou podobné funkce jako u V.66, tedy GPRS, WAP, kalendář, rychlé psaní SMS iTAP, stejný počet melodií, pět druhů vibrací a dvaatřicet vlastních melodií apod.

Mobil zatím podporuje frekvence 900 a 1800 MHz a začne se prodávat v sedmi barevných provedeních začátkem příštího roku v Hong Kongu. Počáteční cena bude mezi 600 a 700 dolary. Evropská verze bude na trhu až v druhé polovině příštího roku, bude mít integrovanou anténu a trošku odlišné funkce. Pravděpodobně se také bude prodávat pod jiným označením.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek 

Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Fotografie nám zaslal náš kolega z Hong Kongu Paul Matt. Můžete je najít také na serveru threegmobile.uhome.net.

 

Diskuze (19) Další článek: Eurotel: všechno je úplně jinak

Témata článku: Motorola, Velká revoluce, Motor, Revoluce

Určitě si přečtěte