MP3 i ve Windows CE alias HUM 1.1

Digitální formát již pronikl i na půdu handheldů s operačním systémem Windows CE v podobě softwarového přehrávače s názvem HUM 1.1, který tvoří firma Utopiasoft.
Digitální formát již pronikl i na půdu handheldů s operačním systémem Windows CE v podobě softwarového přehrávače s názvem HUM 1.1, který tvoří firma Utopiasoft.

Tento MP3 přehrávač nemá dlouhou existenci. Byl uveden někdy začátkem roku a to ve své první počáteční verzi 1.0. Hum umožňuje přehrávání skladeb ve formátu MP3 uložených na libovolné paměťové kartě typu flash card. Vyvinutá technologie AdaptivePlay detekuje zatížení procesoru počítače a automaticky přepíná kvalitu přehrávání, jestliže je procesor přetížen nebo jeho zátěž je tak vysoká, že kvalita přehrávání není tak dostačující. Mezi další velmi efektivně využitelné funkce patří Auto-Detection, který podobně jako funkce autorun u CD-ROM pod operačními systémy MS Windows 9x automaticky spustí přehrávání souborů MP3 ihned po zasunutí Flash Card. Softwarový přehrávač Hum zabere v operační paměti jen zhruba 1MB RAM, takže spuštění dalších aplikací je stále možné a úplně bez jakýchkoliv problémů.

Nyní Utopiasoft svůj HUM představuje ve verzi 1.1, která má spousty vylepšení a doladění nejen jádra produktu, ale i další úpravy kosmetického typu či vylepšení podpůrných utilit atd. Verze 1.1 navíc obsahuje podporu Hand-held PC Pro verze (640X480), barevného Palm-size PC a podporu některých asijských jazyků jako je např. japonština.Tento produkt má opravdu velké ambice a je zřejmé, že ve své třídě je zcela sám.

Download tohoto MP3 přehrávače je možný na stránkách Utopiasoft, kde je volně ke stažení trial verze, pokud máte o HUM opravdu vážný zájem, pak je možné si produkt registrovat. Utopiasoft Hum MP3 Player v1.1 registrovaná verze stojí US $39.95. Tento balík obsahuje zdarma upgrade na připravovanou verzi 1.5, která bude uvedena v brzké době.

Pokud máte některý z těchto přenosných strojů, tak HUM bez problémů můžete používat, protože je zde zaručen bezproblémový chod - Casio Cassiopeia E-100/500, Casio Cassiopeia, E-10 series Clio, Compaq Aero 2100, Compaq 2010, Everex Freestyle series, IBM WorkPad z55, NEC MobilePro 770, Philips Nino 300 series, HP 620LX, HP Jornada 420, HP Jornada 820, Sharp HC-4500, Philips Velo 500

Pokud jste příznivcem jakéhokoliv hand-heldu, tak vám HUM nesmí za žádnou cenu chybět a určitě ho musíte aspoň vyzkoušet.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Everex

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4