MP3 přehrávač pro Motoroly

Málokterý mobilní telefon umožňuje přímé přehrávání hudebních skladeb v oblíbeném formátu mp3. Většinou se to řeší přídavným modulem. Uživatelé mobilů od Motoroly se také brzy dočkají.
MP3 přehrávač pro Motoroly

Jen pro vyvolené

Není nad to poslouchat oblíbenou hudbu kdykoli budeme chtít. Řešením může být koupě samostatného MP3 přehrávače nebo dokoupení příslušenství ke stávajícímu mobilnímu telefonu. Uživatelé značky Ericsson se již delší dobu mohou kochat se svým MP3 přehrávačem. Ostatní čekali, než se jejich výrobce uráčí s něčím podobným přijít. Motorola se úkolu zhostila velmi dobře a představila svůj první přehrávač.

Klepněte pro větší obrázek

Bohužel majitelé starších Motorol přijdou opět zkrátka, přehrávač je spojen s mobilním telefonem skrze nový CE bus konektor, který podporují jen poslední modely této značky. Jmenovitě se jedná o V120c, V60c a Timeport P270c - tedy mobily určené převážně pro americký trh.

Stará kartářka

Samotný přehrávač je kompaktních rozměrů s příjemným designem. Hudební data jsou ukládána na paměťovou kartu SD, která je součástí balení. Kapacita karty je 16 MB, ale k dispozici jsou samozřejmě karty s vyšší kapacitou. Baterii v přístroji nenalezneme, protože podobně jako u přehrávače od Ericssonu je napájen baterií telefonu.

Klepněte pro větší obrázek

Přehrávač může sloužit i jako náhrada jednoduché handsfree sady. Při příchozím hovoru stiskneme tlačítko pro ztlumení hudby a po ukončení hovoru bude hudba pokračovat přesně tam, kde skončila.

Rychlé naládování

Ládování karty probíhá skrze USB port, jenž zaručuje dostatečnou přenosovou rychlost. Software v balení nese jmenovku Motorola/MusicMatch PC Jukebox. 

Klepněte pro větší obrázek

Cena přehrávače se bude pohybovat okolo 7 500 korun. Na trhu se objeví až na konci listopadu.

Témata článku: Motorola, Příslušenství

2 komentářů

Nejnovější komentáře

  • voidless 7. 2. 2002 11:34:24
    A splnuje tahle vecicka definice USB storage class? Ja jen ze nez ladovat...
  • Jiří Gebelt 6. 2. 2002 16:53:08
    Hezký, ale k čemu to je, když si to nepřipojím ke svojí Motorole v2288,...
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení