Mr. X: informace, co chodí zdarma textovkou

Nedávno jsme psali o zajímavé službě SuperSMS, která posílá informační textovky zdarma. Něco podobného nabízí i služba Mr.X, která je podle našeho názoru o něco kvalitnější.
Mr. X: informace, co chodí zdarma textovkou
Nedávno jsme psali o zajímavé službě Super SMS, která posílá informační textovky zdarma. Něco podobného nabízí i služba Mr.X, která je podle našeho názoru o něco kvalitnější.

V posledním týdnu jsme se na MobilManii mohli přečíst sérii článků o službě SuperSMS. Tato služba vám nabízí dostávat na váš mobil nejrůznější aktuální informace. SuperSMS má však i po velkolepé tiskové zprávě stále nějaké technické problémy a úroveň zasílaných informací také není nejvyšší. Vedle SuperSMS byl nedávno (v březnu) spuštěn další systém, Mr.X.

Je tu i konkurence

Mr.X je služba, která vám bude také pomocí krátkých textových zpráv zasílat nejrůznější informace na váš mobilní telefon. Pod slovem informace si můžeme představit zasílání každodenních informací jako jsou sdělení, kdo má svátek, jaké je a bude počasí, výběr z televizního programu, sportovní výsledky, citáty, informace o kultuře a jiné zajímavosti nebo aktuality.

Tyto informace jsou připravovány redakčním týmem (schválně by mě zajímalo, kolik redaktorů v týmu je). Redakční tým také rozhoduje o tom, jakým způsobem vám informace podá.

Vrchol jednoduchosti

Velmi užitečnou vlastností je možnost registrace prostřednictvím textové zprávy. Stačí zaslat pouze textovku ve formátu email, zvolené kategorie. E-mail je adresa na váš mobilní telefon (například krokodylek@mujoskar.cz) a kategorie jsou tyto:
  • D - Dopravní info
  • K - Kurzy valut
  • N - Novinky
  • P - Počasí
  • S - Svátky
  • T - TV program
  • V - Vtipy
  • Z - Zprávy

Jako přihlašovací jméno bude zvoleno vaše telefonní číslo, heslo vám vygeneruje systém a pošleme zpět textovkou (registrace bude provedena nejpozději do 3 dnů!). Bližší nastavení kategorií pak lze kdykoli provést na webu služby.

Dobrá

Podle našeho názoru je Mr.X o něco dále než konkurenční SuperSMS. Zasílané zprávy jsou na vysoké úrovni (denně jich dostanete kolem 20), registrace prostřednictvím textovky je snadná a rychlá, systém je zabezpečen proti úmyslnému zneužití vašeho mobilního telefonu. Příjem zpráv lze samozřejmě pozastavit či změnit kategorie.

Poznámka: Samozřejmě víme, že existují i další služby pro posílání informačních SMS. Těm se budeme věnovat v dalších článcích.

Diskuze (32) Další článek: Eurotel: soutěž o tři Nokie 6210 a další ceny

Témata článku: Ostatní, Zdarma, MR, Info, Informace, Chod, Redakční tým, Text


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35