Mr. X: informace, co chodí zdarma textovkou

Nedávno jsme psali o zajímavé službě SuperSMS, která posílá informační textovky zdarma. Něco podobného nabízí i služba Mr.X, která je podle našeho názoru o něco kvalitnější.
Mr. X: informace, co chodí zdarma textovkou
Nedávno jsme psali o zajímavé službě Super SMS, která posílá informační textovky zdarma. Něco podobného nabízí i služba Mr.X, která je podle našeho názoru o něco kvalitnější.

V posledním týdnu jsme se na MobilManii mohli přečíst sérii článků o službě SuperSMS. Tato služba vám nabízí dostávat na váš mobil nejrůznější aktuální informace. SuperSMS má však i po velkolepé tiskové zprávě stále nějaké technické problémy a úroveň zasílaných informací také není nejvyšší. Vedle SuperSMS byl nedávno (v březnu) spuštěn další systém, Mr.X.

Je tu i konkurence

Mr.X je služba, která vám bude také pomocí krátkých textových zpráv zasílat nejrůznější informace na váš mobilní telefon. Pod slovem informace si můžeme představit zasílání každodenních informací jako jsou sdělení, kdo má svátek, jaké je a bude počasí, výběr z televizního programu, sportovní výsledky, citáty, informace o kultuře a jiné zajímavosti nebo aktuality.

Tyto informace jsou připravovány redakčním týmem (schválně by mě zajímalo, kolik redaktorů v týmu je). Redakční tým také rozhoduje o tom, jakým způsobem vám informace podá.

Vrchol jednoduchosti

Velmi užitečnou vlastností je možnost registrace prostřednictvím textové zprávy. Stačí zaslat pouze textovku ve formátu email, zvolené kategorie. E-mail je adresa na váš mobilní telefon (například krokodylek@mujoskar.cz) a kategorie jsou tyto:
  • D - Dopravní info
  • K - Kurzy valut
  • N - Novinky
  • P - Počasí
  • S - Svátky
  • T - TV program
  • V - Vtipy
  • Z - Zprávy

Jako přihlašovací jméno bude zvoleno vaše telefonní číslo, heslo vám vygeneruje systém a pošleme zpět textovkou (registrace bude provedena nejpozději do 3 dnů!). Bližší nastavení kategorií pak lze kdykoli provést na webu služby.

Dobrá

Podle našeho názoru je Mr.X o něco dále než konkurenční SuperSMS. Zasílané zprávy jsou na vysoké úrovni (denně jich dostanete kolem 20), registrace prostřednictvím textovky je snadná a rychlá, systém je zabezpečen proti úmyslnému zneužití vašeho mobilního telefonu. Příjem zpráv lze samozřejmě pozastavit či změnit kategorie.

Poznámka: Samozřejmě víme, že existují i další služby pro posílání informačních SMS. Těm se budeme věnovat v dalších článcích.

Diskuze (32) Další článek: Eurotel: soutěž o tři Nokie 6210 a další ceny

Témata článku: Ostatní, Zdarma, MR, Informace, Redakční tým, Text, Chod

Určitě si přečtěte