Multimediální zprávy MMS nejsou jen výsadou mobilních telefonů

Nejen uživatelé mobilních telefonů mohou využívat výhody, které jim poskytuje formát MMS zpráv. Na řadu přišli také uživatelé kapesních počítačů. Zasloužila se o to společnost ElectricPocket se svým programem Pixer.
Multimediální zprávy MMS nejsou jen výsadou mobilních telefonů

Pixer a MMS

Jak již bylo řečeno, ElectricPocket nabízí software Pixer pro kapesní počítače třídy Palm a Pocket PC, Klepněte pro větší obrázekkterý přináší MMS zprávy i na tuhle platformu. Uživatelé mohou přijímat a odesílat obrázky přímo ze svých kapesních počítačů ve spojení s mobilním telefonem, který nepodporuje MMS zprávy. Multimediální zprávy MMS mohou být odeslány ve dvou formátech – jako email nebo jako čistokrevné MMS a to na kompatibilní telefony nebo opět na PDA vybavené zmíněným softwarem.

Jak na to

MMS zprávy jsou tvořeny buď obrázky a ukázkovými MMS (například z oboru Obchod nebo Kreslené seriály - odkud pochází třeba Garfield), které uživatelé najdou v obsáhlém katalogu ve svém PDA nebo si mohou nakreslit vlastní obrázky a ručně psané texty. Připojit můžete i vlastní fotografie. Z toho důvodu naleznete v programu podporu paměťových médií SD, Memory Stick a Compact Flash nebo formátů konkurenčního softwaru SplashPhoto a Handspring PhotoAlbum.


Zdroj www.electricpocket.com

Program Pixel je první vlaštovkou v oboru MMS a můžeme předpokládat, že
nebude tou poslední. Budoucnost MMS zpráv je zatím růžová.

Bližší informace ElectricPocket

 

 

Diskuze (2) Další článek: T-Mobile: změny cen dotovaných telefonů

Témata článku: Ostatní, Mobilní telefon, Telefon, Zprávy, MMS, Mobil

Určitě si přečtěte