Myslí to Sybase s mobilním trhem vážně?

Šestá největší softwarová společnost - Sybase...
Šestá největší softwarová společnost - Sybase hodlá do budoucna podporovat další skupinu uživatelů mobilní výpočetní techniky, a to prostřednictvím platformy 3Com Palm Computing (včetně PalmPilot, Palm III a WorkPad PC). Terry Stepie, vice-prezident Sybase, prohlásil, že tímto krokem budou konečně zpřístupněny databázové aplikace i pro uživatele této platformy. Betaverze rozšíření adaptivního serveru Anywhere je očekávána v průběhu druhého pololetí tohoto roku.

Živě komentuje: V posledních měsících není Sybase jedinou nejen databázovou firmou, která ohlásila portaci svých produktů na mobilní platformy a ani v případě Sybase to není první počin tohoto druhu. Uživatelé mobilní výpočetní techniky chtějí více a více na méně a méně prostoru (a pochopitelně - pokud možno za méně a méně peněz). Není divu, že velké společnosti se snaží jejich požadavkům vyhovět (čas ukáže, jak moc úspěšně) a tak vznikají zajímavé (zejména vzhledem ke svým hardwarovým nárokům) projekty. Také si vzpomínáte, co vše se dalo napsat pro stařičké osmibity? Ale vážně - segment orientovaný na mobilní uživatele tvoří dnes nezanedbatelnou část trhu a tak si jej nebude moci dovolit ignorovat žádná větší počítačová firma.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Mobilní trh, Trh, Mobil

Určitě si přečtěte

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

Program Upcycling dá druhý život odloženým telefonům. Třeba mohou vydělávat těžbou Bitcoinu

** Máte starší telefon který nepoužíváte? Nevyhazujte jej. ** S projekty UpCycling mu můžete dát nový smysl. ** Může z něj být třeba herní konzole, kamerový systém či stroj na těžbu Bitcoinu

5.  11.  2017 | Miksa Martin | 2

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

Co bychom chtěli od nového Microsoft Office?

** Microsoft chystá novou verzi Office ** Co bychom od něj chtěli my? ** Jak by měly vypadat jeho součásti?

29.  10.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 4