Myslí to Sybase s mobilním trhem vážně?

Šestá největší softwarová společnost - Sybase...
Šestá největší softwarová společnost - Sybase hodlá do budoucna podporovat další skupinu uživatelů mobilní výpočetní techniky, a to prostřednictvím platformy 3Com Palm Computing (včetně PalmPilot, Palm III a WorkPad PC). Terry Stepie, vice-prezident Sybase, prohlásil, že tímto krokem budou konečně zpřístupněny databázové aplikace i pro uživatele této platformy. Betaverze rozšíření adaptivního serveru Anywhere je očekávána v průběhu druhého pololetí tohoto roku.

Živě komentuje: V posledních měsících není Sybase jedinou nejen databázovou firmou, která ohlásila portaci svých produktů na mobilní platformy a ani v případě Sybase to není první počin tohoto druhu. Uživatelé mobilní výpočetní techniky chtějí více a více na méně a méně prostoru (a pochopitelně - pokud možno za méně a méně peněz). Není divu, že velké společnosti se snaží jejich požadavkům vyhovět (čas ukáže, jak moc úspěšně) a tak vznikají zajímavé (zejména vzhledem ke svým hardwarovým nárokům) projekty. Také si vzpomínáte, co vše se dalo napsat pro stařičké osmibity? Ale vážně - segment orientovaný na mobilní uživatele tvoří dnes nezanedbatelnou část trhu a tak si jej nebude moci dovolit ignorovat žádná větší počítačová firma.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC, Trh, Mobil, Mobilní trh

Určitě si přečtěte

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

Android v říjnu 2017: přikutálela se sušenka

9.  10.  2017 | Láska Jan | 2

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

CCleaner: Ještě větší průšvih, než jsme si mysleli

** Nejprve to vypadalo jako vážný, ale jen izolovaný problém ** Pak se to nafouklo do obřích rozměrů ** CCLeaner má problém a Avast ostudu

24.  9.  2017 | Polesný David, Čížek Jakub | 27

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

Jak udělat Wi-Fi hotspot z počítače

28.  8.  2017 | Kůžel Filip | 15