Na české poměry skvělá nabídka! Vodafone má neomezený tarif se 7 GB za 486 Kč

Aktualizováno 13: listopadu ve 14:00: Dobrého pomálu, Vodafone akci ukončil. „Speciální nabídka tarifu Red Naplno 5 GB s 50% slevou za cenu 486 Kč byla ukončena a další aktivace již nejsou možné. Důvodem ukončení pilotu je naplnění kapacity, která byla  pro tuto limitovanou on-line nabídku určená,“ řekla nám Ivana Vejvodová z Vodafonu.


 

Red Naplno 5 GB má v přehledu tarifů standardní cenovku 777 Kč a cedulku „Nejprodávanější“. Myslím, že teď by ji měl Vodafone sundat, protože na stejném webu visí dočasná nabídka na stejný tarif s neomezeným voláním, SMS a 5 GB (další 2 GB čekají v aplikaci) za 486 Kč. Jen těžko říct, jak Vodafone došel k tomu, že sleva ze 777 na 486 Kč je 50 %. Patrně klasická reklamština...

V nabídce nevidíme žádný chyták, jde o klasickou smlouvu na dva roky, akce platí pouze pro nové zákazníky a získat ji mohou pouze po telefonu (v patě stránky stačí zadat vaše aktuální číslo, operátor vám zavolá).

Rychlé srovnání z veřejně dostupné nabídky:

Aktualizováno: Informace o 50% slevě vznikla takto. Standardní cena tarifu bez závazku je 971 Kč. Za podpis smlouvy na dva roky získáte slevu 20 %, tedy cenu 777 Kč. S aktuální akcí a podpisem smlouvy je cena 486 Kč, tedy 50 %.

Diskuze (83) Další článek: Black Friday u Xiaomi: pět týdnů slev na dvojice produktů, objednat můžete online

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Slevy, SMS, Zajímavosti, Neomezený tarif, Tarify, Flat, Akce, Nabídka, Tarif, Skvělá nabídka, Nový zákazník, Stejný web, Neomezené volání, Nabídka tarifů, Rychlé srovnání, Stejný tarif, Poměry, České poměry