Na MobilManii nezůstal kámen na kameni

Za poslední týden nezůstal na MobilManii skutečně kámen na kameni. Nový vzhled není jen drobnou kosmetickou úpravou, za jeho pozadím se skrývají rozsáhlé úpravy, které přináší hlavně vyšší rychlost natahování. Ovšem novinky jsou nejen na MobilManii, ale také u operátorů a mobilních telefonů.
Na MobilManii nezůstal kámen na kameni

Začátkem minulého týdne nás přivítalo ostré sluníčko do nádherného letního dne. A protože je hezky, vydali se na dovolenou zřejmě všichni zaměstnanci mobilních operátorů i společností prodávajících mobilní telefony. A hle - okurková sezóna je zde. Nové, zajímavé události aby člověk usilovně hledal a kde nic, tu nic.

O čilý ruch se však postarala právě MobilMania. Troufám si odhadnout, že nikomu z vás neušla výrazná změna, kterou náš i váš internetový časopis o mobilních komunikacích tento týden prodělal. Nejenom, že nová MobilMania má docela jiný vzhled, který si dokonce můžete upravit podle své vlastní chuti a vkusu, ale v pozadí se objevil nový redakční systém Media Factory, s jehož pomocí je nová MobilMania ještě rychlejší než kdykoli předtím.

Ale nejen změnou designu živ je člověk. Sledovali jsme také zajímavé dění okolo udělování licencí na sítě třetí generace. Z nových mobilních telefonů jsme si představili právě připravovaný chytrý Sagem WA 3050 a zrecenzovali jsme jedinečný komunikátor Motorola Accompli 008, který je třetím kamarádem do party k Nokii 9210 a Ericsson R380. Oblíbenými také budou nové krátké zprávy, kde si můžete přečíst nejaktuálnější informace.

Naši čtenáři jsou nejen nároční, ale také zvědaví a velmi rádi se dělí o své bohaté zkušenosti. Protože ve světě se stále něco děje (četli jste již o podrazu na slovenské hasiče?), můžete se dozvědět, že za jeden kryt k Nokii 5110 můžete zakoupit nebohým africkým dětem až 23 školních lavic.

Ale hlavně nezapomeňte na velkou „krytovou“ soutěž, které se může zůčastnit opravdu každý člen každé rodiny. Tak na co ještě čekáte?

Diskuze (1) Další článek: Ericsson R520m R2: nejlepší mobil na současném trhu (test)

Témata článku: Ostatní, Mobil, Okurková sezóna


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

RECENZE: Honor View 10 — prvotřídní výkon za polovic

** Velmi zajímavý poměr cena/výkon ** Na špičku ztrácí jen v okrajových oblastech ** Správný mix užitečných technologií bez moderních výstřelků

Martin Herodek | 15