Na prezentace s handheldem místo notebooku

Pro Windows CE je k dispozici velmi zjednodušená verze PowerPointu, proto není důvod se divit, když...
Na prezentace s handheldem místo notebooku
Pro Windows CE je k dispozici velmi zjednodušená verze PowerPointu, proto není důvod se divit, když prezentace nezačne postavením notebooku na stůl, ale vyndáním handheldu z kapsy saka. Jde sice o velmi jednoduchý PowerPoint, a proto při přípravě na počítači s "plnohodnotnou" aplikací nelze využívat složitých přechodů a grafických efektů, přesto jsou současné kapesní počítače schopné prezentaci poskytnout dostatek výkonu. Pokud by vám přesto nestačil, tak si počkejte do konce roku, kdy se měla začít prodávat 200MHz verze RISCového procesoru pro HPC – v současnosti jsou tyto procesory taktovány kolem 70 MHz.

Vše umožňuje právě Universal Data Option, prostřednictvím kterého Informix Dynamic Server dokáže spravovat libovolné informace, využívat nové datové typy včetně možností indexace. Toto praktické řešení je jen důkazem nárůstu vlivu objektově-relačních technologií.

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení