Na světě je ICQ pro Windows CE!

Firma Mirabilis, autor skvělého komunikačního...
Na světě je ICQ pro Windows CE!
Firma Mirabilis, autor skvělého komunikačního prostředku ICQ, v těchto dnech publikovala první verzi svého komunikátoru pro Windows CE. Očekává se příchod verze pro Palm Pilota. Zároveň byl začátkem května zaregistrován jedenáctimiliontý (!) uživatel ICQ. ICQ skutečně trhá rekordy – v polovině dubna nastal okamžik, kdy bylo k serverům ICQ v jednu chvíli připojeno 500 000 uživatelů!

Živě komentuje: ICQ je v současné době asi nejdynamičtěji rozvíjející se internetová aplikace. Počtem svých uživatelů řádově předčí podobné – i když ne stejné – prostředky, jakými jsou IRC nebo NetMeeting od Microsoftu. Přitom poslední beta-verze 98a spatřila světlo světa již před nějakým půlrokem. Z toho všeho se odvažujeme spekulovat, že finální verze musí přijít ještě toto léto. A tečka na závěr: vůbec bychom se nedivili, kdyby to bylo pod křídly Microsoftu. Izraelská společnost Mirabilis se se svým produktem stala již natolik zajímavou, aby vzbudila pozornost chlapíků z Redmondu. Co ty na to Bille?

Témata článku: Software pro mobily, Software pro PC

Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení